Προς το περιεχόμενο

[TV/OLED] Panasonic TX65LZ800 65" 4K 1099€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Dcmpaira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/284937-tv-oled-65-panasonic-tx65lz800

Πολύ καλή τιμή για 65αρα oled στα 1099 ευρώ "μαγική τιμή" που βέβαια δεν εμφανίζεται για κάποιον λόγο σε όλους όπως μου ανάφεραν στο τηλεφωνικο κέντρο. Είναι διαθέσιμη μόνο για αποστολή διότι είναι στις αποθήκες και όλα είναι σφραγισμένα (επειδή μιλάμε για Κωτσό εγώ θα επικοινωνούσα τηλεφωνικά πριν αγοράσω ναναι σίγουρος για την διαθεσιμότητα).

 Πατωντας αυτό το λινκ έχετε πρόσβαση στην μαγικη τιμή ωογς ανέφερθηκε από μέλος πιο κάτω.

https://www.kotsovolos.gr/pages/trolls?adhocPriceActive=true

Στα της τηλεόρασης υπάρχουν αρκετά θέματα πιο κάτω σχετικά με την 55αρα ή την 42αρα για να ζητήσουμε αξιολογήσεις.

Εχει αναφερθεί πρόσφατα η 55αρα της που μέχρι εχτές ήταν διαθέσιμη μόνο σε καταστήματα Κωτσόβολου στην Καλαμάτα σφραγισμένη στα 799 ευρώ και φυσικά η 42αρα της που προτίμησε πολύς κόσμος σε προσφορά του Γερμανού με επιστροφή παλιότερα για χρήση σε υπολογιστή.

η έλλειψη android tv το μόνο αρνητικό για εμένα κατά τα άλλα υποστηρίζει HDMI 2.1 120hz με allm vrr και για θέαση ταινιών Dolby Vision Hdr10+.

Υ.Γ. Στην εικόνα που ανέβασα στα μικρά γράμματα θα δείτε το 1099 που Μ εφαρμόσθηκε και στο καλάθι.

 

Screenshot_2023-12-30-09-20-36-34_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg

Επεξ/σία από Dcmpaira
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

H MAΓEIA TΩN ΞΩTIKΩN ΣYNEXIZETAI KAI ΣHMEPA TO BPAΔY ΠPOΛABE TIΣ MAΓIKEΣ TIMEΣ EΔΩ:

https://www.kotsovolos.gr/pages/trolls?adhocPriceActive=true

Αυτό το μήνυμα έρχεται συνήθως από τον Κωτσόβολο, αν πατήσεις στο λινκ πάνω και μετά στο προϊόν που θες, εμφανίζει την τιμή που λες. Το δοκίμασα και με ανώνυμη περιήγηση και το εμφανίζει κανονικά χωρίς να κάνω login σε κάποιο λογαριασμό

Screenshot_5.png.e89a398f886306c4dd32a920b7770783.png

Επεξ/σία από Phoenix7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Phoenix7 είπε

H MAΓEIA TΩN ΞΩTIKΩN ΣYNEXIZETAI KAI ΣHMEPA TO BPAΔY ΠPOΛABE TIΣ MAΓIKEΣ TIMEΣ EΔΩ:

https://www.kotsovolos.gr/pages/trolls?adhocPriceActive=true

Αυτό το μήνυμα έρχεται συνήθως από τον Κωτσόβολο, αν πατήσεις στο λινκ πάνω και μετά στο προϊόν που θες, εμφανίζει την τιμή που λες. Το δοκίμασα και με ανώνυμη περιήγηση και το εμφανίζει κανονικά

Screenshot_4.png.80e238679b615b50f2bb3f65d4c3fba6.png

Τέλεια φίλε σε ευχαριστώ που μου ελυσες την απορία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ με την 42άρα που έχω είμαι πολύ ευχαριστημένος. Και τα παιχνιδάκια μου μπορώ να παίξω, και τις ταινιούλες να δω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε [TV/OLED] Panasonic TX65LZ800 65" 4K 1099€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]
  • Moderators
2 ώρες πριν, historland είπε

Εξαντλήθηκε!

6 ωρες πριν το γραψεις ειχε εξαντληθει και το εγραψα (απο το μεσημερι) στον τιτλο. :)

1 ώρα πριν, Dcmpaira είπε

Την ειχα δει πολλες ημερες τωρα αλλα με το που ανεβασα σμρ τελειωσε... χαχα. Περιμενουμε εντυπωσεις απο οποιον την πηρε και σε 65αρα.

