Προς το περιεχόμενο

BoxNow locker


GREGORYMO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, ploutonios είπε

Boxnow και @ @ . Ακούστε τι έπαθα. Μου έστειλε ένα φίλος από Κομοτηνή iPhone 14 και δεν έχει έρθει ποτε. Με λίγα λόγια αυτό που υποψιάζομαι ότι κάποιος από αυτούς το ψείρισε επειδή το έστειλε απευθείας με το κουτί του και το voucher τυλιγμένο επάνω στο κουτί του. Βρήκαν ευκαιρία το είδαν τους γυάλισε και το έκλεψαν. Οι εταιρία είναι ανεύθυνη και επικίνδυνη. 

αν το έστειλε χύμα δεν έχει σχέση η εταιρία , 99% θα γινόταν και με άλλη . Σε αξίας πράγματα δεν τσιγκουνεύεσαι 5-10€ αλλά στέλνεις ασφαλισμένο και με παραλαβή στο χώρο σου. Τα παθήματα μαθήματα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει δυο παραγγελίες από διαφορετικά μαγαζιά με παράδοση στο ίδιο locker box now. Μου έχουν στείλει αριθμούς αποστολής και βλέπω και τα δυο έχουν την ίδια κατάσταση, λογικά δηλ θα φτάσουν αύριο. Το ερώτημα μου είναι: θα τα βάλουν στο ίδιο ντουλάπι  βλεπωντας το ίδιο ονοματεπώνυμο και στα δυο πακέτα ή κάθε αριθμός αποστολής έχει το δικό του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, greekparot είπε

Έχω κάνει δυο παραγγελίες από διαφορετικά μαγαζιά με παράδοση στο ίδιο locker box now. Μου έχουν στείλει αριθμούς αποστολής και βλέπω και τα δυο έχουν την ίδια κατάσταση, λογικά δηλ θα φτάσουν αύριο. Το ερώτημα μου είναι: θα τα βάλουν στο ίδιο ντουλάπι  βλεπωντας το ίδιο ονοματεπώνυμο και στα δυο πακέτα ή κάθε αριθμός αποστολής έχει το δικό του;

Κάθε αριθμός αποστολής θα μπει σε διαφορετικό ντουλάπι, δεν βλέπουν το όνομα, μόνο τον αριθμό αποστολής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/4/2024 στις 4:35 ΠΜ, Fir3fly είπε

Κάθε αριθμός αποστολής θα μπει σε διαφορετικό ντουλάπι, δεν βλέπουν το όνομα, μόνο τον αριθμό αποστολής.

Στο ιδιο locker,αν δηλωσες εκει.
Οχι στο ιδιο συρταρι.
Τι σε νοιαζει ομως αυτο;

Στις 18/4/2024 στις 9:14 ΜΜ, ploutonios είπε

Boxnow και @ @ . Ακούστε τι έπαθα. Μου έστειλε ένα φίλος από Κομοτηνή iPhone 14 και δεν έχει έρθει ποτε. Με λίγα λόγια αυτό που υποψιάζομαι ότι κάποιος από αυτούς το ψείρισε επειδή το έστειλε απευθείας με το κουτί του και το voucher τυλιγμένο επάνω στο κουτί του. Βρήκαν ευκαιρία το είδαν τους γυάλισε και το έκλεψαν. Οι εταιρία είναι ανεύθυνη και επικίνδυνη. 

Δε φταιει η box,αυτο μπορει να γινοταν και με αλλη κουριερ.
Εσεις φταιτε ξεκαθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eρώτηση.
Μου έστειλε καποιος ένα δέμα και του υπέδειξα σε πιο λοκερ να το στείλει.
Στο τρακινγκ έβλεπα κανονικά οτι θα πάει στο λόκερ που είπα στον άνθρωπο.
Στο μέιλ που μου ήρθε λέει οτι είναι σε άλλο λοκερ, γέμισε το αρχικό και αποφάσισαν μόνοι τους να το πάνε σε άλλο?
Βtw τα viber τα κόψανε για την παραλαβή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, TasosPk είπε

Στο μέιλ που μου ήρθε λέει οτι είναι σε άλλο λοκερ, γέμισε το αρχικό και αποφάσισαν μόνοι τους να το πάνε σε άλλο?

ναι ,έχει αναφερθεί πολλές φορές , αλλά αν δε βιάζεσαι πάρε τηλ και πες τους να το φέρουν εκεί που προοριζόταν . Μάλλον το κάνουν για να "τηρούνται" οι χρόνοι παράδοσης

19 λεπτά πριν, TasosPk είπε

Βtw τα viber τα κόψανε για την παραλαβή?

δε νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, TasosPk είπε

Στο μέιλ που μου ήρθε λέει οτι είναι σε άλλο λοκερ, γέμισε το αρχικό και αποφάσισαν μόνοι τους να το πάνε σε άλλο?

Ναι. Ειναι συχνο.
Αν δε σε βολευει,καλεσε και ζητα αλλαγη.

 

24 λεπτά πριν, TasosPk είπε

Βtw τα viber τα κόψανε για την παραλαβή?

Οχι,μαλλον καπου εχετε κανει λαθος εσεις.

 

Επεξ/σία από StamTheMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/4/2024 στις 10:02 ΜΜ, StamTheMan είπε

Ναι. Ειναι συχνο.
Αν δε σε βολευει,καλεσε και ζητα αλλαγη.

 

Οχι,μαλλον καπου εχετε κανει λαθος εσεις.

 

E εντάξει αυτο θα πάρει πολυ περισσότερο χρόνο 😅

Αλλα οσον αφορά το τηλέφωνο τι λάθος να έχω κάνει?
Στο label το κινητό μου ειναι ολόσωστο, και ενώ μου έστειλε μυνημα κατα την δημιουργία του κωδικού δεν μου έστειλε ποτε για την παραλαβή.
(Είχα ανοιξει εγω τον κωδικο, για να μου στείλει καποιος ενα πακέτο)

Επεξ/σία από TasosPk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, TasosPk είπε

E εντάξει αυτο θα πάρει πολυ περισσότερο χρόνο 😅

Αλλα οσον αφορά το τηλέφωνο τι λάθος να έχω κάνει?
Στο label το κινητό μου ειναι ολόσωστο, και ενώ μου έστειλε μυνημα κατα την δημιουργία του κωδικού δεν μου έστειλε ποτε για την παραλαβή.
(Είχα ανοιξει εγω τον κωδικο, για να μου στείλει καποιος ενα πακέτο)

Μπορει τοτε να κολλησε,ποιος ξερει.
 

Shit happens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...