Προς το περιεχόμενο

Επιτέλους BoxNow στο Temu


e1995kati

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, methismenokotsani said:

Εχω ΒΟΧ διπλα μου αρκετα Στελνουν και σε acs locker?

Εχω και απο αυτο διπλα μου. Σπιτι δεν θελω να τα στειλουνε γιατι συνηθως λειπουμε ολοι 

Δεν ξέρω ειδικά για το temu, αλλά γενικώς για την ACS, για όλα τα δέματα, μπορείς να ζητήσεις αναδρομολόγηση σε locker μόλις φτάσει στο κατάστημα της περιοχής σου.

1 hour ago, methismenokotsani said:

Αν και δεν γνωριζω αμα παιζει να δωσω τη  διευθυνση της courier και να παραλαβω απο εκει!..

Αυτό παίζει όταν είσαι βέβαιος εκ των προτέρων ότι θα αποσταλεί με συγκεκριμένη courier. Το Temu που τα στέλνει κατά βούληση, παίζεις με την τύχη σου αν το κάνεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ παραγγελία απο temu χθές για δοκιμή και ενώ δεν είχε επιλογή για να διαλέξω courier, σήμερα μου ήρθε μύνημα οτι θα παραδοθεί με box now σε κοντινή μου θυρίδα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν θέλω καθόλου το Box Now τουλάχιστον με την ACS της περιοχής μου δεύτερα έκανα την παραγγελία μου το φέραν το αργότερο την επόμενη Δευτέρα τώρα με το box now περιμένω 10 μέρες και τίποτα η αδερφή μου πήρε μια παραγγελία με ACS την ίδια μέρα και της το φέραν εχθές στο σπίτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω κανει 4 παραγγελιες απο Temu.

Η 1η ηρθε με courier center.

H 2η με DPD και acs.

Η 3η εγινε 1/3 και επρεπε να ερθει 23/3 με DPD και Acs. Δεν ηρθε μεχρι 23/3και μου εκαναν πιστωση 5€. Μετα δεν ειχαν ενημερωση απο την courier για 15 μερες και μου εκαναν πιστωση ολο το ποσο και δεν εχω την  παραλαβει... (απο το temu μου απαντησαν οτι εαν ερθει την κραταω κανονικα και ας εγινε επιστροφη χρηματων)

Στην 4η που εβαλα προχθες μου την εβγαλε με BoxNow

Επεξ/σία από k_w_t
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 hours ago, k_w_t said:

Εχω κανει 4 παραγγελιες απο Temu.

Η 1η ηρθε με courier center.

H 2η με DPD και acs.

Η 3η εγινε 1/3 και επρεπε να ερθει 23/3 με DPD και Acs. Δεν ηρθε μεχρι 23/3και μου εκαναν πιστωση 5€. Μετα δεν ειχαν ενημερωση απο την courier για 15 μερες και μου εκαναν πιστωση ολο το ποσο και δεν εχω την  παραλαβει... (απο το temu μου απαντησαν οτι εαν ερθει την κραταω κανονικα και ας εγινε επιστροφη χρηματων)

Στην 4η που εβαλα προχθες μου την εβγαλε με BoxNow

Οτι σου ηρθε με CC θεωρησε το μεγαλη τυχη. Εμενα απο 6 παραγγελιες ηρθαν 5 με acs και η 6η με CC η οποια εφτασε με καθυστερηση 18 ημερες(πηρα το 5ευρω αλλα οκ).

Τωρα περιμενω κ εγω μια με BoxNow την οποια τη σπασανε σε 3 δεματα,βλεπωμε:D

Επεξ/σία από Gatilaras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Titos301 είπε

το επελεξες ή το επελεξε η temu για σενα;

Απο μονο του το TEMU αλλα ειναι στα 30μ τα lockers της BOXNOW απο την διευθυνση παραδοσης.

ΥΓ. Παρελαβα και την "χαμενη" παραγγελια .... 38€ τσεπη!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...