Προς το περιεχόμενο

50% έκπτωση σε όλες τις ηχόμπαρες με συνδυαστική αγορά τηλεόρασης - Public [ΤΕΛΟΣ]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Armoral είπε

Ξεπούλησε σε μισή ώρα.  Πάρε s95qr, q930c.

Ναι. Αν έχεις τηλεόραση Lg πάει γάντι.

Αξίζει ειδικά αν έχεις Samsung TV.

Γενικά δε πιστεύω να στείλει τίποτα τα Public, τιμές δεν υπάρχουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, ilias8513 είπε

Αξίζει λέτε η Harman Kardon Citation Multibeam 1100 Soundbar 630W 11.0 που πηγαινει στα 275 χωρίς την TV?

σε ποσα τετραγωνικα δωματιο? σε αυτα τα λεφτα ειναι ΚΛΕΨΙΜΟ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, NOODLE είπε

σε ποσα τετραγωνικα δωματιο? σε αυτα τα λεφτα ειναι ΚΛΕΨΙΜΟ

 

Σε σαλοκουζίνα περίπου 45τ.μ. αλλά δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις. Κι εγώ νομίζω ότι αξίζει σε συνδυασμό με μία φθηνή tv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, FLIMIT said:

Q990c Samsung με LG OLED θα εχω κανενα θεμα ασυμβατοτητας?

Δεν θα έχεις, αλλά ούτε και την ηχομπαρα θα έχεις μιας και δεν την προσφέρει αυτή τη στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την harman cardon εχω μιλήσει. εξαιρετική ηχόμπαρα με τιμή 1000 ευρώ που έπεσε BF 500 euro

και τώρα με δώρο τηλεοραση 32αρα πάει στα 350 ευρώ. εξαιρετικός ήχος ειδικά για μουσική. 11 ενσωματωμένα ηχεία 630w  σε αυτά τα λεφτά ειναι κλεψιά!

στα μειονεκτήματα -δεν υποστηρίζει dts - δεν συνδέεται με πίσω ηχεία atmos οπως η sonos arc για να φτιάξεις home cinema.

Aν θες μόνο ηχόμπαρα τότε δεν ψάχνεις αλλού σε αυτά τα λεφτά .

 

Καλή ευκαιρία ειναι στα 350 ευρώ με δώρο τηλεοραση kydos 85 ευρώ και η sonos beam 2.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σαλόνι 18 τ.μ είμαι αυτή την στιγμή με μια Samsung Q600a με συνδυασμό με τηλεόραση Samsung για qsumphony. Αν πάω στην Harman Kardon για τον χώρο μου θα δω αισθητή διαφορά; Στο κομμάτι μουσικής ειδικά η q600a θα έλεγα ότι είναι μέτρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι άποψη έχετε για αυτήν?

JBL Bar 800 Soundbar 720W 5.1 

https://www.public.gr/product/ihos/soundbars/jbl-bar-800-soundbar-720w-51--mauro/1768622

 

Έκανα παραγγελία με μια τηλεόραση στα 180 η τηλεόραση. Την οποία ήδη βρήκα να πουλήσω. Η ηχομπαρα μου βγαίνει στα 374,50.

Να πάω για παραλαβή η δεν αξίζει? Για χώρο 30 τετραγωνικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, FLIMIT είπε

Q990c Samsung με LG OLED θα εχω κανενα θεμα ασυμβατοτητας?

Όχι απλά δεν θα έχεις την ευκολία χρήσης που θα είχες αν έπαιρνες LG ας πούμε που σου δίνει τη δυνατότητα να έχεις χειρισμό και των δύο απο το τηλεχειριστήριο της τηλεόρασης ή ενεργοποιώντας τη λειτουργία wow orchestra να γίνεις χρηση των ηχείων της ηχόμπαρας και τηε τηλεόρασης σου για καλύτερη απόδοση των διαλόγων ας πούμε.

Βέβαια από ότι λένε τα reviews η q990c είναι καλύτερη της s95qr αλλά στα 500 ευρώ και οι δύο είναι υπερπροσφορά 

4 λεπτά πριν, miltostammy είπε

Τι άποψη έχετε για αυτήν?

JBL Bar 800 Soundbar 720W 5.1 

https://www.public.gr/product/ihos/soundbars/jbl-bar-800-soundbar-720w-51--mauro/1768622

 

Έκανα παραγγελία με μια τηλεόραση στα 180 η τηλεόραση. Την οποία ήδη βρήκα να πουλήσω. Η ηχομπαρα μου βγαίνει στα 374,50.

Να πάω για παραλαβή η δεν αξίζει? Για χώρο 30 τετραγωνικα

Τούμπανο είναι η JBL αν ναι έχω την αίσθηση ότι σε αυτά τα χρήματα είναι καλύτερη η q930c.

Παρόλα αυτά με γεια!

