Προς το περιεχόμενο

Amazon - Ακουστικά A90 Pro Btootos = 25 ευρώ


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειπα να ανεβάσω μια προσφορά για την τελευταία μέρα του χρόνου να μπεί καλά το 2024. 

Τα airpods -galaxy -bose-sony  killer ακουστικά που σε τιμή κάτω από 30 ευρώ ειναι το καλύτερο δώρο για να ξεκινήσει καλά το 2024.

Δε θα πιστευέτε πόσο καλά είναι. Ο ορισμός του VFM. Πάρτε τα. Κάνουν ακριβώς ότι τα δεκαπλάσια σε τιμή airpods pro 2 των 300 ευρώ 

Εύχομαι καλή χρονιά με υγεία και δύναμή σε όλους!

spacer.png

https://www.amazon.co.uk/Bluetooth-Headphones-Cancelling-Btootos-Waterproof-Black/dp/B0BCKHQGJN/

Btootos New Bluetooth 5.3 Headphones In Ear

with 4 ENC Noise Cancelling Mic, Earbuds Mini Deep Bass Stereo Sound,

36H Playtime LED Display Wireless Earphones IP7 Waterproof

 

 

spacer.png

Επεξ/σία από matrixxx
καθαρισμος συνδεσμου
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

39,61 Με το κουπόνι και μεταφορικά χωρίς Prime

 

Αντίθετα από το γερμανικό amazon 33,25

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0BCKHQGJN

 

Επεξ/σία από newnick
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, avacan23 είπε

Ειπα να ανεβάσω μια προσφορά για την τελευταία μέρα του χρόνου να μπεί καλά το 2024. 

Τα airpods -galaxy -bose-sony  killer ακουστικά που σε τιμή κάτω από 30 ευρώ ειναι το καλύτερο δώρο για να ξεκινήσει καλά το 2024.

Δε θα πιστευέτε πόσο καλά είναι. Ο ορισμός του VFM. Πάρτε τα. Κάνουν ακριβώς ότι τα δεκαπλάσια σε τιμή airpods pro 2 των 300 ευρώ 

Εύχομαι καλή χρονιά με υγεία και δύναμή σε όλους!

spacer.png

https://www.amazon.co.uk/dp/B0BCKHQGJN?th=1&linkCode=sl1&tag=mirrortech-21&linkId=6f807185f5cb112ddf72203d90b2a8bf&language=en_GB&ref_=as_li_ss_tl

Btootos New Bluetooth 5.3 Headphones In Ear

with 4 ENC Noise Cancelling Mic, Earbuds Mini Deep Bass Stereo Sound,

36H Playtime LED Display Wireless Earphones IP7 Waterproof

 

 

spacer.png

Καλημέρα και επίσης Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά.

Λες ότι "Δε θα πιστευέτε πόσο καλά είναι". Να θεωρήσω ότι τα έχεις πάρει; Διότι άλλο μια άποψη βάσει χαρκτηριστικών και άλλο μια άποψη από ιδία πείρα (η δεύτερη είναι προφανώς πολύτιμη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οι κριτικές δεν είναι οι καλύτερες, διαβάζω ότι υπάρχουν φορές που δεν φορτίζουν, ότι στις κλήσεις μεταφέρουν και τους εξωτερικούς ήχους όπως περπάτημα και πλύσιμο πιάτων. Και οι περισσότεροι λένε ότι η τιμή είναι η πραγματική τους αξία, τίποτα περισσότερο.

Ίσως αν τα θέλετε μόνο για να ακούτε μουσική σας καλύψουν. Μην τα σκεφτείτε καθόλου για τηλεφωνικές κλήσεις

Επεξ/σία από lefta_yparxoun
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lefta_yparxoun είπε

οι κριτικές δεν είναι οι καλύτερες, διαβάζω ότι υπάρχουν φορές που δεν φορτίζουν, ότι στις κλήσεις μεταφέρουν και τους εξωτερικούς ήχους όπως περπάτημα και πλύσιμο πιάτων. Και οι περισσότεροι λένε ότι η τιμή είναι η πραγματική τους αξία, τίποτα περισσότερο.

Ίσως αν τα θέλετε μόνο για να ακούτε μουσική σας καλύψουν. Μην τα σκεφτείτε καθόλου για τηλεφωνικές κλήσεις

Αυτό γίνεται συνήθως με αυτές τις προσφορές. Όλα καλά για μουσική αλλά για τηλεφωνικές κλήσεις καμία σχέση. Μου κάνανε και εμένα ένα αντίστοιχο δώρο και σχεδόν δεν με ακούνε στο τηλέφωνο. Τα έχω πια μόνο για μουσική.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα προτείνω ότι εχω πάρει η έχω δοκιμάσει. Πολύ καλή εφαρμογή, και καλό ήχο. 

