Προς το περιεχόμενο

Eshop Σύστημα 4 ασυρματων καμερων με καταγραφικο Srihome 109.90€


arxontas2323

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, lefta_yparxoun είπε

όχι, οι δύο κάμερες βγαίνουν σε αυτό το ποσό, ακολούθα deals-> refurbished είναι εξαιρετικές σε αυτή την τιμή που είναι τελική μαζί με τα μεταφορικά

Δες εδώ και ένα review, βέβαια αυτή που προτείνω δεν έχει το ηλιακό πάνελ και την μπαταρία.

screenshot_20240101_015639.png.6b5524714a46ae177815fb94872688c5.png

Θα πάω γι αυτές και τώρα ψάχνω να δω τι θα παρω για εντός χρήση...ή τύπου  tapo ή κάποια να την βιδωσω σε τοίχο!!

Σ ευχαριστώ πολύ!!

Επεξ/σία από arxontas2323
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, arxontas2323 είπε

Θα πάω γι αυτές και τώρα ψάχνω να δω τι θα παρω για εντός χρήση...ή τύπου  tapo ή κάποια να την βιδωσω σε τοίχο!!

Σ ευχαριστώ πολύ!!

Επειδή είχα μπλέξει παλιότερα με διαφορετικούς τύπους και δυό τρεις εφαρμογές στο κινητό, σου λέω πως είναι καλύτερα να επιλέξεις ένα είδος. Είναι καλές και αξιόπιστες οι tapo απλά είναι ακριβές για αυτό που προσφέρουν. Οι E1 (Refurbished) από τον κατασκευαστή που πρότεινα είναι ίδιας περίπου κατηγορίας, αλλά θα τα έχεις όλα σε ένα. Και ένα δεύτερο, θέλει λίγο προσοχή και ευαισθησία το που θα βάλεις κάμερες μέσα στο σπίτι. Παλιότερα είχα 4, τώρα δεν έχω καμία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε τετοια Budget, δεν ειναι καλυτερα οι xiaomi μαζι με καρτες μνημης για να εχεις την ανιχνευση κινησης (μιας και σταματησαν το δωρεαν μεσω cloud)?. Τις χρησιμοποιω, βλεπω φατσες στα καποια μετρα. Ετσι και αλλιως, την ιδια "ασφαλεια" εχουν, ειτε ειναι καταγραφικο, ειτε καρτα μνημης. Και αν πχ εχεις σκοπο να λειψεις για μεγαλο διαστημα, βαζεις την συνδρομη για cloud backup 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lefta_yparxoun είπε

Επειδή είχα μπλέξει παλιότερα με διαφορετικούς τύπους και δυό τρεις εφαρμογές στο κινητό, σου λέω πως είναι καλύτερα να επιλέξεις ένα είδος. Είναι καλές και αξιόπιστες οι tapo απλά είναι ακριβές για αυτό που προσφέρουν. Οι E1 (Refurbished) από τον κατασκευαστή που πρότεινα είναι ίδιας περίπου κατηγορίας, αλλά θα τα έχεις όλα σε ένα. Και ένα δεύτερο, θέλει λίγο προσοχή και ευαισθησία το που θα βάλεις κάμερες μέσα στο σπίτι. Παλιότερα είχα 4, τώρα δεν έχω καμία

Σορρυ,εννοούσα  οτι θα πάω απο τηξ ίδια εταιρεία reolink σε κάμερες τύπου ταπο δηδ E1 pro ή rcl511 για να βιδωσω κι ολας...μιας και τς εχεις, νομίζω οι Ε1 προ δεν βιδωνουν,σωστα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, arxontas2323 είπε

Σορρυ,εννοούσα  οτι θα πάω απο τηξ ίδια εταιρεία reolink σε κάμερες τύπου ταπο δηδ E1 pro ή rcl511 για να βιδωσω κι ολας...μιας και τς εχεις, νομίζω οι Ε1 προ δεν βιδωνουν,σωστα; 

όλες έχουν ένα τύπο βάσης για τοίχο ή ταβάνι

screenshot_20240101_152158.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα καλή χρονιά,  με μπάτζετ 300-350  μπορείτε να προτείνετε 4 κάμερες με ένα καταγραφικο? Οι 3 θα μπουν στο μπαλκόνι δεν θα βρέχονται και η 4 στον ενιαίο χώρο,  αυτό που θα ήθελα  να βλέπω από το κινητό μέσο wifi  και το δεύτερο είναι μόλις πιάνουν κάτι να μου στέλνουν  μυν η ακόμα  να χτυπάει το τηλέφωνο καλύτερα.    Ευχαριστώ εκ το  προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...