Προς το περιεχόμενο

Mini PC T-Bao N100 Intel N100 / 16 GB RAM / 512 GB SSD / Windows 11 157 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Titos301 είπε

θα αντεξει 10 χρονια με χρηση 6-8 ωρες τη μερα αντι για tablet ;

Κανείς δεν το ξέρει, νομίζω υπάρχουν αναφορές, στο πρόσφατο παρελθόν, εδώ στο φόρουμ για ξαφνικούς θανάτους σε tbao.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Κανείς δεν το ξέρει, νομίζω υπάρχουν αναφορές, στο πρόσφατο παρελθόν, εδώ στο φόρουμ για ξαφνικούς θανάτους σε tbao.

Για αυτό το παίρνεις και φθηνό άλλωστε και ό,τι γίνει..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Proxmox, router, firewall. Για τέτοια πράγματα είναι, νομίζω. Πολύ καλή τιμή, αλλά εγώ -για τη δουλειά που το θέλω- θα προτιμούσα ένα topton με 4x2.5 ports, (min), για το οποίο βέβαια θες άλλα 100 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Greg9 είπε

Για αυτό το παίρνεις και φθηνό άλλωστε και ό,τι γίνει..

Γι αυτο πρωτον παιρνεις BEELINK ωστε να αυξησεις τις πιθανοτητες επιβιωσης (ACEMAGICIAN, BMAX σαν δευτερες επιλογες) και δευτερον τα αγοραζεις αποκλειστικα απο AMAZON.

 

Γιατι και τα 100-150 ευρω εχουν ψυχη. Δεν ειμαι διατεθημενος να τα πεταξω. Ειδικα οταν αυτο που αγοραζω δεν αξιζει και παραπανω. Οποτε δεν ειναι οτι εδωσα 100 και πηρα μηχαμημα των 400 οποτε και να τυχει η στραβη ειναι μικρο το κακο γιατι το ρισκο αξιζει.

 

Γνωμη μου παντα γιατι θα αρχισουν να κραζουν για το οτι υποβιβαζω τους απανταχου Κινεζους.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα επειδή και εγώ ενδιαφέρομαι και κοιτούσα για mini pc αλλά ποτέ δεν πήρα εν τέλει. Αυτό αξίζει σαν σπεκς; μέχρι τώρα κοιτούσα για ν95 αλλά beelink και bmax σε σχέση με αυτό τι λένε; Οποίος έχει θα μπορούσε να πει την εμπειρία του και επίσης πως στέκεται ο n100 και τι εναλλακτικές υπάρχουν. Ευχαριστώ πολύ! 

Επεξ/σία από zofer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, turbat0s said:

Κανείς δεν το ξέρει, νομίζω υπάρχουν αναφορές, στο πρόσφατο παρελθόν, εδώ στο φόρουμ για ξαφνικούς θανάτους σε tbao.

Δυο ωρίτσες κράτησε το δικό μου, σχεδόν δυο μήνες πέρασαν απο τη μέρα που το πήρα και ακόμα είμαι σε αναμονή για refund απο geekbuying.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Δυο ωρίτσες κράτησε το δικό μου, σχεδόν δυο μήνες πέρασαν απο τη μέρα που το πήρα και ακόμα είμαι σε αναμονή για refund απο geekbuying.

Είχες πληρώσει με paypal?

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Γι αυτο πρωτον παιρνεις BEELINK ωστε να αυξησεις τις πιθανοτητες επιβιωσης (ACEMAGICIAN, BMAX σαν δευτερες επιλογες) και δευτερον τα αγοραζεις αποκλειστικα απο AMAZON.

 

Γιατι και τα 100-150 ευρω εχουν ψυχη. Δεν ειμαι διατεθημενος να τα πεταξω. Ειδικα οταν αυτο που αγοραζω δεν αξιζει και παραπανω. Οποτε δεν ειναι οτι εδωσα 100 και πηρα μηχαμημα των 400 οποτε και να τυχει η στραβη ειναι μικρο το κακο γιατι το ρισκο αξιζει.

