Προς το περιεχόμενο

[TV/OLED] Panasonic TX65LZ800 65" 4K 1099€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Dcmpaira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο τηλεφωνικό κέντρο εμένα πάντως μου ανέφεραν για την 55αρα που έχει σφραγισμένα και που είναι τα εκθεσιακά.

Γενικά σε ότι γράφει  μόνο διαθέσιμο μόνο με παραλαβή από κατάστημα 90% είναι εκθεσιακο που γίνεται καν επιπλέον παζάρι (άρα σε μια μη oled τηλεόραση καλύτερα μπορείς να παζαρεψεις και τιμή και επέκτασης εγγύησης που δε την δίνουν έτσι και αλλιώς πολύ δύσκολα)

3 ώρες πριν, giannis123 είπε

Προσοχή με αυτές...παίζουν κομματια εκθεσιακα,2 χρόνια πριν πήγαν να με δουλεψουν με Panasonic το κουτί το είχαν κλείσει με ταινια πρόχειρα ο κωτσο...είδα και έπαθα να την γυρίσω πίσω...σώθηκα από το κρυφο μενού της tv που έλεγε πόσες ώρες είχε παιξει..oled τώρα με μήνες λειτουργίας στο κοκκινο logo του Κώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, Thresh said:

Η βάση/πόδια, χειριστήριο, βίδες, manual, καλώδιο κτλπ δεν ήταν σε σφραγισμένες/κλειστές συσκευασίες? Η TV δεν είχε "ζελατίνες"? 

Τα είχαν πρόχειρα φτιάξει....εκεί που κουμπωναν τα ποδαράκια οι γρατσουνιές ήταν εμφανης....το περίεργο ήταν ότι ο μου λέγαν μετά ότι έφταιγα εγώ... δηλαδή έπρεπε να μην την είχα παραλάβει...αυτοι δηλαδή που με ξεγελασαν..ούτε κουβέντα..η tv έπαιζε μήνες...

Επεξ/σία από giannis123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...