Προς το περιεχόμενο

50% έκπτωση σε όλες τις ηχόμπαρες με συνδυαστική αγορά τηλεόρασης - Public [ΤΕΛΟΣ]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Όχι, μια χαρά τα έχεις καταλάβει.

Δεν μπορώ να ξέρω αν η gift φορτίστηκε πριν πάω εγώ στο κατάστημα και απλά άργησε να έρθει το email ειδοποίησης ή αν τελικά την ξαναφόρτισαν.

Στο λογαριασμό μου στο Ρ δεν φαίνεται ποτέ να είχα gift, ποτέ να την χρησιμοποίησα ή οτιδήποτε σχετικό.

Θα τους πάρω τηλέφωνο μήπως βγει άκρη (doubt).

Άντε με γεια, έκανες την πρώτη σωστή αγορά. Τώρα μένει η δεύτερη. If you know what I mean.:D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε 50% έκπτωση σε όλες τις ηχόμπαρες με συνδυαστική αγορά τηλεόρασης - Public [ΤΕΛΟΣ]
3 ώρες πριν, williamlawson είπε

Παιδιά κανεις εντυπώσεις από το Harman kardon 1100 έχει να μας πει ;!

Super την εγώ από την προσφορά με το sub s mini του BF 

Παίζει άψογα και πεντακάθαρα. Κάποια στιγμή θα πάρω και τα πίσω ηχεία 

Το μόνο αρνητικό δεν έχει εφαρμογή για το κινητό και dts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουν στείλει σε κανέναν τον κωδικό για τους 6 μήνες δωρεάν Vodafone TV; Αν σας πουν τίποτα για συστημικό λάθος , έχω screenshot που αναφέρει ότι είναι για όλες τις τηλεοράσεις έως 24/01.

Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από Brainmorf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, NOODLE είπε

Super την εγώ από την προσφορά με το sub s mini του BF 

Παίζει άψογα και πεντακάθαρα. Κάποια στιγμή θα πάρω και τα πίσω ηχεία 

Το μόνο αρνητικό δεν έχει εφαρμογή για το κινητό και dts

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ! Στη μουσική π λένε ότι είναι καλή ισχύει ; Εμένα δυστυχώς η tv είναι του 2017 κ δεν έχει ατμος οποτε ν δω τ γίνεται κ μ αυτό…

4 λεπτά πριν, Brainmorf είπε

Έχουν στείλει σε κανέναν τον κωδικό για τους 6 μήνες δωρεάν Vodafone TV;

Ευχαριστώ 

Σε μια άλλη παρόμοια προσφορά μ χε έρθει ο κωδικός μετά από αρκετές μέρες , μάλλον πρέπει ν κάνουν εκκαθάριση πρώτα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, williamlawson είπε

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση ! Στη μουσική π λένε ότι είναι καλή ισχύει ; Εμένα δυστυχώς η tv είναι του 2017 κ δεν έχει ατμος οποτε ν δω τ γίνεται κ μ αυτό…

Σε μια άλλη παρόμοια προσφορά μ χε έρθει ο κωδικός μετά από αρκετές μέρες , μάλλον πρέπει ν κάνουν εκκαθάριση πρώτα 

Στη μουσική σκιζει

Γιορτή σε σπίτι με 16 ατομα και όταν την δυνάμωσα δεν το πίστευαν! Ξαναλέω σε συνδιασμό με το sub S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, NOODLE είπε

Στη μουσική σκιζει

Γιορτή σε σπίτι με 16 ατομα και όταν την δυνάμωσα δεν το πίστευαν! Ξαναλέω σε συνδιασμό με το sub S

Ναι κατάλαβα εγώ γ αρχή λέω για μόνη της βέβαια, μόνη της τη παλεύει γενικά ή θεωρείς αναγκαίο το sub s?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, williamlawson είπε

Ναι κατάλαβα εγώ γ αρχή λέω για μόνη της βέβαια, μόνη της τη παλεύει γενικά ή θεωρείς αναγκαίο το sub s?

Την παλεύει μια χαρα! 

Σε πόσα τετραγωνικά χώρο θα την βάλεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, NOODLE είπε

Την παλεύει μια χαρα! 

Σε πόσα τετραγωνικά χώρο θα την βάλεις ;

35-40 τετρ είναι , μια άλλη απορία που έχω , η μπάρα κρύβει τις υπέρυθρες της τηλεόρασης; Ή μεταφέρει η μπάρα το σήμα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, williamlawson είπε

35-40 τετρ είναι , μια άλλη απορία που έχω , η μπάρα κρύβει τις υπέρυθρες της τηλεόρασης; Ή μεταφέρει η μπάρα το σήμα ;

Μια χαρά είσαι σε μενα σκέψου επειδή είναι σαλόνι κουζίνα μαζί είναι 65 τετραγωνικα και λέω καλά είναι 

Αυτό που με ρωτάς τώρα εξαρτάται και από το ύψος της τηλεόρασης εμένα είναι χαμηλά κάτω αριστερά αλλά δεν την καλύπτει πιάνει μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/1/2024 στις 5:06 ΜΜ, Brainmorf είπε

Έχουν στείλει σε κανέναν τον κωδικό για τους 6 μήνες δωρεάν Vodafone TV; Αν σας πουν τίποτα για συστημικό λάθος , έχω screenshot που αναφέρει ότι είναι για όλες τις τηλεοράσεις έως 24/01.

Ευχαριστώ 

Πριν από 5' μου ήρθε στο Viber ο κωδικός για τη VodaTV. Ενεργοποίηση μπορεί να γίνει μέχρι 30/04, διάρκεια 6 μήνες.

Παραγγελία Τετάρτη 23/01, παραλαβή τηλεόρασης Παρασκευή 25/01, η ηχομπάρα δυστυχώς παραμένει σε "αναμονή από τον προμηθευτή".

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Πριν από 5' μου ήρθε στο Viber ο κωδικός για τη VodaTV. Ενεργοποίηση μπορεί να γίνει μέχρι 30/04, διάρκεια 6 μήνες.

Παραγγελία Τετάρτη 23/01, παραλαβή τηλεόρασης Παρασκευή 25/01, η ηχομπάρα δυστυχώς παραμένει σε "αναμονή από τον προμηθευτή".

Επιβεβαιώνω για τον κωδικό με SMS που αφορά το Vodafone TV start για 6 μήνες.

Αν δεν θέλετε να χρεωθείτε μετά το δωρεάν χρονικό διάστημα, απενεργοποίηση της αυτόματης ανανέωσης και διαγραφή της κάρτας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παρέλαβα σήμερα, τελικά, την S95.

Όταν έκανα την παραγγελία ήξερα για τέλη Φλεβάρη - μέσα Μάρτη.

Περισσότερα από Κυριακή, τώρα έχει ταξίδι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...