Προς το περιεχόμενο

Το Indiana Jones and The Great Circle έρχεται μέσα στη χρονιά σε Xbox και PC


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Armoral είπε

Το τελείωσα πρόσφατα και ανέβασα και walkthrough για το Team Path. Τι παιχνιδάρα και πόσοι διαφορετικοί τρόποι να παίξεις. Κάθε διάλογος είναι απίστευτα διασκεδαστικός. Φαίνεται το πάθος και η αγάπη των δημιουργών του από την αρχή μέχρι το τέλος.

 Έπαιξα και το special edition, ένα remaster που ήθελε να κάνει ένα fan group και το έχουν αφήσει στη μέση από το 2013 με βελτιωμένα γραφικά και μουσική. Φτάνει μέχρι το δεύτερο πέρασμά σου από το Barnet College.

Το βρηκα το walkthrough σου, σου χτυπησα και like 😋Θα το χρειαστω γιατι ομολογω οτι το εχω ξεχασει εντελως και το ειχα παιξει originally σε Amiga τοτε.
Επισης ευχαριστω για την πληροφορια για το remaster, δεν ειχα ιδεα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, immortalx είπε

Το βρηκα το walkthrough σου, σου χτυπησα και like 😋Θα το χρειαστω γιατι ομολογω οτι το εχω ξεχασει εντελως και το ειχα παιξει originally σε Amiga τοτε.
Επισης ευχαριστω για την πληροφορια για το remaster, δεν ειχα ιδεα!

Ευχαριστώ πολύ! Πρέπει να κάνω και τα δύο άλλα paths, Wits path και Fists path. Προτίμησα να ξεκινήσω με τη Sophia στο πλάι μου.

Όσον αφορά αυτό τον τίτλο, όπως και κάθε τίτλο Indiana Jones τον περιμένουμε διακαώς.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Armoral είπε

Το τελείωσα πρόσφατα και ανέβασα και walkthrough για το Team Path. Τι παιχνιδάρα και πόσοι διαφορετικοί τρόποι να παίξεις. Κάθε διάλογος είναι απίστευτα διασκεδαστικός. Φαίνεται το πάθος και η αγάπη των δημιουργών του από την αρχή μέχρι το τέλος.

 Έπαιξα και το special edition, ένα remaster που ήθελε να κάνει ένα fan group και το έχουν αφήσει στη μέση, ξεκινώντας την ανάπτυξη από το 2013 με βελτιωμένα γραφικά και μουσική. Φτάνει μέχρι το δεύτερο πέρασμά σου από το Barnet College. Δεν έχει τη μαγεία του πρώτου φυσικά, αλλά είναι μία καλή προσπάθεια και σαν ιδέα μου άρεσε πολύ.

link για το walkthrough, παρακαλώ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί να έχω παρατήσει το gaming εδώ και αρκετά χρόνια, όμως αυτό που είδα στο σύντομο τρέιλερ είναι γραφικά της περασμένης δεκαετίας και ένα σενάριο που θυμίζει Call Of Duty αλλά με λάσο στη θέση των όπλων. Ας ελπίσω ότι πέφτω έξω αλλά έαν τελικά είναι έτσι το τελικό προϊόν, προβλέπω να τρώνε και δεύτερη ''πατάτα'' (μετά την αποτυχία της πρόσφατης ταινίας του franchise)  

 

Επεξ/σία από Chef_Alexander
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, this.is.elia είπε

05:15 στο βίντεο

ποιος καταλληλότερος να αποδώσει μια αφήγηση για ένα τοξικό αρσενικό όπως ο Indy...

"τοξικό αρσενικό" τι εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Armoral είπε

Το τελείωσα πρόσφατα και ανέβασα και walkthrough για το Team Path. Τι παιχνιδάρα και πόσοι διαφορετικοί τρόποι να παίξεις. Κάθε διάλογος είναι απίστευτα διασκεδαστικός. Φαίνεται το πάθος και η αγάπη των δημιουργών του από την αρχή μέχρι το τέλος.

 Έπαιξα και το special edition, ένα remaster που ήθελε να κάνει ένα fan group και το έχουν αφήσει στη μέση, ξεκινώντας την ανάπτυξη από το 2013 με βελτιωμένα γραφικά και μουσική. Φτάνει μέχρι το δεύτερο πέρασμά σου από το Barnet College. Δεν έχει τη μαγεία του πρώτου φυσικά, αλλά είναι μία καλή προσπάθεια και σαν ιδέα μου άρεσε πολύ.

ωραιος

Επεξ/σία από john9
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, cpc464 είπε

Καλύτερο video game με indiana jones από το rick dangerous δεν θα βγάλουν ποτέ!

112021_rickdangerous-1.jpg

Τι ειπες τωρα! Απ'τα καλυτερα games της εποχης και φυσικα απ'την Core Design που μας εδωσε και την original σειρα των Tomb Raider.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...