Προς το περιεχόμενο

Νέο κινητό 200-250 ευρώ max


eliascm21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

έχετε κάποια πρόταση για νέο smartphone γύρω στα 200 ευρώ με ταβάνι τα 250 αν είναι κάτι πολύ πιο καλό; Βασικό κριτήριο η καλή κάμερα.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα και το Xiaomi Redmi Note 12 Pro NFC 5G και από τα δείγματα που είδα νομίζω έχει καλύτερη κάμερα, ανεβαίνουμε στα 300 βέβαια, πιστεύεται αξίζει ή μήπως στα 300 ευρώ υπάρχουν και καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, eliascm21 said:

Είδα και το Xiaomi Redmi Note 12 Pro NFC 5G και από τα δείγματα που είδα νομίζω έχει καλύτερη κάμερα, ανεβαίνουμε στα 300 βέβαια, πιστεύεται αξίζει ή μήπως στα 300 ευρώ υπάρχουν και καλύτερα;

Αν είναι να ανέβεις λίγο (π.χ. 280 €), τότε πας σε Galaxy A34 8/256 κατά τη γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 31/12/2023 στις 8:23 ΠΜ, Mute_ είπε

Αγόρασα το motorola edge40 neo στα 267 από amazon.co.ukχαλαλι η αναμονή μέχρι 15/01

Τελικα σου ηρθε αδερφε? Για πες μας εντυπωσεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/11/2023 στις 12:07 ΠΜ, mrvaggos είπε

Ναι ισχύει και εγώ λογικά θα το τσιμπήσω. Γιατί με την επιστροφή του Γερμανού πάλι τόσο βγαίνει

 

 

11 ώρες πριν, Spyrito33 είπε

Τελικα σου ηρθε αδερφε? Για πες μας εντυπωσεις. :)

Ήρθε για τον πατέρα μου, πολύ όμορφο και στυλατο. Λεπτό σε σχέση με άλλα, εννοώ και με παραξένεψε. Δυνατός φορτιστής φορτίζει από 0-100 σε λιγότερο από ώρα. Επιλογές σε Hz οθόνης με ανάλογη κατανάλωση. Στιβαρή κατασκευή. Πιο τεχνικά θέματα πολύ νωρίς για να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/12/2023 στις 7:18 ΜΜ, eliascm21 είπε

Καλησπέρα,

έχετε κάποια πρόταση για νέο smartphone γύρω στα 200 ευρώ με ταβάνι τα 250 αν είναι κάτι πολύ πιο καλό; Βασικό κριτήριο η καλή κάμερα.

Ευχαριστώ.

Galaxy A34 https://www.bestprice.gr/item/2158449661/samsung-galaxy-a34-5g-6gb-128gb-dual.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...