Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Ubisoft+


plr77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκινησε ξανα η ιδια η ιστορια με το σαπιο app της Ubiosft.Δε μπαινει στο Ubisoft + ουτε στο store .Θελω να βαλω το Pirince και δε μπορω 2 μερες να μπω ευτηχως προλαβα και εβαλα τους αλλους τιτλους που ηθελα.

Δε μπαινει ουτε απο browser πλαεον γνωριζει κανεις τι συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

FMX5WgWXIA0uhsn?format=jpg&name=small

Οχι απλα δε ξανακανω συνδρομη δε δινω ουτε 1 cent στη Ubisoft τελος.Δε δειχνουν σεβασμο κανουν μαλακιες και ανεβαζουν τωρα και τη συνδρομη ας βαλει τους τιτλους στον κωλο τους τιτλοι υπαρχουν και θα υπαρχουν παντα με τοσες εταιριες δεν ειναι μονοπωλειο.

Επεξ/σία από plr77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/1/2024 στις 6:04 ΜΜ, plr77 είπε

Οχι απλα δε ξανακανω συνδρομη δε δινω ουτε 1 cent στη Ubisoft τελος.Δε δειχνουν σεβασμο κανουν μαλακιες και ανεβαζουν τωρα και τη συνδρομη ας βαλει τους τιτλους στον κωλο τους τιτλοι υπαρχουν και θα υπαρχουν παντα με τοσες εταιριες δεν ειναι μονοπωλειο.

Επειδή την πάτησα και εγώ.

Κάνε το εξής: 

Επάνω δεξιά στον λάντσερ σου έχει standar k beta.

Πάτα beta .Μόλις σου κάνει ρισταρτ ο λάντσερ θα δεις αλλάζει το ιντερφεις και κάνε σκρολ προς τα κάτω.

Εκεί θα δεις και τα ubi+ καθώς και το Prince of Persia κτλ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@plr77

Φτιάξε τα DNS σου και φλάσαρε την DNS cache σου. Καλό και κυριότερο θα ήταν να καθαρίσεις και την cache του προγράμματος της ubi. Σβήσε από το appdata μέσα από το local τον φάκελο Ubisoft game launcher και πέτα τα ότι μαζευτεί στον κάδο ανακύκλωσης.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

@plr77

Φτιάξε τα DNS σου και φλάσαρε την DNS cache σου. Καλό και κυριότερο θα ήταν να καθαρίσεις και την cache του προγράμματος της ubi. Σβήσε από το appdata μέσα από το local τον φάκελο Ubisoft game launcher και πέτα τα ότι μαζευτεί στον κάδο ανακύκλωσης.

 

 

Στην δική μου περίπτωση δοκίμασα όσα αναφέρεις χωρίς καμία λύση.

Ο μοναδικός τρόπος που μου δούλεψε ήταν αυτός που έγραψα πιο πάνω στον φίλο.

Την ίδια συμπεριφορά είχα και στο rog ally αλλά και στο δεύτερο pc(του γιου μου)Μόνο στο λάπτοπ δεν δοκίμασα.

Επεξ/σία από azazil1190
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Στην δική μου περίπτωση δοκίμασα όσα αναφέρεις χωρίς καμία λύση.

Ο μοναδικός τρόπος που μου δούλεψε ήταν αυτός που έγραψα πιο πάνω στον φίλο.

Την ίδια συμπεριφορά είχα και στο rog ally αλλά και στο δεύτερο pc(του γιου μου)Μόνο στο λάπτοπ δεν δοκίμασα.

Ακόμα και με reinstall την εφαρμογή δεν έφτιαξε? Τί σαπίλα είναι αυτή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Ακόμα και με reinstall την εφαρμογή δεν έφτιαξε? Τί σαπίλα είναι αυτή?

Ναι ρε συ.

Uninstall έφαγε με το revo uninstaller.

Είχα γ@μηθει να ψάχνω ρεντιτ και ο μόνος τρόπος να δουλέψει ήταν με το beta.

Από browser ποτέ ,ίδια συμπεριφορά μέχρι και την εφαρμογή στο κινητό κατέβασα μήπως το κάνω μέσο κινητού αλλά τζιφος

 

Επεξ/σία από azazil1190
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, εάν αποφασίσεις να ανοίξεις τίκετ με Νουμπισοφτ, οπλισου με ΥΠΟΜΟΝΗ! 

Σχεδόν 5 μήνες πέρασαν για να επιλύσουν πρόβλημα προσβασεως που είχα με συγκεκριμένο παιχνίδι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, seithan είπε

Πάντως, εάν αποφασίσεις να ανοίξεις τίκετ με Νουμπισοφτ, οπλισου με ΥΠΟΜΟΝΗ! 

Σχεδόν 5 μήνες πέρασαν για να επιλύσουν πρόβλημα προσβασεως που είχα με συγκεκριμένο παιχνίδι! 