Καμια εκπληξη. Λογικοτατο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, matrixxx said:

6 ωρες πριν το γραψεις ειχε εξαντληθει και το εγραφε απο τοτε στον τιτλο. :)

 

Το είδα μόλις δευτερόλεπτα αφού σχολίασα, αλλά δεν έβρισκα τον τρόπο να σβήσω το σχόλιό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, historland είπε

Το είδα μόλις δευτερόλεπτα αφού σχολίασα, αλλά δεν έβρισκα τον τρόπο να σβήσω το σχόλιό μου.

Δεν πειραζει, απλα επισημαινω οτι εχει φυγει απο νωρις να μην στεναχωριεσαι οτι την εχασες για λιγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, historland είπε

Το είδα μόλις δευτερόλεπτα αφού σχολίασα, αλλά δεν έβρισκα τον τρόπο να σβήσω το σχόλιό μου.

A ok δυστυχώς καθυστέρησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
17 ώρες πριν, Dcmpaira είπε

Επανήλθε η διαθεσιμότητα με διαφορετική τιμή αλλά επιστροφή σε δωροεπιταγες που εμμέσως την φέρνει στην τιμή προσφοράς.

Εμμεσως θα λεγαμε αν ειχε 25% επιστροφης με καρτα τραπεζας. Καμια σχεση με τον τιτλο ομως γιατι τωρα θα πρεπει αντι για 1099 να πληρωσει καποιος το ελαχιστο των 1699€ (1399+300minimum) απο την τσεπη του μαζι με την οποια επομενη αγορα. Δεν μπορουμε να πουμε "εμμεσως βγαινει 1099" αφου πρεπει να δωσεις πολυ περισσοτερα.

(300€ δωροεπιταγή για επόμενη αγορά διπλάσιας αξίας.)

Αν ηταν στα 1099 + 300δωροεπιταγη για επομενη θα ηταν δυνατη προσφορα! Τωρα ειναι πολυ κατωτερη απο την (καλη για τις μερες που ζουμε) προσφορα που αφορουσε το θεμα που ανοιξες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Εμμεσως θα λεγαμε αν ειχε 25% επιστροφης με καρτα τραπεζας. Καμια σχεση με τον τιτλο ομως γιατι τωρα θα πρεπει αντι για 1099 να πληρωσει καποιος το ελαχιστο των 1699€ (1399+300minimum) απο την τσεπη του μαζι με την οποια επομενη αγορα. Δεν μπορουμε να πουμε "εμμεσως βγαινει 1099" αφου πρεπει να δωσεις πολυ περισσοτερα.

(300€ δωροεπιταγή για επόμενη αγορά διπλάσιας αξίας.)

Αν ηταν στα 1099 + 300δωροεπιταγη για επομενη θα ηταν δυνατη προσφορα! Τωρα ειναι πολυ κατωτερη απο την (καλη για τις μερες που ζουμε) προσφορα που αφορουσε το θεμα που ανοιξες.

Ναι έχεις ένα point. Ίσως είναι για συνδυασμό αγοράς αν κάνεις την δωροεπιταγη δωροκαρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσοχή με αυτές...παίζουν κομματια εκθεσιακα,2 χρόνια πριν πήγαν να με δουλεψουν με Panasonic το κουτί το είχαν κλείσει με ταινια πρόχειρα ο κωτσο...είδα και έπαθα να την γυρίσω πίσω...σώθηκα από το κρυφο μενού της tv που έλεγε πόσες ώρες είχε παιξει..oled τώρα με μήνες λειτουργίας στο κοκκινο logo του Κώτσου :)

Επεξ/σία από giannis123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
12 minutes ago, giannis123 said:

Προσοχή με αυτές...παίζουν κομματια εκθεσιακα,2 χρόνια πριν πήγαν να με δουλεψουν με Panasonic το κουτί το είχαν κλείσει με ταινια πρόχειρα ο κωτσο...είδα και έπαθα να την γυρίσω πίσω...σώθηκα από το κρυφο μενού της tv που έλεγε πόσες ώρες είχε παιξει..oled τώρα με μήνες λειτουργίας στο κοκκινο logo του Κώτσου :)

Η βάση/πόδια, χειριστήριο, βίδες, manual, καλώδιο κτλπ δεν ήταν σε σφραγισμένες/κλειστές συσκευασίες? Η TV δεν είχε "ζελατίνες"? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...