24 λεπτά πριν, makis225 είπε

Σε σαλόνι 18 τ.μ είμαι αυτή την στιγμή με μια Samsung Q600a με συνδυασμό με τηλεόραση Samsung για qsumphony. Αν πάω στην Harman Kardon για τον χώρο μου θα δω αισθητή διαφορά; Στο κομμάτι μουσικής ειδικά η q600a θα έλεγα ότι είναι μέτρια. 

Δε νομίζω αν και η HK είναι ανώτερης κατηγορίας ηχόμπαρα. Την q930 δες μήπως κανείς πλήρη αναβάθμιση λόγω της καλυτερης συνολικά απόδοσης και των πίσω ηχείων.

4 ώρες πριν, feelihipo είπε

Γενικά δε πιστεύω να στείλει τίποτα τα Public, τιμές δεν υπάρχουν 

Σε εμένα στέλνει την Τετάρτη πάντως πρώτα ο Θεός.

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φιλε αμα θες πιστεψε το.

Άλλαξα στο καλάθι το πρωί πριν τη παραγγελία πάνω από 20 φορές τις 2 ηχομπαρες.

Δεν θυμάμαι γιατί διάλεξα όμως τη jbl χαχαχα

Κρίμα άμα είναι καλύτερη η samsung γιατί έπαιζαν στα ίδια χρηματα

Επεξ/σία από miltostammy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Armoral είπε

Όχι απλά δεν θα έχεις την ευκολία χρήσης που θα είχες αν έπαιρνες LG ας πούμε που σου δίνει τη δυνατότητα να έχεις χειρισμό και των δύο απο το τηλεχειριστήριο της τηλεόρασης ή ενεργοποιώντας τη λειτουργία wow orchestra να γίνεις χρηση των ηχείων της ηχόμπαρας και τηε τηλεόρασης σου για καλύτερη απόδοση των διαλόγων ας πούμε.

Βέβαια από ότι λένε τα reviews η q990c είναι καλύτερη της s95qr αλλά στα 500 ευρώ και οι δύο είναι υπερπροσφορά 

Τούμπανο είναι η JBL αν ναι έχω την αίσθηση ότι σε αυτά τα χρήματα είναι καλύτερη η q930c.

Παρόλα αυτά με γεια!

Δε νομίζω αν και η HK είναι ανώτερης κατηγορίας ηχόμπαρα. Την q930 δες μήπως κανείς πλήρη αναβάθμιση λόγω της καλυτερης συνολικά απόδοσης και των πίσω ηχείων.

Σε εμένα στέλνει την Τετάρτη πάντως πρώτα ο Θεός.

Βλέπω και την Q990C πάλι διαθέσιμη. Αυτή ή την 930C;Για αναβάθμιση από Q600A πάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Μα δεν ψάχνω για ήχο μόνο, το ΗΤ που έχω (ένα 5.1 ΑΙΟ εντελώς basic) θέλω να αντικαταστήσω επειδή κοιτάζω έτσι κι αλλιώς και για μια τηλεόραση αυτές τις μέρες.

Παίρνεις την Q990c που είναι διαθέσιμη στα 500 και τα υπόλοιπα για αναβάθμιση σε Nvidia.:D

3 λεπτά πριν, makis225 είπε

Βλέπω και την Q990C πάλι διαθέσιμη. Αυτή ή την 930C;Για αναβάθμιση από Q600A πάντα. 

Q990c. Καλύτερη απόδοση περισσότερα ηχεία, καλύτερο sub, καλύτερα πίσω ηχεία.

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Armoral είπε

Παίρνεις την Q990c που είναι διαθέσιμη στα 500 και τα υπόλοιπα για αναβάθμιση σε Nvidia.:D

Q990c. Καλύτερη απόδοση περισσότερα ηχεία, καλύτερο sub, καλύτερα πίσω ηχεία.

Aύριο τέτοια ώρα θα γίνει (αν) το έγκλημα...αν είναι γραφτό θα υπάρχει και τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, miltostammy είπε

Φιλε αμα θες πιστεψε το.

Άλλαξα στο καλάθι το πρωί πριν τη παραγγελία πάνω από 20 φορές τις 2 ηχομπαρες.

Δεν θυμάμαι γιατί διάλεξα όμως τη jbl χαχαχα

Κρίμα άμα είναι καλύτερη η samsung γιατί έπαιζαν στα ίδια χρηματα

Έχει καλύτερο sub η JBL και αποσπώμενα ηχεία επαναφορτιζόμενα χωρίς καλώδια.

BAR 800 (jbl.com)

Τα reviews στην επίσημη ιστοσελίδα είναι υπερβολικά θετικά.

Αλλά δεν υποστηρίζει DTS:X από ότι διαβάζω. Θα ακούσεις τον ήχο αλλά σε φορμάτ 5.1.

8 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Aύριο τέτοια ώρα θα γίνει (αν) το έγκλημα...αν είναι γραφτό θα υπάρχει και τότε.

Καλά βάλτην παραγγελία με παραλαβή από κατάστημα και αν είναι ακυρώνεις.

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...