Προς το περιεχόμενο

Ένα 50αρικο φτηνότερα τα s24 και s24+ , ένα 50ρικο ακριβότερο το s24u


sattack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια ειχα κανει εγγραφη και εχω το voucher των 50 ευρω απο Κωτσο και δεν θα το χρησιμοποιησω τελικα... Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει ενα μηνυμα να βρουμε μια χρυση τομη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία μέρα σήμερα για τις προσφορές preorder από τη Samsung. 

Από ότι φαίνεται, στη Samsung φέτος το παλεύουν πάρα πολύ. Σε εμένα και στην κόρη μου και καποιους αλλους εδω (Βελγιο/Ολλανδια) που είχαμε το S23u μας έστελναν sms και έπαιρναν και τηλέφωνο και για να μας κάνουν μια "καταπληκτική προσφορα".

Στην Ελλάδα από ότι μαθαίνω παίζει όχι μόνο 10% έκπτωση, αλλά και 15% και ίσως και 20% σε κάποιους. Ακόμα και σήμερα τελευταία μέρα, ακούω ότι δίνουν αβέρτα αυτούς τους εκπτωτικους κωδικούς.

Είναι ότι αποφάσισαν να το κυνηγήσουν πολύ εξαρχής? Είναι γιατί δεν έχουν πιάσει τους στόχους τους, επειδή το s23u ήταν πολύ καλό κινητό και δεν αξίζει να το σκοτώσεις για να πας στο s24u?

Ότι και να είναι, πλέον φαίνεται ένα μοτίβο που επαναλαμβανεται κάθε χρονιά και πιο έντονα. 

Εγώ preorder πήρα το s22u (τωρα θα το παρει ο γιος), και το s23u (τωρα θα το παρει η γυναικα) και τωρα το s24u. 

Θέλω να πω, πλέον οποίος ενδιαφέρεται για σειρά Samsung S, μαλλον είναι λάθος να το αγοράζει μέσα στη χρονιά. Πρέπει να προγραμματίζει να το αγοράζει πάντα preorder τον Ιανουαριο κατά την παρουσίαση του νέου μοντέλου. 

Αποκλείεται μέσα στην χρονια να πέσει τόσο χαμηλά όσο το παίρνουμε τώρα. 

Αν τυχόν κάνεις το θέλει, τελευταία μέρα σήμερα, οπωσδήποτε να κυνηγήσει αυτούς τους εκπτωτικους preorder κωδικούς. Τους δίνουν ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οι πρώτες πληροφορίες για τις preordrer πωλήσεις μιλάνε για ρεκόρ πωλήσεων της σειράς s24 και ειδικά του s24u σε όλες τις αγορές που έχουν βγει στοιχεία. 

Εγώ συμφωνώ με τη γενική τοποθέτηση ότι όποιος είχε σειρά s23 δεν είχε νόημα να αναβαθμίσει, αλλά από τα παλιότερα μοντέλα με Exynos είχε αρκετό νοημα.

Και θα περιμένω τώρα να δω πότε θα πέσουν οι τιμές από κανονικά καταστήματα (όχι από τους πριγκηπες της Νιγηριας) στα επίπεδα των προσφορών preorder.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

inbound5257723357374883790.jpg.f01923a571a2cd34eac451df72756583.jpgΠόσο να πέσει 

7 ώρες πριν, sattack είπε

 

Και θα περιμένω τώρα να δω πότε θα πέσουν οι τιμές από κανονικά καταστήματα (όχι από τους πριγκηπες της Νιγηριας) στα επίπεδα των προσφορών preorder.

Αυτή τη στιγμή και μέχρι 19-2-24 είναι η καλύτερες προσφορές, εγώ το πήρα στα 1126€ το ultra 512gb με δώρο το watch 6 44mm.

Έχει ανταλλαγή παλιάς συσκευής με ελάχιστο ποσό 250€ και 5% έκπτωση μέσα από το site της samsung, ποσό λιγότερο να πέσει κατά την διάρκεια της χρονιάς??

Επεξ/σία από andreas-d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, andreas-d είπε

inbound5257723357374883790.jpg.f01923a571a2cd34eac451df72756583.jpgΠόσο να πέσει 

Αυτή τη στιγμή και μέχρι 19-2-24 είναι η καλύτερες προσφορές, εγώ το πήρα στα 1126€ το ultra 512gb με δώρο το watch 6 44mm.

Έχει ανταλλαγή παλιάς συσκευής με ελάχιστο ποσό 250€ και 5% έκπτωση μέσα από το site της samsung, ποσό λιγότερο να πέσει κατά την διάρκεια της χρονιάς??

Καλησπέρα! Trade in να φανταστώ γίνεται απο το site της samsung εκτός της Ελλάδας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, nikosevi είπε

Καλησπέρα! Trade in να φανταστώ γίνεται απο το site της samsung εκτός της Ελλάδας?

Γίνεται από το site και το app και συμφέρει πολύ εγώ θα δώσω ένα αρχαίο j5 με σπασμένη οθόνη και κερδίζω 250€.

Και το s23 ultra να είχα θα το έδινα για 750€ +150€ trade in bonus + 5% κουπόνι θα έβγαινε 400€ το καινούργιο έτσι έκανα όταν είχε βγει το galaxy tab s8  και το πήρα 565€ και ξεφορτωθηκα ένα tab a σπασμένο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, andreas-d είπε

Γίνεται από το site και το app και συμφέρει πολύ εγώ θα δώσω ένα αρχαίο j5 με σπασμένη οθόνη και κερδίζω 250€.

Και το s23 ultra να είχα θα το έδινα για 750€ +150€ trade in bonus + 5% κουπόνι θα έβγαινε 400€ το καινούργιο έτσι έκανα όταν είχε βγει το galaxy tab s8  και το πήρα 565€ και ξεφορτωθηκα ένα tab a σπασμένο.

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

Ενώ προχωρώ κανονικά στο site με την ολοκλήρωση της παραγγελίας δεν μου αφήνει να βάλω τη διεύθυνση αποστολής Ελλάδα ! Στο ελληνικό site δεν υπάρχει η επιλογή trade in

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikosevi είπε

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

Ενώ προχωρώ κανονικά στο site με την ολοκλήρωση της παραγγελίας δεν μου αφήνει να βάλω τη διεύθυνση αποστολής Ελλάδα ! Στο ελληνικό site δεν υπάρχει η επιλογή trade in

Άρα η samsung hellas θα έχει βάλει το χεράκι της  ώστε να έχει την αποκλειστικοτητα..

Δοκίμασε στο app.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, andreas-d είπε

Άρα η samsung hellas θα έχει βάλει το χεράκι της  ώστε να έχει την αποκλειστικοτητα..

Δοκίμασε στο app.

στο Preorder ειχε και κουπονια 10-20% και 2πλασιο χωρο και trade in+100 euro. Τωρα τα σταματησαν ολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...