Προς το περιεχόμενο

Ht802 σε ρούτερ με cosmote


e1995kati

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω σεταρει ένα ht802 σε κόσμοτε....θέλω να απαλαγω από το δικό τους ρούτερ....και δεν θέλω να πάω σε ακριβές λύσεις όπως fritz.....1 το archer vr600 θα κάνει την δουλειά μου? Θα μπορώ να συγχρονισω όσο συχρονιζα με του παρόχου? 2 πείτε μου ρυθμίσεις για να μην έχω echo στο grandstream ht802....και επίσης αν κάποιος ήταν κάτοχος του εν λόγο προϊόντος να μου πει απόψεις....μπορώ να έχω την εφαρμογή gs wave lite να δεχομε κλήσεις και στο σταθερό και στο κινητό? Ταυτόχρονα?

Θέλω στο ht802 να δημιουργήσω εφόσον είναι δεύτερο κανάλι φωνής....γίνετε κάτι τέτοιο χωρίς κόστος από τον οτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, e1995kati είπε

ο archer vr600 θα κάνει την δουλειά μου?

Ναι εφόσον του περάσεις τα δικά σου στοιχεία σύνδεσης ή τα γενικά της Csosmote.

8 ώρες πριν, e1995kati είπε

μπορώ να έχω την εφαρμογή gs wave lite να δεχομε κλήσεις και στο σταθερό και στο κινητό? Ταυτόχρονα?

Όχι!

8 ώρες πριν, e1995kati είπε

Θέλω στο ht802 να δημιουργήσω εφόσον είναι δεύτερο κανάλι φωνής....γίνετε κάτι τέτοιο χωρίς κόστος από τον οτε

Έχεις σύμβαση για 2 κανάλια φωνής (το παλιό ISDN);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το ρούτερ ρωτάω επειδή για κάποιον λόγο πολλά ρούτερ του εμπορίου εκτός των fritz πιάνουν μικρότερη ταχύτητα στο speedtest γιατί γίνετε αυτο? Τώρα το vr600 έχει προφιλ 35b και εικάζεται ότι φθάνει έως 300mgbps se vdsl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...