Προς το περιεχόμενο

To Android 14 έρχεται στο Nothing Phone 2 αυτό το μήνα


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 hours ago, oldnew said:

Γιατί είναι είδηση αυτο? Μιλάμε για μία εταιρεία που ανάθεμά και αν έχει κανείς το κινητό της στην Ελλάδα.. 

Και όμως έπαιξε black Friday στην Ελλάδα 400 ευρώ και το έχει πάρει κόσμος (και άσχετος από τεχνολογία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η beta πάντως στο Nothing phone 1 έχει έρθει εδώ και λίγο καιρό. Εγώ έχω εδώ και ένα χρόνο περίπου το 1, απόλυτα ικανοποιημένος μέχρι στιγμής. Ισορροπημένη συσκευή, με δικό της χαρακτήρα, ποιοτικό υλικό και λογισμικό. Προερχόμενος από ναυαρχίδες της huawei, η εταιρία γενικά με έχει κερδίσει και θα είναι στις πρώτες μου επιλογές. 

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/12/2023 στις 1:01 ΜΜ, SeNNinhA είπε
 

Ειμαι αρκετά περίεργος με την Nothing Phone και εαν εχει καποιο αξιολογο τηλεφωνο οταν ειναι να αλλαξω το δικο παιζει και να την δοκιμα

Founded by Carl Pei, co-founder of OnePlus. Επίσης με χρηματοδότητη και την Google μεταξύ αλλων. Based στο UK αν και κινεζικα εννοειται ειναι τηλέφωνα.

Λογικό λοιπον με επενδυτης και την Google να παιρνει αμεσα τις νεες ενημερωσεις.

Εχει κανεις τηλεφωνο Nothing να μας πει τι λεει? 

Από την ημέρα που βγήκε το κάτι άλλο...όλη ημέρα βαριά χρήση μπλουτουθ gps ειδοποιήσεις τηλέφωνα φωνητική πλοήγηση ..γυρίζω το απόγευμα με 48 τις εκατό μπαταρία 

Στις 16/12/2023 στις 1:55 ΜΜ, oldnew είπε

Γιατί είναι είδηση αυτο? Μιλάμε για μία εταιρεία που ανάθεμά και αν έχει κανείς το κινητό της στην Ελλάδα.. 

 

Στις 16/12/2023 στις 1:55 ΜΜ, oldnew είπε

Γιατί είναι είδηση αυτο? Μιλάμε για μία εταιρεία που ανάθεμά και αν έχει κανείς το κινητό της στην Ελλάδα.. 

You think so. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, fanourisfz6 said:

You think so. 

Ρε, μη γράφετε χαζομαρες. Ουτε 100 τέτοια κινητά δεν εχουν αγοραστεί στην Ελλάδα και αυτό είναι δεδομένο,  δεν είναι  "you think so" Στην πολη μου 100.000 ουτε ενας δεν εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορία και μόνο...  αρχικά αγόρασα ένα nothing phone 2 - 12/256, γιατην κόρη μου... της άρεσε τόσο πολύ μετά το Xiaomi 11lite, που πήρα άλλο ένα 12/256, ένα μήνα μετά για τον γιο μου, ξετρελάθηκε μετά το POCO Χ5 pro.... τελικά αφού επαίξα αρκετά με τα δύο τηλέφωνα και προερχόμενος από ναυαρχίδες χρόνια S8, S10, S20, Mate 40 pro, κατέληξα στο εξής: πολύς σαματάς για το τίποτα όσον αφορά τις 'ναυαρχίδες', το mate 40 pro χωρίς google servises μια χαρά έκανε την δουλειά του και 4 χρόνια μετά ανταγωνιζόταν τα τελευταία μοντέλα στα ίσια... τελικά κατάφερα να σπάσω την οθόνη και λόγο έλλειψης ανταλλακτικών παράγγειλα ένα NP2 12/512 και για εμένα... Καλύτερα 500€ κάθε 3-4 χρόνια παρά 1200-1500-1800€ κάθε τρεις και λίγο...

Tα glyph αδιάφορα... αλλά όποιος νομίζει ότι το δικό του τηλέφωνο ίσης ή μεγαλύτερης αξίας κάνει κάτι παραπάνω για επαγγελματική χρήση ας μας πει και εμάς...

Τέλος το 12/512 το αγόρασα σε σουπερ τιμή (511€) οπότε για εμένα VFM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Έπειτα από μήνες χρήσης του συγκεκριμένου skin και θα μιλήσω ως developer, σε μια διετία θα έχουν ξεφύγει!

Ο κώδικας τους είναι τόσο ελαφρύς πάνω στο stock που αν το εκμεταλλευτούν σωστά, θα βγάλουν τρομερά features.

Παράδειγμα βρήκαν τρόπο να λειτουργήσει custom android message πάνω στον κώδικα του iMessage ,ασχέτως αν προς το παρών το τράβηξαν λόγο θεμάτων ασφάλειας, καταλαβαίνουμε ότι μιλάμε για ανθρώπους που όντως από την άποψη του software το πάνε τάπα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...