Τα πήρα δώρο στο ανιψάκι μου και το μόνο θέμα που είχε με αυτά ειναι σε θεαση ταινίας από νετφλιξ στο κινητό 

παρουσιασαν κάποιες φορές θεματα συχρονισμού με τον ήχο. 

Τα προτείνω για την τιμή τους. Δίνεις 30 ευρώ και έχεις απόδοση ακουστικών 100+ ευρώ. 

 

Υ.Γ. έχω τα airpods pro 2 γιατί είμαι στο  ecosystem αλλά τα  Sony WF-1000XM5 έχουν το καλύτερο ήχο από οσα εχω δοκιμάσει 

στην κατηγορία ακουαστικά ψείρες. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, avacan23 είπε

Πάντα προτείνω ότι εχω πάρει η έχω δοκιμάσει. Πολύ καλή εφαρμογή, και καλό ήχο. 

Τα πήρα δώρο στο ανιψάκι μου και το μόνο θέμα που είχε με αυτά ειναι σε θεαση ταινίας από νετφλιξ στο κινητό 

παρουσιασαν κάποιες φορές θεματα συχρονισμού με τον ήχο. 

Τα προτείνω για την τιμή τους. Δίνεις 30 ευρώ και έχεις απόδοση ακουστικών 100+ ευρώ. 

 

Υ.Γ. έχω τα airpods pro 2 γιατί είμαι στο  ecosystem αλλά τα  Sony WF-1000XM5 έχουν το καλύτερο ήχο από οσα εχω δοκιμάσει 

στην κατηγορία ακουαστικά ψείρες. 

 

Καλό ήχο έχουν τα περισσότερα ακουστικά αυτής της κατηγορίας και με χαμηλότερη τιμή, το θέμα είναι αν σε ακούνε στη διάρκεια των κλήσεων. Εκεί είναι το πρόβλημα των περισσοτέρων απ' αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Amazon - Ακουστικά A90 Pro Btootos = 25 ευρώ

Μια χαρά είναι και σε κλήσεις! οταν τα ακουσα δεν πιστευα οτι με 30 ευρώ εχεις τετοια απόδοση σε ήχο.

Π.χ. από samsung ψείρες 150+ ευρώ για μένα είναι καλύτερα.

αν δεν εμπιστευεστε εμενα δείτε κριτικές στο άμαζον. Καλή χρονιά σε όλους!

 Bluetooth version V5.3

Stand-by time 140 days

Talk time 4 hours

Music playtime 5-6 hours

Charging time 1.5H

Charging voltage DC 5V

Frequency range 20-20000Hz

Transmission distance 10m-15m

Battery capacity 33mAh

Charging case 320mAh

BJBJ A90Pro Operation display

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα λεφτά τους μπορεί να αξίζουν αλλά όχι να λέμε ότι πατάνε σε ήχο ή οτιδήποτε άλλο Samsung, apple, Bose, Sony γιατί παίζουν σε άλλη κατηγορία. 

Να υποθέσω ότι αυτό "Κάνουν ακριβώς ότι τα δεκαπλάσια σε τιμή airpods pro 2 των 300 ευρώ" είναι καθαρά για λόγους μάρκετινγκ για να τα σπρώξεις ποιο εύκολα από το ref link σου στους χαζούς που δε θα κάνουν έρευνα αγοράς. 

Το ότι τα συγκρίνεις με τα airpods pro 2 είναι τουλάχιστον παραπλανητικό.

  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν είπα ότι συγκρίνονται τα ακουστικά αυτά με τη χρυσή τριάδα Sony bose Apple των 300 ευρώ. Αλλά ότι έχουν ήχο για ακουστικά 100 ευρώ. Οποιος θελει ας διαβάσει κριτικές στο αμαζον κι ας κρίνει. Επειδή είναι δύσκολες εποχές σκέφτηκα να ποστάρω κάτι vfm. 
 

Καλή χρόνια με υγεία και τύχη σε όλους! 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2023 στις 8:09 ΜΜ, avacan23 είπε

Ποτέ δεν είπα ότι συγκρίνονται τα ακουστικά αυτά με τη χρυσή τριάδα Sony bose Apple των 300 ευρώ. Αλλά ότι έχουν ήχο για ακουστικά 100 ευρώ. Οποιος θελει ας διαβάσει κριτικές στο αμαζον κι ας κρίνει. Επειδή είναι δύσκολες εποχές σκέφτηκα να ποστάρω κάτι vfm. 
 

Καλή χρόνια με υγεία και τύχη σε όλους! 

"Τα airpods -galaxy -bose-sony  killer ακουστικά" αλλος το ειπε;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...