Προς το περιεχόμενο

Σύστημα CCTV - SRIHOME NVS001 στα 99,90€ + 0,50€( χαράτσι eshop)+ δωρεαν μεταφορικα


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με χρήση του κωδικού OFFER2401
https://www.e-shop.gr/srihome-nvs004-8-channels-nvr-4-bullet-1080p-wireless-waterproof-cameras-p-PER.579915

8-CHANNELS NVR + 4 BULLET 1080P WIRELESS WATERPROOF CAMERAS

image.png.e1d6cf76db2db27b8bbd7373ac8a789b.png

skroutz δεν βρηκα την ιδια 
βρηκα 2 τις ιδιας εταιριας για σύγκριση με ιστορικο χαμηλο τα περιπου 150-160€
link 1
link 2
image.png.dafde67aab5d7d2b3bb957836e207f3e.png

γενικα μου φαινετε καλη τιμη για Ελλαδα 
ας πουνε και οι πιο εμπειροι 

image.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Ολοκληρωμένο Σύστημα CCTV - SRIHOME NVS001 8-CHANNELS NVR + 4 BULLET 1080P WIRELESS WATERPROOF CAMERAS στα 99,90€ + 0,50€( χαράτσι eshop)+ δωρεαν μεταφορικα
  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, miltgiorg είπε

σοβαρα αλλα αγοραζει κανενας απο αυτο το καταστημα που χρεωνει 50 λεπτα με το ετσι θελω?

 

ΥΓ: Πολυ δυνατη η προσφορα παντως αλλα....☝️

χρονια πελατης δεν ειχα ποτε προβλημα

αλλα μετα τα 0,50€ 
εχω σταματησει τις αγορες απο εκει 
εκτος απο μια παραγγελια που εχω κανει για μια γειτονισσα 
και απο 6/12 μεχρι και σημερα καμια ενημερωση απο eshop, 1 μηνας 
τα 0.50€ τους μάραναν παναθεμα τους για "ΚΟΣΤΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΑΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ"
πια εξυπηρετηση ;

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω χρονια πελατης και πολυ ευχαριστημενος. Προσφατα ηθελα μια Sd card που ειχαν την χαμηλοτερη τιμη για να την πανε στο καταστημα θελανε το πενηνταλεπτο της ντροπης. Παρολα αυτα επελεξα ενα καταστημα λιγο ποιο μακρια μια μια διαφορα μεγαλυτερη των 0.50€ αλλα εγω και πιστευω πολλοι απο εμας δεν θα τους δωσουμε οχι 0.50 ουτε 0.10€. κριμα γιατι ενω εχει φερει αντιρρησεις αυτο που εχουν κανει πιστευα οτι θα το αποσυρουν αλλα δεν το βλεπω. Χρονια πολλα καλη χρονιααα :) :)

 

ΥΓ: αμα το βγαλουν παντως εννοειται οτι θα ξαναψωνισουμε!! Μεxρι τοτε NOPE

Επεξ/σία από miltgiorg
  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Υπάρχει θέμα για το εν λόγω CCTV εδώ

ναι αλλα ειναι κλειστο, περα απο την παλαιοτητα του, εδω εχουμε να κανουμε με μια νεα προσφορα.
Θα συμφωνησω και εγω για το κερατιατικο .50€, εχω σταματησει να αγοραζω παρολο που εχω πανω απο 200 αγορες στα τοσα χρονια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Klausx said:

Φαίνεται να κάνουν ξεστοκάρισμα, θέλει προσοχή αρκετοί περιμένουμε παραγγελίες ένα μήνα και πλέον....

Eιχα παραγγειλει στολιδια και δεντρο led ΠΡΙΝ τα χριστουγεννα μαντεψτε τι πηρα .. Κολημμενη στη συγκεντρωση ειναι ακομα . Παιρνω τηλεφωνο - στο background να γινεται χαμος στο μπινελικι που πεφτει για παρ. σε εκκρεμοτητα.... Μου λεει ναι θα τη βαλω σε προτεραιοτητα να ερθει το δεντρο ισως τα φωτα εχουνε και χιουμορ τωρα αμα φτασει τελικα θα τους πω που να το βαλουν :P 

* τα τελη ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΑΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ειναι απλα το κερασακι στη τουρτα του μπαχαλου 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό που βλέπω εδώ και διαβάζω στο forum, είναι ότι όταν κάνει καμία τρανταχτη προσφορά (τελευταία το air fryer της xiaomi) ξεχνάτε και τα 0.50 και την αργοπορία στις εκτελέσεις των παραγγελιών. Οπότε ή οι μισοί λέτε ψέματα ή οι άλλοι μισοί δεν λέτε την αλήθεια. 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαταλαβαινεις οτι σε απομακρυσμενα μερη δεν εχουμε πολλες αλλες επιλογες και μεχρι τωρα σε 5 με 10 ημερες ερχοταν κρητη οποτε δεν ειναι τα 0,50 το θεμα ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, dumakos είπε