 

Γνωμη μου παντα γιατι θα αρχισουν να κραζουν για το οτι υποβιβαζω τους απανταχου Κινεζους.

Σύμφωνοι, ναι. Είναι και λίγο λαχείο πάντως. Κάποια κινέζικα τελικά αποδεικνύονται αθάνατα..

Τεσπα, πλήρωσα με paypal τώρα και βλέπουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Greg9 είπε

Είχες πληρώσει με paypal?

Σύμφωνοι, ναι. Είναι και λίγο λαχείο πάντως. Κάποια κινέζικα τελικά αποδεικνύονται αθάνατα..

Τεσπα, πλήρωσα με paypal τώρα και βλέπουμε..

Παντα ειναι λαχειο ακομη και με τα πιο επωμυμα. Αυτο δεν το αποφευγεις. Συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες. Γι αυτο υπαρχουν οι εγγυησεις.

Το θεμα ειναι το ποσο ζορι θα τραβηξεις εαν και εφοσον σου κατσει η στραβη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 minutes ago, Greg9 said:

Είχες πληρώσει με paypal?

Ναι, το δέμα το έλαβαν Παρασκευή πρωί (έφτασε στην αποθήκη τους) αλλά δεν με έκαναν ακόμα την επιστροφή χρημάτων ούτε απάντησαν στο email. Θα περιμένω μέχρι Δευτέρα και αν δεν δώ κάτι θα απευθυνθώ στην PayPal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Ναι, το δέμα το έλαβαν Παρασκευή πρωί (έφτασε στην αποθήκη τους) αλλά δεν με έκαναν ακόμα την επιστροφή χρημάτων ούτε απάντησαν στο email. Θα περιμένω μέχρι Δευτέρα και αν δεν δώ κάτι θα απευθυνθώ στην PayPal.

Eφόσον παρέλαβαν, είναι στον αυτόματο η όλη διαδικασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Ναι, το δέμα το έλαβαν Παρασκευή πρωί (έφτασε στην αποθήκη τους) αλλά δεν με έκαναν ακόμα την επιστροφή χρημάτων ούτε απάντησαν στο email. Θα περιμένω μέχρι Δευτέρα και αν δεν δώ κάτι θα απευθυνθώ στην PayPal.

Ενταξει, εδω οι δικοι μας στην Ελλαδα και θελουν καμια βδομαδα. Give them some space

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Titos301 είπε

θα αντεξει 10 χρονια με χρηση 6-8 ωρες τη μερα αντι για tablet ;

Μια χαρά θα είναι αρκεί να κάνεις κ μια συντηρήσουλα τον χρονο

4 ώρες πριν, vaggospro είπε

Δυο ωρίτσες κράτησε το δικό μου, σχεδόν δυο μήνες πέρασαν απο τη μέρα που το πήρα και ακόμα είμαι σε αναμονή για refund απο geekbuying.

Τι σου έκανε δηλαδή;;

Τι συμπτώματα;;

Επεξ/σία από xristosglezellis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, xristosglezellis said:

Τι σου έκανε δηλαδή;;

Τι συμπτώματα;;

Απλά στα καλά καθούμενα έσβησε και δεν άναψε ξανά, μάλλον κάηκε η μητρική ή η θύρα που παίρνει ρεύμα. Φορτιστή τον έλεγξα δεν είχε κανένα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, vaggospro είπε

Απλά στα καλά καθούμενα έσβησε και δεν άναψε ξανά, μάλλον κάηκε η μητρική ή η θύρα που παίρνει ρεύμα. Φορτιστή τον έλεγξα δεν είχε κανένα θέμα.

Ίσως να ήταν η μνήμη.

Γενικά έπρεπε να δοκιμάσεις πρώτα με άλλο τροφοδοτικο.

Παρόλαυτα καλά έκανες κ το γύρισες αν δεν ήθελες να μπεις σε όλη αυτή την διαδικασια.

Θα σου επιστρέψουν τα χρήματα όπως κ να χει.

Επεξ/σία από xristosglezellis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...