Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΕΑΝ -1- GAME την ημέρα για 16 ημέρες απο το EPIC Games store (ανανεώνεται καθημερινά 18:00) [ΤΕΛΟΣ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για το κουπόνι που δίνει αξίζει κάποιο από γνωστά παιχνίδια; Με ενδιαφέρει κυρίως fighting η racing. Έχω πολύ καιρό να ανοίξω το egs στο pc ...

Επεξ/σία από spirosR7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, spirosR7 είπε

Για το κουπόνι που δίνει αξίζει κάποιο από γνωστά παιχνίδια; Με ενδιαφέρει κυρίως fighting η racing. Έχω πολύ καιρό να ανοίξω το egs στο pc ...

εχει ανεβασει ο @John_on_PC εδω 👇 καποιες ιδεες για το κουπονι

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, spirosR7 είπε

Για το κουπόνι που δίνει αξίζει κάποιο από γνωστά παιχνίδια; Με ενδιαφέρει κυρίως fighting η racing. Έχω πολύ καιρό να ανοίξω το egs στο pc ...

https://gg.deals/ μπαινεις εδω καταρχας και βλεπεις σε ποια πλατφορμα υπαρχει η χαμηλοτερη τιμη και επιλεγεις πανω στο Region που γραφει Europe να σου βγαλει κλειδια για Ευρωπη να μπορεις να ενεργοποιεισεις. .Απο εκει και περα εχε στο νου σου οτι η epic games σου επιστρεφει και 10% στο πορτοφολι στο λογαριασμο σου εκει για επομενη αγορα.Αρα ενα παραδειγμα.ΑΝ βρεις αυτο που θες στο epic με χαμηλοτερη τιμη η ιστορικο χαμηλο βλεπω εχει αρκετα και θες να παρεις 2 παιχνιδια θα γορασεις πρωτα το ακριβο.Δηλαδη π.χ αν το 1 κανει 40 ευρω και το αλλο 20 αγοραζεις το 40 ευρω σου επιστρεφει 4 και αυτο μετα 20 το παιρνεις 16 ευρω.Αρα κερδιζει 4 ευρω αντι για 2 που θα κερδιζες αν τα εκανες αναποδα

Στα παιχνιδια που ζητας δε βλεπω κατι στο epic games αλλα να ξερεις Avatar μονο στο epic και ubi φυσικα και το Alan Wake 2 μονο στο Epic.Με την αγορα του Alan Wake 2 θα κατεβασεις μετα δωρεαν αν θες απο το epic Alan Wake Remastred το 1 δηλαδη.

Επεξ/σία από plr77
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, valantis123 είπε

Είχα καταλάβει ότι δεν θα φτιάξεις φέτος.. ευχάριστη έκπληξη 🥹

Στο τέλος το ξανά σκέφτηκα. Να μη χαλάσω την παράδοση. :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zengar Zombolt είπε

Επομενο game Melvor Idle
image.png.ea5b6f1df55b348f713df07ed3d52a95.png

Αυτό τώρα είναι παιχνίδι ; Έχω καιρό να παίξω παιχνίδια κάνα που να αξίζει θα σώσουνε η αν έχετε κάτι να προτείνεται όχι με τρομερές απαιτήσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Celeste παιζει να το εχει δωσει και 3 φορες! Τα λεφτα μας πισω! 

Mirage ουτε με σφαιρες free για παντα, εδω δεν εχουν δωσει το odysey, κανα ΣουΚου και αν...

Για κουπονι που λετε βγαινει φθηνα το EA Sports FC μεχρι 10/1 αν θυμαμαι καλα! Περιεργο για καινουργιο παιχνιδι  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δειτε εδω απο epic οχι μονο τις χαμηλοτερες τιμες αλλα και ιστορικα χαμηλα https://gg.deals/deals/?onlyHistoricalLow=1&sort=date&store=57

Σας βαζω μερικους καλους τιτλους απο ιστορικα χαμηλα για αγορα απο τη πλαταφορμα του Epic Games οχι απο keyshops.

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection 16.74 Ευρω επιστροφη στο πορτοφολι 1.70

WILD HEARTS 18.75 Ευρω και η Κarakuri Edition στα 24.11 Ευρω επιστροφη 1.80 και 2.40 αντιστοιχα

The Outlast Trials 13.56 Ευρω επιστροφη 1.30

The Last of Us Part I Digital Deluxe Edition 31.42 Ευρω επιστροφη 3.10

STAR WARS Jedi: Survivor απο 23.44 Ευρω επιστροφη 2.30

The Callisto Protocol 14.06 Ευρω και The Callisto Protocol Digital Deluxe Edition 16.07 Ευρω επιστροφη 1.40 και 1.60 αντιστοιχα

Lords of the Fallen 2023 απο 26.12 ευρω επιστροφη 2.60

Dead Space απο 16.07 ευρω επιστροφη 1.60

Dead Island 2 24.11 ευρω επιστροφη 2.40

Assassin's Creed Mirage 23.44 ευρω επιστροφη 2.30****Περιμενετε μηπως δωθει δωρεαν τα Χριστουγεννα!

Alan Wake 2 26.79 ευρω επιστροφη 2.60 + δωρεαν το Alan Wake Remastered θα σας το βγαλει δωρεαν αν αγοραστει το 2!Υπαρχει μονο στην παλτφορμα του Epic!

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition 20.09 ευρω επιστροφη 2 ευρω

A Plague Tale: Requiem 15.07 ευρω επιστροφη 1.5

Baldur's Gate: Dark Alliance 12.54 ευρω επιστροφη 1.20 **Υποψιν το Baldur's Gate 3 δεν υπαρχει στην πλατφορμα του Epic!

 

4 ώρες πριν, spirosR7 είπε

Για το κουπόνι που δίνει αξίζει κάποιο από γνωστά παιχνίδια; Με ενδιαφέρει κυρίως fighting η racing. Έχω πολύ καιρό να ανοίξω το egs στο pc ...

https://gg.deals/game/wrc/  Δες αυτο.Αν εκανεις καινουργια εγγραφη στην EA νομιζω το εχει δωρεαν για 5 μερες αρκετα παιχνιδια ειναι μεσα και αυτο οποτε ..

Επεξ/σία από plr77
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ποντάρω μήπως δούμε απο Ubisoft δωρεάν κανένα Immortal Fenyx Rising μιας και μου κάνει εντύπωση που δεν έχει καθόλου έκπτωση σε σχέση με τα άλλα Ubisoft games...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Zengar Zombolt said:

Art of Rally για σημερα
image.png.986b722eb365412faf009af19b18a4a9.png

 

1 hour ago, alfaeffe said:

Μαζι του μπορει κανεις να αποκτησει και το Art of Rally Wallpaper Pack επισης δωρεαν.

Γιατί είναι rated για 18+ ?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχω παίξει ποτέ Skyrim και σκέφτομαι να το αγοράσω (με τα ρέστα από Red Dead που επίσης δεν έχω παίξει). Ποια έκδοση να προτιμήσω;

Επεξ/σία από TravisBickle
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...