Εγώ αυτό που βλέπω εδώ και διαβάζω στο forum, είναι ότι όταν κάνει καμία τρανταχτη προσφορά (τελευταία το air fryer της xiaomi) ξεχνάτε και τα 0.50 και την αργοπορία στις εκτελέσεις των παραγγελιών. Οπότε ή οι μισοί λέτε ψέματα ή οι άλλοι μισοί δεν λέτε την αλήθεια. 

 

Ας ήταν σωστοί στους υποτιθέμενους χρόνους παράδοσης και ας με χρεώναν κανονικά για την αποστολή.

Τα 0.50 δεν με νοιαζουν. Έχω όμως το δικαίωμα να γνωρίζω τον πραγματικό εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης πριν την παραγγελία και όχι να είναι στο αερα και βλέπουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Σύστημα CCTV - SRIHOME NVS001 στα 99,90€ + 0,50€( χαράτσι eshop)+ δωρεαν μεταφορικα

Ένας μεταπωλητής μεταφορέας ήταν από την χρεωκοπία και μετά, του έφαγε πολύ δουλειά το σκρ με τα δωρεάν μεταφορικά πάνω απο 20 ευρώ. Φαντάζομαι πως έχει αυτόματο σύστημα να στέλνει τις παραγγελίες στους προμηθευτές του και δεν μπορεί να το διαχειριστεί όταν αυτοί τα έχουν πουλήσει αλλού. Εγώ τους λυπάμαι, όσο για τις κάμερες είναι παρωχημένη τεχνολογία και ποιότητα. 1 μεγαπίξελ όταν ο ανταγωνισμός πουλάει 5 και 8; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως έπαιρνα από τότε που ήταν το μοναδικό ηλεκτρονικό κατάστημα. Θα συνεχίσω δε να παίρνω όσο μου δίνει πολύ καλύτερη τελική τιμή σε σύγκριση με τον ανταγωνισμό. Δεν θα πάω να πάρω από αλλού πιο ακριβά μόνο και μόνο επειδή έχει τα 0,50 ευρώ το eshop. Με ενδιαφέρει το τελικό ποσό να είναι μικρότερο από αλλού. Πάντοτε δε με πληρωμή στο κατάστημα (επί τόπου δηλαδή κατά την παραλαβή). Προσωπικά ποτέ δεν είχα κανένα θέμα.

***όσον αφορά τις κάμερες, η μοναδική μου εμπειρία είναι μία srihome που έχω πάρει από χρόνια (από Aliexpress). Φθηνή αλλά καλή. Έχει δικό της application. Απλά κάποια στιγμή σταμάτησε να στέλνει ειδοποιήσεις με την εφαρμογή της (φωτογραφίες από αλάρμ εντοπισμού). Συνέχισε να στέλνει μόνο push notifications. Αποδείχθηκε όμως ότι ήταν θέμα της Google και των επιπλέον παραμέτρων ασφαλείας που επέβαλε. Μετά από λίγο παίδεμα βρήκα τον τρόπο και όλα είναι ΟΚ όπως παλιά😎😉

Επεξ/σία από ak156
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και καλή χρονιά. Αλλη μια φορά που είναι ότι να ναι.

Το θέμα είναι η προσφορά και η γνώμη των ανθρώπων για το αν αξίζει το σετ με τις κάμερες , και το αποτέλεσμα είναι τα πενήντα λεπτά που έβαλε το εν λόγο κατάστημα. Σορυ για το οφ τοπικ , αλλά...

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά αξίζει να την πάρω για το εξοχικό στο χωριό?

Να μπουν οι κάμερες απλά περιμετρικά του σπιτιού να πιάσουμε περιμετρικά το χώρο?

Μπορώ να βλέπω από την πόλη μου τι γίνεται μέσα από τις κάμερες? Θα έχω καλή εικόνα ή ήχο?

Έχω και μια Tapo c310 ήδη ανεξάρτητη αλλά βλέπω μόνο μια γωνία. Για άλλες 4 θέλω 200 ευρώ περίπου.. φυσικά χωρίς καταγραφικό. Απλή παρακολούθηση κάνω με αυτή.

Αξίζει λοιπόν να πάρω αυτό το σύστημα η να πάρω άλλες 2 Tapo και αργότερα άλλες 2. 

Επεξ/σία από miltostammy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...