Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΕΑΝ -1- GAME την ημέρα για 16 ημέρες απο το EPIC Games store (ανανεώνεται καθημερινά 18:00) [ΤΕΛΟΣ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν έχει κάνει κάτι ο γιός μου που έπαιζε με το account μου στο δικό του PC, αλλά όταν πάω να το βάλω στην library βγάζει αυτό..

image.jpeg.e2c3082d69861dd6e58c3063742b4d0b.jpegτι στο καλό έχει κάνει δεν έχω ιδέα...

Στο δικό του account μπήκε κανονικά στο library του και το κατεβάζει στο PC του κανονικά..

Δεν βρήκα κάποια επιλογή σχετικά με parental controls(εκεί πάει το μυαλό μου ότι μπορεί κάτι να έχει πειραχτεί) και πως να το διορθώσω.

Το παιχνίδι το έχω ήδη στο account μου από παλιότερο giveaway αλλά και πάλι θα έπρεπε να βγάλει ότι το έχω ήδη στο library μου και όχι αυτό το μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, ChrisAce είπε

Δεν ξέρω αν έχει κάνει κάτι ο γιός μου που έπαιζε με το account μου στο δικό του PC, αλλά όταν πάω να το βάλω στην library βγάζει αυτό..

image.jpeg.e2c3082d69861dd6e58c3063742b4d0b.jpegτι στο καλό έχει κάνει δεν έχω ιδέα...

Στο δικό του account μπήκε κανονικά στο library του και το κατεβάζει στο PC του κανονικά..

Δεν βρήκα κάποια επιλογή σχετικά με parental controls(εκεί πάει το μυαλό μου ότι μπορεί κάτι να έχει πειραχτεί) και πως να το διορθώσω.

Το παιχνίδι το έχω ήδη στο account μου από παλιότερο giveaway αλλά και πάλι θα έπρεπε να βγάλει ότι το έχω ήδη στο library μου και όχι αυτό το μήνυμα.

Μάλλον σε κάποια φάση του ζήτησε ημ/νία γέννησης και δήλωσε κάτω των 18; Δες στο Account -> Parental controls -> PEGI ratings.

Επεξ/σία από specre
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, specre είπε

Μάλλον σε κάποια φάση του ζήτησε ημ/νία γέννησης και δήλωσε κάτω των 18; Δες στο Parental controls -> PEGI ratings.

Τα έχω κοιτάξει ότι έχει στο parental controls και ήταν/είναι όλα χωρίς να χρειάζεται pin για το οτιδήποτε και σαν pegi είναι unrated.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει κάνα mod που να κάνει το χειρισμό υποφερτό στο fallout 3 που να δουλεύει με το launcher της epic? Έχω ξεκινήσει να το παίζω 2-3 φορές αλλά πάντα τα παρατάω γιατί ο χειρισμός είναι γτπ.

Επεξ/σία από x69pr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, ChrisAce είπε

Τα έχω κοιτάξει ότι έχει στο parental controls και ήταν/είναι όλα χωρίς να χρειάζεται pin για το οτιδήποτε και σαν pegi είναι unrated.

Τώρα βρήκα αυτό:

https://old.reddit.com/r/EpicGamesPC/comments/18perfk/cant_redeem_fallout/

Bug της epic;

Δοκίμασε:

"Go on the Web with a signed out account. Go to the page. Set your age then click buy. Then log in and it takes you to the purchase page and it skips the pop-up."

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, specre είπε

Εννοείτε. Αλίμονο. Απλά είπα να το κάνω διπλό αν έδινε το 1 & 2, αλλά δεν έκατσε το ζάρι. Ίσως μια άλλη μέρα. B)

Αδερφε ενα παιχνιδι που ηθελα το ειχα παιξει λιγο οταν ειχα Game Pass.Ghostwire Tokyo σημερα ετοιμασαι εικονα.60% δινουν

Ελπιζω να ισχυει χαχαχαχα

Επεξ/σία από plr77
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, plr77 είπε

Αδερφε ενα παιχνιδι που ηθελα το ειχα παιξει λιγο οταν ειχα Game Pass.Ghostwire Tokyo σημερα ετοιμασαι εικονα.60% δινουν

Ελπιζω να ισχυει χαχαχαχα

Ισχύει, δεν ισχύει.. στην κάνω δώρο :P

epic-Ghostwire-Tokyo.jpg.88a07d3d635a3471195346a94400058f.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυκλοφορει αυτη η λιστα

FREE BEFORE: Severed Steel
Celeste
Neon Abyss
Hell is Other Demons
Rage 2
Tales of the Neonsea
Grime
Relicta
Demon's Tilt
Saturnalia
Kao the Kangaroo

NOT FREE BEFORE: Realm Royale Reforged
Dandy Ace
Sayonara Wild Hearts
Katana Zero
Just Shapes and Beats

NOT FREE BEFORE BUT BIG GAME: NFS Heat
Ghostwire Tokyo
Far Cry 3 Blood Dragon
Gotham Knights
Guardians of the Galaxy
Dead Cells
Life is Strange True Colors

Για σημερα ακουγεται το Ghostwire

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, plr77 είπε

Αδερφε ενα παιχνιδι που ηθελα το ειχα παιξει λιγο οταν ειχα Game Pass.Ghostwire Tokyo σημερα ετοιμασαι εικονα.60% δινουν

Ελπιζω να ισχυει χαχαχαχα

image.png

Get ready... set.. go!!! :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν έβαλα link, γιατί ακόμα το βγάζει με κανονική τιμή €59.99

Free now!!! :P

  

2 ώρες πριν, specre είπε

Ισχύει, δεν ισχύει.. στην κάνω δώρο :P

epic-Ghostwire-Tokyo.jpg.88a07d3d635a3471195346a94400058f.jpg

Επεξ/σία από specre
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Install το Ghostwire

1 λεπτό πριν, specre είπε

δεν έβαλα link, γιατί ακόμα το βγάζει με κανονική τιμή €59.99

Βαλε δεν εχει σημασια το εχει ξανκανει.Πατας buy now Και σου βγαζει 0 μετα.Το κατοχυρωσα ηδη

Περιμενω να ερθει το καινουργιο λαπτοπ να ευχαριστηθω περισσοτερο κανενα παιχνιδακι αυτα ειναι και με καλα γραφικα μια χαρα

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
47 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Μπαινω σημερα πρωτη φορα σε αυτην την εορταστικη σειρα που εχει ενα καθε ημερα, να παρω ενα και εγω σαν ανθρωπος και το εχω στην βιβλιοθηκη απο παλιοτερα που προφανως το ειχε ξαναδωσει. Κοιταζω ολα τα προηγουμενα (4 ειναι) που φυσικα εληξαν αφου ηταν για μια ημερα, δεν εχω κανενα. 😄 lol

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Μπαινω σημερα πρωτη φορα σε αυτην την εορταστικη σειρα που εχει ενα καθε ημερα, να παρω ενα και εγω σαν ανθρωπος και το εχω στην βιβλιοθηκη απο παλιοτερα που προφανως το ειχε ξαναδωσει. Κοιταζω ολα τα προηγουμενα (4 ειναι) που φυσικα εληξαν αφου ηταν για μια ημερα, δεν εχω κανενα. 😄 lol

Παίξε.....

joker-matrixxx.jpg.7bb5d35dd16db4b26ee8dd3fcdaea3d4.jpg

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...