Προς το περιεχόμενο

Oneplus 12/12R


teopanta1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, zakailiou είπε

@AntonisKo Καλημέρα όποτρε βρείς χρόνο δώσε καμιά πληροφορία. 
Στις νυχτερινές πως τα πάει ? lens flare υπάρχει ?

Ξεκινάμε από τα βασικά.

Μπαταρία 1,5 μέρα με 5G, Bluetooth, τέρμα ανάλυση και ρυθμό ανανέωσης οθόνης (δεν είναι τέρμα από το εργοστάσιο) και full χρήση (calls, emails και ψαχουλεμα).

Φορτίζει τρομερά γρήγορα.

Οθόνη φανταστικη, έχω συνηθίσει και τα curved edges από τα προηγούμενα pro που είχα οπότε μόνο + για μένα.

Το βάρος επίσης το συνήθισα αν και είδα ότι όλα τα νέα τώρα έτσι είναι (s24 ultra φίλου είναι ακόμα πιο βαρύ).

Κάμερα δεν έχω κάνει καμία σοβαρή δοκιμή ακόμα.

Το πράσινο χρώμα πολύ καλό για τα γούστα μου τουλάχιστον , αν και με την θήκη προφανώς και χάνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tip: Η ασύρματη φόρτιση λειτουργεί σωστά κ  με εκτός OnePlus ασύρματο φορτιστή (το κινητό δεν ανεβάζει θερμοκρασίες στην πλάτη, δεν χρειάζεται να βγει απο την θήκη του).

Προτίμησα τον Xiaomi Wireless Charger 50W (BHR6094GL) αφενός γιατί ήθελα κάτι μαύρο κ όχι λευκό, στα 50w τουλάχιστον, με ενεργό σύστημα ψύξης (ίσως φανεί η χρησιμότητα του μόλις έρθουν πιο ζεστοί μήνες) κ αφετέρου γιατί έπαιξε ένα τρελό discount τις προηγούμενες ημέρες (όσοι παρακολουθούν).

Η φόρτιση γίνεται γρήγορα και απροβλημάτιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@teopanta1... υπάρχει κανονικά διαθέσιμος στο skroutz, σε καλή σχετικά τιμή (αν κ εγώ χτύπησα την κινεζική έκδοση σε ακόμα χαμηλότερη τιμή).

Δοκίμασε στην αναζήτηση να βάλεις τον κωδικό του..BHR6094GL.

Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα της αγοράς, αλλά εδώ στα πλεονεκτήματα είναι ότι εμπεριέχεται το power brick (67W) μαζί με καλώδιο πολύ καλής ποιότητας type C to type C (λευκά) ...μαζί με τον κλασικό/ χάλια eu αντπτορα φυσικά.

Δοκίμασα με μικρότερους φορτιστές (15w, 25w) κ δεν λειτούργησε σωστά. 

Με φορτιστές απο 3.25amper κ πάνω (VOOC, superVOOC, Dash, WarpCharge, etc) λειτουργεί σωστά.

... ότι κατάφερα να βρω με το Google lens:

 

Screenshot_2024-02-15-18-34-35-96_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg

Επεξ/σία από TechnoState
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...