Προς το περιεχόμενο

εύρεση μεταχειρισμένου λάπτοπ


life is music

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά ..θέλω να πάρω ένα λάπτοπ μέσα από της αγγελιες ποιο πάνω από την Τετάρτη γενιά διότι αυτό που έχω είναι i3 Τετάρτης γενιάς ...Πιστεύεται θα βρω κάτι στα 150-160 ευρώ η είμαι δύσκολο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά με λίγο ψάξιμο θα βρεις εγώ πριν λίγες μέρες πήρα από μέλος του insomnia ένα Hp envy με i7 4ης Γενιάς και nvidia κάρτα γραφικών στα 180 ευρώ... Επίσης είναι από τις πιο καλές γενιές και παίρνει αναβάθμιση μιας και βγαίνει ο επεξεργαστής.. Ψαξτο καλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, filip123go είπε

Και εγώ πιστεύω θα βρεις. Ψάξε και για κανένα Thinkpad. Πραγματικά σκυλιά. Δεν παθαίνουν τίποτα.!

Κατάλαβα...εγώ ψάχνω κάποιο μόνο για ίντερνετ και για ταινίες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Taperakias είπε

Καλησπέρα και χρόνια πολλά με λίγο ψάξιμο θα βρεις εγώ πριν λίγες μέρες πήρα από μέλος του insomnia ένα Hp envy με i7 4ης Γενιάς και nvidia κάρτα γραφικών στα 180 ευρώ... Επίσης είναι από τις πιο καλές γενιές και παίρνει αναβάθμιση μιας και βγαίνει ο επεξεργαστής.. Ψαξτο καλά 

Αυτό που λες το ξέρω έχω τέτοια μηχάνημα ...απλά χαλάσαμε οι δύο θύρες που είναι usb 2.0 και δεν ξέρω αν αξίζει να της επισκευάσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ thinkpad t540 με i5 πήρα με 100€ από αγγελία και είναι άριστο μόνο που δεν είναι full hd και αυτό είναι μείον σε κάποιες εφαρμογές ( πχ ζωγραφική). Το t540p είναι fhd και υπάρχουν και μεταγενέστερα με touch screen στις εδώ αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

      Για δες εδώ. Πουλάνε με 90 Ευρώ ένα Lenovo Thinkpad L460 με i3-6100U (6ης γενιάς) με 8GB RAM, 128GB SSD και WINDOWS 10 .

      Βέβαια με λίγο ψάξιμο ίσως βρεις και κάτι καλύτερο αλλά πιο ακριβό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, afm είπε

      Για δες εδώ. Πουλάνε με 90 Ευρώ ένα Lenovo Thinkpad L460 με i3-6100U (6ης γενιάς) με 8GB RAM, 128GB SSD και WINDOWS 10 .

      Βέβαια με λίγο ψάξιμο ίσως βρεις και κάτι καλύτερο αλλά πιο ακριβό.

αν πάς σε αυτό, ρώτα αν η ΡΑΜ είναι ddr3 ή ddr4 , ο 6100 συνεργάζεται κ με τις 2 τεχνολογίες. Αν ddr4, οκ, αν είναι ddr3, σκέψου το καλύτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/12/2023 στις 8:00 ΜΜ, afm είπε

      Για δες εδώ. Πουλάνε με 90 Ευρώ ένα Lenovo Thinkpad L460 με i3-6100U (6ης γενιάς) με 8GB RAM, 128GB SSD και WINDOWS 10 .

      Βέβαια με λίγο ψάξιμο ίσως βρεις και κάτι καλύτερο αλλά πιο ακριβό.

μαλιστα θα δω διοτι εγω ψαχνω καποιο με fhd οθονη  και επεξεργαστη Ι5 η i7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...