Προς το περιεχόμενο

Τι ακριβως ειναι το Ubisoft+ Premium,


Cubicolor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και χρονια  πολλα  θελω να ρωτησω  το  Ubisoft+ Premium τι ειναι ακριβως?

ειναι συνδρομητικη  υπηρεσια  για να παιζεις τα παιχνιδια  μονο σε streaming  οπως το gforce  now?

https://store.ubisoft.com/us/ubisoftplus/games?offer=premium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι συνδρομητική υπηρεσία με μηνιαία συνδρομή.

Εγγράφεσαι, πληρώνεις, κατεβάζεις τα παιχνίδια που περιλαμβάνει και μπορείς να τα παίξεις για ένα μήνα. Μετά είτε ανανεώνεις τη συνδρομή, είτε την τερματίζεις.

Σκέψου το λίγο σα να νοικιάζεις για ένα μήνα μία συλλογή από παιχνίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Zus είπε

Είναι συνδρομητική υπηρεσία με μηνιαία συνδρομή.

Εγγράφεσαι, πληρώνεις, κατεβάζεις τα παιχνίδια που περιλαμβάνει και μπορείς να τα παίξεις για ένα μήνα. Μετά είτε ανανεώνεις τη συνδρομή, είτε την τερματίζεις.

Σκέψου το λίγο σα να νοικιάζεις για ένα μήνα μία συλλογή από παιχνίδια.

δεν ειναι streaming  υπηρεσια  οπως το gforce now?> που τα παιζεις τα παιχνιδια  σε  dataservers κτλ?

εννοω τα  παιχνιδια τα παιζω  offline?

Επεξ/σία από Cubicolor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, Cubicolor είπε

δεν ειναι streaming  υπηρεσια  οπως το gforce now?> που τα παιζεις τα παιχνιδια  σε  dataservers κτλ?

εννοω τα  παιχνιδια τα παιζω  offline?

Όχι δεν είναι σαν αυτό.

Μπορείς εδώ και εδώ να βρεις και έξτρα πληροφορίες.

Κατεβάζεις κάθε παιχνίδι, πρέπει να το κατεβάσεις, που θέλεις να παίξεις στον υπολογιστή σου και παίζεις.

Πρέπει να είσαι συνέχεια online για να παίξεις Ubisoft+ παιχνίδια.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

 

Όχι δεν είναι σαν αυτό.

Μπορείς εδώ και εδώ να βρεις και έξτρα πληροφορίες.

Κατεβάζεις κάθε παιχνίδι, πρέπει να το κατεβάσεις, που θέλεις να παίξεις στον υπολογιστή σου και παίζεις.

Πρέπει να είσαι συνέχεια online για να παίξεις Ubisoft+ παιχνίδια.

τα saves απο το καθε παιχνιδι αν  πληρωσεις την ανανεωση 2  μερες  πρωτου  τελειωσει η  συνδρομη   ... τα χανεις??

εννοω  υπαρχει περιπτωση τα saves  να χαθουνε?

Επεξ/σία από Cubicolor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Cubicolor είπε

τα saves απο το καθε παιχνιδι αν  πληρωσεις την ανανεωση 2  μερες  πρωτου  τελειωσει  ... τα χανεις??

εννοω  υπαρχει περιπτωση τα saves  να χαθουνε?

Δεν είχα ποτέ ubi+.  Δε ξέρω κάτι άλλο.

Μπορείς να κλικαρεις τα links που έβαλα, θα σου λυθούν όλες οι απορίες. Όπως τα βρίσκω και στα λέω, έτσι μπορείς και συ να τα βρεις.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά κι εγώ συνδρομή στο Ubisoft+ ο λόγος που την έκανα είναι τα τρία παιχνιδια που με ενδιαφέρουν Assassin's Cree Mirage, Avatar  Ftondiers Of Pandora, και Prince Of Persia The Lost Crown εχω τελειώσει το Mirage και είμαι περίπου στα μέσα του Avatar χθες πληρώθηκε ο δεύτερος μήνας μέχρι τις 10 Φλεβάρη θα τα έχω τελειώσει όλα και θα κάνω διακοπή, αργότερα που θα πέσει η τιμή τους τα αγοράζουμε να τα έχουμε στην συλλογή μας και ούτε γάτα ούτε ζημιά.😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε

Πρώτη φορά κι εγώ συνδρομή στο Ubisoft+ ο λόγος που την έκανα είναι τα τρία παιχνιδια που με ενδιαφέρουν Assassin's Cree Mirage, Avatar  Ftondiers Of Pandora, και Prince Of Persia The Lost Crown εχω τελειώσει το Mirage και είμαι περίπου στα μέσα του Avatar χθες πληρώθηκε ο δεύτερος μήνας μέχρι τις 10 Φλεβάρη θα τα έχω τελειώσει όλα και θα κάνω διακοπή, αργότερα που θα πέσει η τιμή τους τα αγοράζουμε να τα έχουμε στην συλλογή μας και ούτε γάτα ούτε ζημιά.😊

Τρία Ubisoft games μέσα σε δυο μήνες?! :P

snoop-dogg-straight-gangsta.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε

Πρώτη φορά κι εγώ συνδρομή στο Ubisoft+ ο λόγος που την έκανα είναι τα τρία παιχνιδια που με ενδιαφέρουν Assassin's Cree Mirage, Avatar  Ftondiers Of Pandora, και Prince Of Persia The Lost Crown εχω τελειώσει το Mirage και είμαι περίπου στα μέσα του Avatar χθες πληρώθηκε ο δεύτερος μήνας μέχρι τις 10 Φλεβάρη θα τα έχω τελειώσει όλα και θα κάνω διακοπή, αργότερα που θα πέσει η τιμή τους τα αγοράζουμε να τα έχουμε στην συλλογή μας και ούτε γάτα ούτε ζημιά.😊

τα saves απο το καθε παιχνιδι αν  πληρωσεις την ανανεωση 2  μερες  πρωτου  τελειωσει  ... τα χανεις??

εννοω  υπαρχει περιπτωση τα saves  να χαθουνε

Επισης τα παιχνιδια  Assassin's Cree Mirage, Avatar  Ftondiers Of Pandora, και Prince Of Persia The Lost Crown  ειναι με ολα τα dlc τους και τα expansion  τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...