Προς το περιεχόμενο

Άδεια, τέλη, ασφάλεια και ΚΤΕΟ εύκολα στο gov.gr Wallet μέσω του MyAuto


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Haris1977 είπε

Είναι υποχρεωμένοι εκ του νόμου να την δεχτούν. Από κει και πέρα αν πέσεις σε κανά περίεργο αστυνομικό και κάνεις μανούρα από πείσμα και εγωισμό θα σε τρέξει

Εγώ επειδή δουλεύω σαν οδηγός, έχω για σιγουριά και τα 2 πάντως

Αφου ξερεις πως λειτουργει αστυνομια ! Νομιζουν οτι ειναι καποιοι ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προφανώς και δεν υπάρχει τέτοια επιλογή.

Θα απαιτούσε μια διαδικασία αίτησης και έγκρισης για να μπορέσεις να προσθέσεις όχημα κάποιου άλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
46 minutes ago, Sorath said:

Προφανώς και δεν υπάρχει τέτοια επιλογή.

Θα απαιτούσε μια διαδικασία αίτησης και έγκρισης για να μπορέσεις να προσθέσεις όχημα κάποιου άλλου.

Κάρτα δακτυλίου μια χαρά έχω βάλει από όχημα που δεν είναι στο όνομά μου.

Αλλά έστω και να χρειάζεται έγκριση (λες και είναι κάτι το τρομερό να στείλουν ένα επιπλέον SMS), δεν είναι αρκετό εμπόδιο ώστε να μην μπορώ να προσθέσω το όχημα της γυναίκας μου ή το όχημα που έχω με leasing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, TechnoState είπε

.... έχει λίγη δουλειά ακόμα, αλλά είναι σε καλό δρόμο:

Screenshot_2024-01-08-21-19-31-41_2645daad5236baa2dccc0c9548359a70.jpg

Μετα απο 3~4 refresh δουλεύει κανονικά, καθυστερεί μεχρι να φέρει τα στοιχεία απο GOV.gr.

Ολα καλά φακελωμένοι και με επίσημη στάμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κ αλλη μια κατηγορια που προσθετεις, την καρτα δακτυλιου. μου δινει λαθος πληροφορια για το δικο μου αυτοκινητο. ειναι Euro 6D και μου γραφει οτι εχω Euro 5. Πανε καλα? Εκτος και αν ειναι γενικολογια απλα για να σου πει ''αν δεν εχεις ηλεκτρικο, ξεχνα το!''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, WaveExDare είπε

Μετα απο 3~4 refresh δουλεύει κανονικά, καθυστερεί μεχρι να φέρει τα στοιχεία απο GOV.gr.

Ολα καλά φακελωμένοι και με επίσημη στάμπα.

To ιδιο μήνυμα και σε εμένα. Θέλει δουλειά ακόμη

Επεξ/σία από mikemat2678
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Haris1977 said:

Αναλόγως ΠΟΥ θα πέσεις

Οχι φιλε, αμα δοθει εντολη συγκεκριμενη οτι ισχυουν αυτα, κανεις δε θα τολμησει να στην παιξει ετσι, αυτο ρωταω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν μπορεις να προσθεσεις αμαξια που ειναι σε αλλο ονομα ειναι τελειως αχρηστο και πρεπει να το φτιαξουν. Εγω οδηγαω 4 αμαξια 1 ειναι στο ονομα μου τι να το κανω αν με σταματησουν με τα αλλα και ζητανε οτι χρειαζεται και δεν τα εχω? Παντα ειναι στο καθε αμαξι αδεια ασφαλεια κτεο αλλα εχει κοσμο που δεν το κανει αυτο οποτε ειναι θεμα. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Arkin είπε

Αν δεν μπορεις να προσθεσεις αμαξια που ειναι σε αλλο ονομα ειναι τελειως αχρηστο και πρεπει να το φτιαξουν. Εγω οδηγαω 4 αμαξια 1 ειναι στο ονομα μου τι να το κανω αν με σταματησουν με τα αλλα και ζητανε οτι χρειαζεται και δεν τα εχω? Παντα ειναι στο καθε αμαξι αδεια ασφαλεια κτεο αλλα εχει κοσμο που δεν το κανει αυτο οποτε ειναι θεμα. 

Να προσθέσεις έτσι απλά ένα αμάξι δεν είναι λογικό.Θα πρέπει να υπάρχει καποιου είδους συναίνεση απο τον ιδιοκτήτη .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ukforthemoment είπε

Να προσθέσεις έτσι απλά ένα αμάξι δεν είναι λογικό.Θα πρέπει να υπάρχει καποιου είδους συναίνεση απο τον ιδιοκτήτη .

Ναι θα μπορουσε να στελνει καποιο sms η να γινονταν καποιο login με το taxis αυτου που εχει το αμαξι ωστε να τραβηξει τις πληροφοριες. Θα πρεπει να γινει δηλαδη αλλιως δεν εχει νοημα η ολη εφαρμογη myauto.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...