Προς το περιεχόμενο

Ένα 50αρικο φτηνότερα τα s24 και s24+ , ένα 50ρικο ακριβότερο το s24u


sattack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν μπειτε στο chat της samsung δινει 10% κουπόνι. Επίσης έχει trade-in 100 ευρώ εξτρα που μαλλον δουλευει και με χαλασμένα ή/και αρχαία κινητά (δεν ειμαι σίγουρος). Επίσης κυκλοφόρησαν διαφορα κουπόνια 20% εξτρα εκπτωσης (δε ξέρω που τα βρήκαν αλλά υπάρχουν). 

Προσωπικά πήρα S24 Ultra 512, στα 967 ευρώ (-20%, +αποφορολόγηση) όπου αν τελικά ισχύσει και το trade in θα είναι 867 ευρώ συνολο.

Επεξ/σία από baskon
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μάλιστα,κρίμα έχω δώσει ήδη για s24+ το κόβω κομματάκι δύσκολο 

Μίλησα με το τσατ ως , οποίος προλάβε πρόλαβε, (σύμφωνα με τα λεγόμενα τους) "δεν διατίθενται πλέον κωδικοί που προσφέρουν έκπτωση από το τσατ"

Ο μόνος που βλέπω ότι δουλεύει είναι αυτός που έχετε ποντάρει πιο πάνω στο νήμα για τα 50€ επιπλέον έκπτωσης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, geomrk είπε

αυτο το 150αρι συγκεκριμενα πως το κερδιζουμε;;;

Έγραψα τι δίνουν στην Ευρώπη (Βελγιο κλπ) μήπως και βρείτε τίποτα παρόμοιο στην Ελλάδα. Εγώ ήμουν γραμμένος στο Samsung Club, και δεν ξέρω αν και αυτό παίζει κάποιο ρόλο. Επισης ειχα παρει περυσι το s23u (οχι ομως μεσω της Samsung, απλα το έκανα register μετα στο προφιλ μου) και δεν ξερω αν και αυτο μετραει. Πάντως εδώ δίνουν το -50 στις προεγγραφες και δίνουν και άλλο ένα-150 που το λένε "early bird" έκπτωση και εννοούν για όποιον το παραγγείλει τώρα άμεσα, αυτές τις πρώτες λίγες μέρες. Και δίνουν και άλλα -100 έξτρα αν δώσει πίσω κάποιο παλιό κινητό, ή -90 αν πεις δεν έχω παλιό να δώσω! Οπότε είναι καποια 3η έκπτωση αυτό το -150Ε. Δυστυχώς υπάρχει πάντα η περίπτωση ότι την Ελλάδα την έχουν ριγμενη και δεν κάνουν εκεί όλες αυτές τις εκπτώσεις. Πάντως και στο άλλο thread, στις ειδήσεις, κάποιος φίλος ανέφερε ότι κατάφερε στην Ελλαδα να μαζέψει μαζί μερικές εκπτώσεις και βγήκε στο τέλος κάτι καλό. Κάποιο κωδικό από το chat ανέφερε, που πιθανόν να είναι η έκπτωση του Samsung club. Οπότε αξίζει να το ψάξει λιγάκι κάνεις με όποιο τρόπο μπορεί. 

Πάντως μετά τα φετινά, το συμπέρασμα που βγάζω είναι ότι όποιος ενδιαφέρεται για Samsung, αξίζει να είναι γραμμένος στο Samsung club, να κάνει προεγγραφή πριν τις παρουσιάσεις ειδικά της S σειράς, και να κυνηγάει όλες τις πιθανές εκπτώσεις κατά την παρουσίαση. Και αν τυχόν έχετε κάποιο συγγενή ή φίλο στο εξωτερικό, παρακαλείστε τον να κάνει το ίδιο για εσάς,  γιατί νομίζω ότι μαλλον την Ελλάδα την "ρίχνουν" λίγο και στο εξωτερικό κάνουν λίγο καλύτερες προσφορές. 

