Προς το περιεχόμενο

Επιτέλους BoxNow στο Temu


e1995kati

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουφ είπα σήμερα.....όταν ανακάλυψα ότι η παραγγελία όπου έγινε στο temu από κινητό του πατέρα μου λόγο κουπονιών....Θα παραδοθεί στο γειτονικό box now......καιρός ήταν επιτελους.....να σταματήσει η εμπορική διακίνηση προϊόντων να γίνετε με την εξαθλιωμένη acs....θέλω να πιστεύω ότι άμεσα όμως θα αυξηθούν....τα lockers.......γιατί πλέον το temu κατέκτησε τον Έλληνα όσο τίποτε άλλο.....πείτε μου και εσείς γνώμες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, e1995kati είπε

Ουφ είπα σήμερα.....όταν ανακάλυψα ότι η παραγγελία όπου έγινε στο temu από κινητό του πατέρα μου λόγο κουπονιών....Θα παραδοθεί στο γειτονικό box now......καιρός ήταν επιτελους.....να σταματήσει η εμπορική διακίνηση προϊόντων να γίνετε με την εξαθλιωμένη acs....θέλω να πιστεύω ότι άμεσα όμως θα αυξηθούν....τα lockers.......γιατί πλέον το temu κατέκτησε τον Έλληνα όσο τίποτε άλλο.....πείτε μου και εσείς γνώμες ...

Είχε που είχε κρεμάσει τελευταία η BOXNOW, τώρα  είναι που θα γίνει το ίδιο παραλήρημα...

Παραλάμβανα δέμα από Αθήνα - Επαρχεία σε μία ημέρα και τελευταία κάνει το ελάχιστο τρεις ημέρες...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, kormos είπε

Είχε που είχε κρεμάσει τελευταία η BOXNOW, τώρα  είναι που θα γίνει το ίδιο παραλήρημα...

Παραλάμβανα δέμα από Αθήνα - Επαρχεία σε μία ημέρα και τελευταία κάνει το ελάχιστο τρεις ημέρες...

Θα στρώσει, έκαναν abuse ΠΟΛΛΟΙ την προσφορά με το 1 ευρώ.

Ξέρω άτομο (αντιπρόσωπος σε εταιρεία) όπου έστειλε μόνο σε μία βδομάδα πάνω από 300 δέματα (με καταλόγους και δώρα), έβγαλε τις υποχρεώσεις της χρονιάς λογικά και κράτησε την διαφορά του budget για τον ίδιο :P  

PS. Και αν κρίνω από τους αγανακτισμένους στα Ads που μου πετάει στα σχόλια δεν ήταν ο μόνος που το έκανε αυτό, γιατί τώρα τους χαλάει το 2ευρω. 

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/1/2024 στις 2:00 ΠΜ, e1995kati είπε

Ουφ είπα σήμερα.....όταν ανακάλυψα ότι η παραγγελία όπου έγινε στο temu από κινητό του πατέρα μου λόγο κουπονιών....Θα παραδοθεί στο γειτονικό box now......καιρός ήταν επιτελους.....να σταματήσει η εμπορική διακίνηση προϊόντων να γίνετε με την εξαθλιωμένη acs....θέλω να πιστεύω ότι άμεσα όμως θα αυξηθούν....τα lockers.......γιατί πλέον το temu κατέκτησε τον Έλληνα όσο τίποτε άλλο.....πείτε μου και εσείς γνώμες ...

Ερώτηση... από μόνο του επέλεξε ότι θα στείλει σε boxnow locker? Γιατί βάζω δοκιμαστικά μια παραγγελία και δεν με αφήνει να διαλέξω. Έχει όλες τις μεθοδους παράδοσης σε μια επιλογή. Αν πατήσω next με πάει στην πληρωμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 1/2/2024 στις 7:19 ΠΜ, faltaina είπε

Καλημερα!

Ετσι απο απορία, σταλθηκε κωδικός για το box ? 

Γιατι ελαβα ειδοποίηση apo temu αλλά δεν βλεπω κωδικο πουθενα..

και γω ελαβα απο temu λογικα έρχεται σε δεύτερο μήνυμα ο κωδικος σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους έρχεται και η δική μου πρώτη παραγγελία σε BoxNow... ελπίζω να μην επιβαρυνθούν κι εκείνοι ώστε να έχουμε στο τέλος τα ίδια προβλήματα που αντιμετωπίζουμε από την ACS και κυρίως από την Courier Center!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θα μου αρεσε να ειχα την επιλογη, ηταν λιγο σοκ οταν ειδα by default την επιλογη Locker. Παντως μια χαρα ηρθε και νωριτερα απο τις ημερομηνιες που εδινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
2 λεπτά πριν, methismenokotsani είπε

Δηλαδη στην τυχη; Εγω για πχ που θελω μονο σε BOX να κανω τον σταυρο μου;

Κάνεις παραγγελία και ελπίζεις... τώρα, δεν ξέρω εαν είναι τελείως στην τύχη ή εαν υπάρχει αλγόριθμος που ελέγχει εαν π.χ. υπάρχει boxnow στα <100 μέτρα από την δηλωθείσα διεύθυνση.

Προσωπικά, 3 παραγγελίες έχω κάνει, και οι 3 με DPD -> ACS -> acs locker ήρθαν. Ενώ υπάρχουν 2 boxnow θυρίδες στα ~300 μέτρα από το σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ΒΟΧ διπλα μου αρκετα Στελνουν και σε acs locker?

Εχω και απο αυτο διπλα μου. Σπιτι δεν θελω να τα στειλουνε γιατι συνηθως λειπουμε ολοι Αμα παλι εδινε τη δυνατοτητα να παραλαβω απο το courier center της περιοχης μου παλι δε θα με χαλαγε Αν και δεν γνωριζω αμα παιζει να δωσω τη  διευθυνση της courier και να παραλαβω απο εκει!..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...