Αστα να πανε. Εχει 2-3 μηνες τους ειχα στειλει για το watchdogs με το flickering που εχει στις 4000 series στην αρχη απαντουσαν τα bots. Μετα τους εστειλαν βιντεο δικο μου dxiag msconfig αρχεια κτλ κτλ μου λενε θα το επιλυσουμε και τελος. 3 μηνες μετα τιποτα απλα δεν ασχολουνται. Και η nvidia λεει οτι δεν μπορουν να κανουν κατι ειναι θεμα της ubisoft. Απλα δεν τους νοιαζει. Δεν νοιαζει και μας ομως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Arkin είπε

Αστα να πανε. Εχει 2-3 μηνες τους ειχα στειλει για το watchdogs με το flickering που εχει στις 4000 series στην αρχη απαντουσαν τα bots. Μετα τους εστειλαν βιντεο δικο μου dxiag msconfig αρχεια κτλ κτλ μου λενε θα το επιλυσουμε και τελος. 3 μηνες μετα τιποτα απλα δεν ασχολουνται. Και η nvidia λεει οτι δεν μπορουν να κανουν κατι ειναι θεμα της ubisoft. Απλα δεν τους νοιαζει. Δεν νοιαζει και μας ομως. 

Καλά σιγά μια εταιρία μη βγάλει patches για ένα τελειωμένο παιχνίδι. Μέχρι και το legion το τελείωσαν αμέσως μετά από κάποιους μήνες από τη κυκλοφορία του. Μουφιές του customer service είναι αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xtrmsnpr είπε

Καλά σιγά μια εταιρία μη βγάλει patches για ένα τελειωμένο παιχνίδι. Μέχρι και το legion το τελείωσαν αμέσως μετά από κάποιους μήνες από τη κυκλοφορία του. Μουφιές του customer service είναι αυτά.

Για αυτο και εμεις 1 φορα το χρονο ubisoft+ παιζουμε τα 2-3-4 παιχνιδια που αξιζουν και δρομο ουτε αγορα ξανα ουτε τιποτα. Να δουμε ποιος θα χασει στο τελος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

@plr77

Φτιάξε τα DNS σου και φλάσαρε την DNS cache σου. Καλό και κυριότερο θα ήταν να καθαρίσεις και την cache του προγράμματος της ubi. Σβήσε από το appdata μέσα από το local τον φάκελο Ubisoft game launcher και πέτα τα ότι μαζευτεί στον κάδο ανακύκλωσης.

 

 

ξεκολησε μονο του μετα απο ποσες μερες.Αυτο το κανει εδω και πολυ καιρο η ubi σε ολους ειναι τερμα σαπια εταιρια

10 λεπτά πριν, Arkin είπε

Για αυτο και εμεις 1 φορα το χρονο ubisoft+ παιζουμε τα 2-3-4 παιχνιδια που αξιζουν και δρομο ουτε αγορα ξανα ουτε τιποτα. Να δουμε ποιος θα χασει στο τελος. 

Τεραμτησα το Mirage ,Το Avatar φιλε τερμα κουραστηκο απο την αρχη ψαχνω σε καθε αποστολη πως να ανεβω σε καποιο λοφο.Μαπα η καθοδηγηση γενικα δε μαρεσε και το 1ο προσωπο τερμα λαθος απλα εχει ενα ωραιο περιβαλλον.

Ουτε συνδρομη δε ξαναδινω φραγκο πρωτη εβαλα και τελαυταια σκατο εταιρια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, plr77 είπε

ξεκολησε μονο του μετα απο ποσες μερες.Αυτο το κανει εδω και πολυ καιρο η ubi σε ολους ειναι τερμα σαπια εταιρια

Τεραμτησα το Mirage ,Το Avatar φιλε τερμα κουραστηκο απο την αρχη ψαχνω σε καθε αποστολη πως να ανεβω σε καποιο λοφο.Μαπα η καθοδηγηση γενικα δε μαρεσε και το 1ο προσωπο τερμα λαθος απλα εχει ενα ωραιο περιβαλλον.

Ουτε συνδρομη δε ξαναδινω φραγκο πρωτη εβαλα και τελαυταια σκατο εταιρια

Για το avatar και τους λοφους δεν ασχολεισαι καθολου μεχρι να παρεις το Ikran μετα πας παντου ευκολα και γρηγορα αλλιως ναι εχει παρα πολλα μερη που δεν πας ποδαρατος. Mirage ωραιος πολυ τιμιο και αν εχεις λιγο ακομα εννοειται prince of persian και motorfest. 

Oτι εχει πιασει πατο σαν εταιρια ισχυει εδω στο steam εχει 500 σελιδες στο valhalla για να βαλουν achievements και αυτοι τους γραφουν κανονικα. Τα ιδια και στα far cry 6 fenyx division. Κολοεταιρια για αυτο και δεν εχει ξανα ποτε αγορα κανενα της παιχνιδι. Ισως σε dirty sale στυλ 5-10 ευρω για gold εκδοση. 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Για το avatar και τους λοφους δεν ασχολεισαι καθολου μεχρι να παρεις το Ikran μετα πας παντου ευκολα και γρηγορα αλλιως ναι εχει παρα πολλα μερη που δεν πας ποδαρατος. Mirage ωραιος πολυ τιμιο και αν εχεις λιγο ακομα εννοειται prince of persian και motorfest. 

εχω μεχρι 14/2 τα εχω εγκατεστημενα κιολας και τα 2 απλα με ξενερωσε η ubi.Μεχρι και μηνυμα εστειλα δεν απαντησαν ποτε τοσο αθλιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...