Προς το περιεχόμενο

Public - "EPIC DEAL" -50% στη δεύτερη συσκευή [ΕΛΗΞΕ]


JPaxilleas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς manos28684 αποδεικνύεται για μια άλλη φορά - με αυτό που αναφέρεις - ότι ζούμε εν Ελλάδι. Από τη μια η έλλειψη σεβασμού στον καταναλωτή (προφανώς όχι από όλους - μαζί με τα ξερά μη κάψουμε και τα χλωρά😅) και από την άλλη εμείς οι καταναλωτές έρμαια στα τερτίπια ορισμένων. Φαντάζομαι ότι το κυνήγησες μέσω κάποιων ενεργειών ή της "Ενωσης Καταναλωτών. Και ελπίζω να βρήκες άκρη.      

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 minutes ago, manos28684 said:

πιστεύω να μην είναι σαν του Κοτσο που το δεύτερο προϊόν δεν ήρθε ποτέ. (σε μένα έγινε)

Τα ίδια κακά είναι … εγώ ακόμη περιμένω από Black Friday το 3ο παιχνίδι «στα 3 το ένα δώρο» του παμπλικ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και για κάποιο λόγο που δεν καταλαβαίνω έχει σβηστεί κάθε προηγούμενο thread από το κουπόνι, καταχράζομαι αυτό.

Έκανα δύο παραγγελίες, μια με 1 προϊόν που ακυρώθηκε και μια με 10 προϊόντα (όλα άνω των 50€, που πέρασε στο καθένα 50€ έκπτωση), από την οποία μου ακύρωσαν για κάποιο λόγο μόνο τα δύο προϊόντα και μου ήρθαν σήμερα τα υπόλοιπα 8.

Και οι δύο ακυρώσεις έγιναν με το κλασσικό μήνυμα ότι το συγκεκριμένο κουπόνι ήταν μόνο για το S24 κλπ. Άντε βγάλε άκρη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, diego-10 είπε

Εγω μπαινω και βαζω δυο κλιματιστικα και τα βγαζει ιδια τιμη,γιατι?μπορει καποιος να εξηγησει την προσφορα?

To γράφει στους όρους και προϋποθέσεις ποια προϊόντα είναι στην προσφορά  

25012024221837.jpg.065760ff627c50b8d04ef485f680ce15.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Stonedreamer said:

Το μόνο που μπορω να υποθεσω ειναι οτι η προσφορά δεν ισχύει για κλιματιστικά (κι εγω 2 προσπαθω να βαλω και δεν εμφανιζει καμια εκπτωση)

για κλιματιστικα 9 και 12 δεν βρηκα -50.σε καποιες τηλεορασεις το γραφει -50%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, diego-10 είπε

προιοντα ψυξης λεει.

Προιοντα ψυξηϛ προφανωϛ εννοει ψυγεια. Δε λεει πουθενα συσκευεϛ κλιματισμου. Και αναφερεται ξεκαθαρα σε τηλεορασειϛ και μεγαλεϛ οικιακεϛ συσκευεϛ (ψυγεια,κουζινεϛ πλυντηρια).

Επεξ/σία από vangelis_k
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Public - "EPIC DEAL" -50% στη δεύτερη συσκευή

Για όποιον τον ενδιαφέρει μιας και η προσφορά λήγει, με ενημέρωσαν από κατάστημα Public ότι από Δευτέρα θα «τρέξει» επιστροφή 20% από Eurobank για συσκευές, παρόμοια δλδ με αυτή του Πλαισίου. 
 

Μεταφέρω απλά ότι μου είπαν χωρίς να έχω insider information! 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...