Προς το περιεχόμενο

Αίτηση φορητότητας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το λοιπόν, το τρέχων συμβόλαιο μου με την Voda λήγει στις 2/2. Ξεκινήσαμε με 24,90€, πήγαμε στα 25,90€ επειδή καταργήθηκε το e-bill και η πρόταση ανανέωσης που μου έκαναν είναι στα 26,10€. Μιλάμε για 100άρι με απεριόριστα σταθερά και 360' προς κινητά. 

Ευχαριστημένος είμαι σε γενικές γραμμές αλλά γιατί να μην πετύχω μια καλύτερη τιμή αν γίνεται; Σκέφτομαι λοιπόν να κάνω αίτηση φορητότηας σε άλλο πάροχο και να περιμένω αντιπρόταση. Γίνεται όμως ακόμα αυτό; Τι πρέπει να προσέξω όσον αφορά τα deadlines για να μην βγω κουρεμένος και μπλέξουμε με πέναλτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πιθανο ειναι να μπλεξεις και στο τελος να πληρωνεις 2 παροχους μαζι..

πιασ'το αυγο και κουρευτο με τους παροχους στην Ελλαδα. Το κρατος και οι αρμοδιες εποπτικες αρχες κοιμουνται για αλλη μια φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, PrivacyLine είπε

Πιο πιθανο ειναι να μπλεξεις και στο τελος να πληρωνεις 2 παροχους μαζι..

πιασ'το αυγο και κουρευτο με τους παροχους στην Ελλαδα. Το κρατος και οι αρμοδιες εποπτικες αρχες κοιμουνται για αλλη μια φορα

Γιατι να μπλεξει? Απαγορευετε η φορητοτητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/3/2021 στις 11:29 ΜΜ, Inuyasha είπε

πλεον με το gdpr ειναι σχεδον αδυνατο να γινει αυτο με της αντιπροσφορες , ειτε ο νεος παροχος περιμενει να περασουν οι 15 μερες για να στειλει την αιτηση για την μεταβιβαση της γραμμης , ειτε υπογραφης χαρτι οτι δεν θελεις να περιμενεις και αποποιησαι το δικαιωμα τον 14 ημερων

Επεξ/σία από villasg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, jogatore είπε

Γιατι να μπλεξει? Απαγορευετε η φορητοτητα?

Οχι δεν απαγορευεται η φορητοτητα. Αλλα εαν παρακολουθεις πανω απο 1 χρονο το φορουμ, θα δεις οτι καθε τοσο ανεβαινουν ιδιες περιπτωσεις που στο τελος καταληγουν να πληρωνουν 2 συμβολαια μαζι, γιατι ακριβως θελανε να τους κανουν αντιπροσφορα και στο τελος τα βρηκανε σκουρα με την ασυννενοησια παροχων.

Καντε οτι θελετε, εγω οφειλα να ενημερωσω

Επεξ/σία από PrivacyLine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, PrivacyLine είπε

Οχι δεν απαγορευεται η φορητοτητα. Αλλα εαν παρακολουθεις πανω απο 1 χρονο το φορουμ, θα δεις οτι καθε τοσο ανεβαινουν ιδιες περιπτωσεις που στο τελος καταληγουν να πληρωνουν 2 συμβολαια μαζι, γιατι ακριβως θελανε να τους κανουν αντιπροσφορα και στο τελος τα βρηκανε σκουρα με την ασυννενοησια παροχων.

Καντε οτι θελετε, εγω οφειλα να ενημερωσω

Η γραμμή είναι μια και σε έναν πάροχο θα ανήκει. Δεν μπορεί να ανήκει ταυτόχρονα σε δυο παρόχους. Μάλλον περιγράφεις για πρόστιμο. 

Επεξ/σία από tilaverboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, tilaverboy said:

Η γραμμή είναι μια και σε έναν πάροχο θα ανήκει. Δεν μπορεί να ανήκει ταυτόχρονα σε δυο παρόχους. Μάλλον περιγράφεις για πρόστιμο. 

περιγραφει περιπτωσεις που η φορητοτητα ολοκληρωθηκε ασχετα που ο χρηστης εστειλε αιτημα καταργησης.εχουν γινει γενικως παρατραγουδα.  και ο ενας παροχος να κανει τον χρηστη μπαλακι στον αλλον παροχο

On 11/01/2024 at 00:28, kpapageo1 said:

Το λοιπόν, το τρέχων συμβόλαιο μου με την Voda λήγει στις 2/2. Ξεκινήσαμε με 24,90€, πήγαμε στα 25,90€ επειδή καταργήθηκε το e-bill και η πρόταση ανανέωσης που μου έκαναν είναι στα 26,10€. Μιλάμε για 100άρι με απεριόριστα σταθερά και 360' προς κινητά. 

Ευχαριστημένος είμαι σε γενικές γραμμές αλλά γιατί να μην πετύχω μια καλύτερη τιμή αν γίνεται; Σκέφτομαι λοιπόν να κάνω αίτηση φορητότηας σε άλλο πάροχο και να περιμένω αντιπρόταση. Γίνεται όμως ακόμα αυτό; Τι πρέπει να προσέξω όσον αφορά τα deadlines για να μην βγω κουρεμένος και μπλέξουμε με πέναλτι;

Και υπαρχει πολυ μεγαλη περιπτωση που εχει γινει με πολλους να μην λαβεις ποτε αντιπροταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...