Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Arkin said:

Ζηταει και καρτα χρεωστικη λογικα την βαζεις και την κοβεις αμεσα να μην ανανεωθει αυτοματα σε 9 μηνες. 

 

 

Προσοχη γιατι δεν γινεται ακυρωση της συνδρομης αν το κανετε θα χασετε τους 9 μηνες του κουπονιου. Καθε μηνα θα γινεται μια χρεωση μηδενικη για 9 μηνες και στον 9ο μηνα να εχετε το νου να κοψετε τη συνδρομη. Δεν ειναι οτι μπορουμε να κοψουμε τη συνδρομη αμεσα και για 9 μηνες να βλεπουμε δωρεαν χωρις πιθανοτητα να μας χρεωσουν. Οποτε υπενθυμιση και σε 9 μηνες ακυρωση αλλιως μετα παει 8 ευρω το μηνα. 

.

Επεξ/σία από naimore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, naimore είπε

την  εκοψα εγω και παλι παιζει ρολοι, δεν ισχυει αυτο που λεει

Οντως? Ωραιος θα το κανω αμεσα τοτε μην ξεχαστω. Αρα αυτο που λεει ακυρο ant1 τι να πεις. 

4 λεπτά πριν, naimore είπε

την  εκοψα εγω και παλι παιζει ρολοι, δεν ισχυει αυτο που λεει

Κατσε εφαγα φλασια. Λεει αν ακυρωσουμε χανουμε το κουπονι απο 29/2 και μετα. Μηπως δηλαδη ο ενας μηνας που ηδη μας χρεωθε μηδεν ευρω απο την καρτα εστειλε δηλαδη εντολη χρεωσης παιξει κομπλε και απο 29/2 το χανουμε μιας και δεν θα μπορει να στειλει εντολη χρεωσης 0 ευρω? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, chocorello said:

Δεν κρύβεται καμιά περίεργη δέσμευση στη ΔΕΗ αν το ενεργοποιήσουμε έτσι; :P

 

Στο άλλο θέμα της «ακατονόμαστης»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τσίμπησα το κουπόνι. Θα το ενεργοποιήσω προς το τέλος του Φεβρουαρίου για να έχω όλη τη σεζόν της F1. Έχει όμως και καλούτσικο περιεχόμενο. 

Επεξ/σία από gianniskks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το ενεργοποιησα με καρτα visa που την εχω παγωσει απο την εφαρμογη της Winbank και δουλευει. Και εμενα λεει οτι θα με χρεωσει και καλα στις 29-2-2024

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...