Προς το περιεχόμενο

Εφαρμογή Ύπνος - Apple Watch 9


sp3cial
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από M A T R I X,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και χρονια πολλά! Θέλω να ρωτήσω αν στην εφαρμογή Ύπνος του Apple Watch μπορώ να βάλω και τον μεσημεριανό ύπνο. Μου βγάζει να βάλω πρόγραμμα αλλά μόνο για το βράδυ! Γνωρίζει κανεις; Ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Δεν υπάρχει η δυνατότητα αυτή από τη μεριά της Apple (iOS), καθώς η όλη φιλοσοφία του sleep schedule είναι άλλη και το προμοτάρει ως improvement για την καθημερινότητα και την υγεία του user. Το να έχεις multiple sleep schedules την ίδια ημέρα, αναιρεί όλα τα παραπάνω. Δεν γνωρίζω αν υπάρχουν third party apps που να υποστηρίζουν κάτι τέτοιο. Ελπίζω να βοήθησα. Χρόνια Πολλά! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα! Εάν έχεις καμία καλή πρόταση γενικά για το Apple Watch 9 πες μου! Το πήρα στα χέρια μου προχτές. (Ερχομαι από Apple Watch 3!) Σε ευχαριστώ πάντως και χρονια πολλά 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα ευχαριστώ πολύ! Να ρωτήσω αν το καλώδιο φορτισης  του Apple Watch 3 κάνει για το 9; Έχω usb πρίζα κατάλληλη για iPhone 13 αλλά έχει ένα usb-a και ένα usb-c ή να πάρω αντάπτορα από type usb-a σε c? Γνωρίζετε;

edit: πήρα το autosleep (ευτυχώς δεν είναι με συνδρομή!) φαίνεται γενικά να είναι μέσα σε αυτό που θέλω. Thanks! 

Επεξ/σία από sp3cial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν 2 με 3 applications από το ψάξιμο που έκανα καθώς είχα το ίδιο θέμα . Πλέον τα πάντα πληρώνονται στο watch όπως κ το συνεχές heart rate οξυγόνο άγχος θερμοκρασία σώματος . Τα πάντα . Σε παλαιότερες εκδόσεις ίσως να ήταν δωρεάν. Άλλα το χειρότερο είναι ότι δεν βγάζεις άκρη τι ακριβώς κάνει η εφαρμογή ( συνεχές) και ποσό καλή είναι . Πχ με την εφαρμογή  cardiogram σε συνεχες mode  8 ώρες max κρατεί η μπαταρία στο 8 η 9 . Προσωπικά τα βρίσκω μεγάλο μειονέκτημα να ψάχνω την εφαρμογή και να μην δίνει η apple την καλύτερη και Στάνταρντ version . Ερχόμενος από Samsung και huawei τα θεωρούσα αυτονόητα . Αλλά δεν είναι 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/12/2023 στις 8:06 ΠΜ, axidousgr είπε

autosleep πολυ καλυτερο απο της μαμας το προγραμμα !και παει πακετο με το heart watch 

Εξαιρετική εφαρμογή και φυσιολογική τιμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Autosleep που πηρατε πολύ καλό! Το έχω 2 χρόνια τώρα. Δεν έχει schedule που λες (ουτε REM sleep) αλλά και δεκα λεπτά nap να κάνεις το καταλαβαίνει. Πολύ καλό προγραμματάκι για παρακολούθηση και συνεργαζεται και με το health app. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω πάρει ήδη από τη πρώτη μέρα που έχω το ρολόι. Ξέρω ότι ήθελε το χρόνο του για να καταγράψει όλη τη προοδο και να έρθει σε μια ισορροπία. Τώρα πέφτει μέσα στον ύπνο που κάνω, μεσημέρι - βράδυ και έχει καλές αναλύσεις! Είμαι πολύ ευχαριστημένη και χαίρομαι που δεν είναι με συνδρομή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...