 

Επεξ/σία από sattack
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν κωδικό για - 10%  που δεν θα τον χρησιμοποιήσω μιας και χρησιμοποίησα άλλον. Τον αφήνω εδώ αν ενδιαφέρει κανέναν

 

EEP-5K2B-3K64-GB3C

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το s24 256gb  659€  και δώρο το galaxy watch 6 

Tο s24 ultra 512gb 1199€ και δώρο το galaxy watch 6 

Τιμές Γερμανίας ποιο θα περνάτε? Είμαι  με το galaxy s20 έως τώρα χωρίς κανένα πρόβλημα μόνο που μου έσπασε η οθόνη λίγο και σκέφτομαι να το αλλάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, andreas-d said:

Το s24 256gb  659€  και δώρο το galaxy watch 6 

Tο s24 ultra 512gb 1199€ και δώρο το galaxy watch 6 

Τιμές Γερμανίας ποιο θα περνάτε? Είμαι  με το galaxy s20 έως τώρα χωρίς κανένα πρόβλημα μόνο που μου έσπασε η οθόνη λίγο και σκέφτομαι να το αλλάξω.

Αυτο το δεαλ με το S24 + GW6 που το βρηκες?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Prasino Mantarinh είπε

Αυτο το δεαλ με το S24 + GW6 που το βρηκες?  

Στη samsung.de είμαι πελάτης και μου έστειλαν κωδικό μέχρι αύριο 30-01-24.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, andreas-d είπε

Το s24 256gb  659€  και δώρο το galaxy watch 6 

Tο s24 ultra 512gb 1199€ και δώρο το galaxy watch 6 

Τιμές Γερμανίας ποιο θα περνάτε? Είμαι  με το galaxy s20 έως τώρα χωρίς κανένα πρόβλημα μόνο που μου έσπασε η οθόνη λίγο και σκέφτομαι να το αλλάξω.

αν εχει το s24+ βαρα s24+ αν οχι πηγαινε για το s24 ultra

το s24 εχει 4000mah σε 1 χρονο που θα πεσει η υγεια της δεν θα φτανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρότι έχω κλείσει το s24+ αμφιταλαντεύομαι ίσως αν πετύχω κουπόνι κλείσω ultra και κάνω υπαναχώρηση αφού παραλάβω το άλλο.

Προβληματίζομαι κατά του s24+ λόγω exynos (μην τυχόν και βγει "πατάτα" η έκδοση) και δεν βγει τόσο τίμιο όσο το s23+ με τον snap.

ΚΙ Δευτερευόντως για την διαφορά στην κάμερα

Αντιθετα κατά του Ultra είναι αφενός η τιμή και αφετέρου,ότι είναι ψιλοκουμουτσα σαν διαστάσεις!!

Όλα τα "review" είναι επικεντρωμένα πάνω στο ultra αντίθετα με το s24+!

Για πείτε λίγο γνώμες βρε παίδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόση πια διαφορά σε διαστάσεις να εχει το + από το u ?

Είναι καθαρά θέμα χρηματων. Αν καταφέρεις έναν καλό συνδιασμο εκπτώσεων ώστε να σε βολεύει η τιμή που θα πληρώσεις, πας ξεκάθαρα για το ultra. Αν δε σε βολέψει, κσι το + σου βγαίνει πολύ φθηνότερο, τότε θα πας εκεί, εν γνώση ότι είναι κάπως υποδεέστερο, αλλά και η διαφορά στα λεφτά μεγάλη....

(Ξανα, φετος με την επιπεδη οθονη, τα tempered glass θα ειναι αυτοκόλλητα και 3 στο 10αρικο, οποτε θα το εχεις παντα προστατευμενο με φρεσκο tempered glass). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έθεσα σωστά γράφοντας διαστάσεις, θέμα αίσθησης είναι πιο πολύ,παρά διαστάσεων! Ίσως επειδή είναι πιο τετραγωνισμένο! Προφανώς έχω ως συγκριτικά τα s23+ και s23ultra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...