Προς το περιεχόμενο

Αγορά Κινητού στα 500€


Giannis1908

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, Donalhioy είπε

το moto ειναι εξαιρετικο τηλεφωνο στα 250 και στην κατηγορια budget, απο τα 300 και μετα ουτε στην λιστα δεν μπαινει

 

εγω θα πηγαινα στο xiaomi 13t pro..   μεγαλο αισθητηρα για νυχτερινες ληψεις, καινουργιο τυπο ram και ufs 4, και φωτινοτητα κυριολεκτικα 2πλασια απο oneplus 11

και με κουπονι απο οτι ειδα βγαινει 489...  

για μια ιδεα παρε και μια συγκριση https://www.kimovil.com/el/sygkrish/nothing-phone-2-12gb-256gb,oneplus-11,xiaomi-13,xiaomi-13t-pro-256gb

 

Θα το κοιταξω και αυτο ναι. Για ολα ακουω μια καλα λογια μια ασχημα. Οταν λες κουπονι? Απο που? Σκεφτομουν επισης να περιμενω τις παρουσιασεις της samsung  μηπως και πεσουν οι τιμες των s23

Επεξ/σία από Giannis1908
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Donalhioy είπε

το moto ειναι εξαιρετικο τηλεφωνο στα 250 και στην κατηγορια budget, απο τα 300 και μετα ουτε στην λιστα δεν μπαινει

 

εγω θα πηγαινα στο xiaomi 13t pro..   μεγαλο αισθητηρα για νυχτερινες ληψεις, καινουργιο τυπο ram και ufs 4, και φωτινοτητα κυριολεκτικα 2πλασια απο oneplus 11

και με κουπονι απο οτι ειδα βγαινει 489...  

για μια ιδεα παρε και μια συγκριση https://www.kimovil.com/el/sygkrish/nothing-phone-2-12gb-256gb,oneplus-11,xiaomi-13,xiaomi-13t-pro-256gb

 

Συμφωνώ μέχρι 250 δεν έχει ανταγωνισμο τα άλλα που λες πιο ακριβά σίγουρα αλλά με χαλάει μόνο το λειτουργικο τους που μοτορλα έχει καλό.. Αλλά θα περιμένω να ρίξω ματιά σε poco x6 pro + xiaomi redmi note 13 pro αν παίζουν στις τιμές του μοτορολα.. Δεν θέλω να δώσω πάνω από 250€ πια για κινητό δεν αξίζει με το nord 3 έκανα το λάθος ευτυχώς το έδωσα άμεσα και δεν έχασα σχεδόν τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Giannis1908 είπε

Θα το κοιταξω και αυτο ναι. Για ολα ακουω μια καλα λογια μια ασχημα. Οταν λες κουπονι? Απο που? Σκεφτομουν επισης να περιμενω τις παρουσιασεις της samsung  μηπως και πεσουν οι τιμες των s23

δυσκολα εισαι... τα μοντελα τους πανε τραινο, δεν χρειαζεται να ριξουν τιμες

το κουπονι το δινει το ιδιο το μαγαζι

xiaomi 13T pro με τιμη 489 ειναι εξαιρετικο, ειναι συσκευη των 600.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Donalhioy είπε

δυσκολα εισαι... τα μοντελα τους πανε τραινο, δεν χρειαζεται να ριξουν τιμες

το κουπονι το δινει το ιδιο το μαγαζι

xiaomi 13T pro με τιμη 489 ειναι εξαιρετικο, ειναι συσκευη των 600.. 

Λεμε για το xiaomi store της ελλαδας? Γιατι εγω δεν βλεπω καποιο κουπονι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...