Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Οχι καθε μηνα θα κανει μια μηδενικη χρεωση στην καρτα μεχρι το τελος του 9μηνου.

Ευχαριστώ! Οπότε να μην την πάγωσω την καρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, txcellas είπε

Ευχαριστώ! Οπότε να μην την πάγωσω την καρτα;

Οχι δεν χρειαζεται οπως εκαναν μια μηδενικη χρεωση μολις βαλαμε το κουπονι ετσι θα κανουν για 8 μηνες ακομα. Καποια παιδια ανεφεραν οτι σιγουρα μπορουμε να κανουμε ακυρωση και να συνεχιζουμε για 9 μηνες αλλα δεν μπορω να το επιβεβαιωσω 100% πριν τις 29/2 που γραφουν οτι θα ακυρωθει η συνδρομη οποτε εβαλα απλα υπενθυμιση σε 9 μηνες λιγες μερες πριν την ανανεωση να την κοψω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, txcellas είπε

Παιδιά το ενεργοποίησα αλλά λέει επόμενη χρέωση 29/2. Έχω κάνει κάτι λάθος ή τότε θα ξεκινήσει το δωρεάν για 9 μηνες;

 

η απαντηση που μου εδωσε το support

"

Καλησπέρα,
 
Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.
 

Σύμφωνα με τα στοιχεία που εμφανίζονται στο σύστημα μας στις 23/11/2023 ολοκληρώθηκε η ανανέωση της συνδρομής ΑΝΤ1+ Value Pack με 19,99€.

Στις 30/01/2024 καταχωρήθηκε το εκπτωτικό κουπόνι της ΔΕΗ, που σου δίνει 9 μήνες δωρεάν συνδρομής, με άμεση ενεργοποίηση της προσφοράς.

Λόγω του παραπάνω έχει εκδοθεί ένα πιστωτικό ποσό των 15,05€ που αντιστοιχεί στο διάστημα που δεν έχεις χρησιμοποιήσει την υπηρεσία και θα αφαιρεθεί από μελλοντική συνδρομή.
 
Τέλος, θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως στον λογαριασμό σου βλέπεις την ημερομηνία που ανανεώνεται ο μήνας και όχι την ημερομηνία που λήγουν οι 9 μήνες.  

Ωστόσο, αυτό συμβαίνει για να βλέπεις πότε ανανεώνεται ο μήνας σου. 
 
Δεν χρειάζεται να προβείς σε κάποια ενέργεια από μέρους σου, γιατί με την έναρξη του επόμενου μήνα θα αποδοθεί και πάλι δωρεάν ο επόμενος μήνας μέχρι να ολοκληρωθούν και οι 9 μήνες.
 
Παραμένουμε στην διάθεσή σου.

Φιλικά,
Ομάδα εξυπηρέτησης ΑΝΤ1+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

4 hours ago, βασιλιάς βάτραχος said:

Καλησπερα σε ολους, τσιμπησα το κουπονακι μου μονο και μονο για την formula 1, εχω ομως την εξης ερωτηση, σε αυτο το pack που δινουν δωρεαν εχεις τα προνομοια που δινει το site της formula? Δλδ να αλλαζεις καμερες να βλεπεις χρονους-χαρτες κλπ κλπ, ευχαριστω πολυ!

Όχι, βλέπεις μόνο τις live μεταδόσεις του Ant1 (χωρίς διαφημίσεις), επίσης το βίντεο δεν έχει live replay (πχ. παύση / rewind κλπ). Άμα θες να πας τουαλέτα, παίρνεις και το κινητό μαζί. 😄 Επίσης μετά τη λήξη της μετάδοσης, τα βίντεο ανεβαίνουν στο ant1+ "το συντομότερο δυνατόν"... δηλαδή μπορεί να περιμένεις ως και 5 ώρες.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, cls123 είπε

 

η απαντηση που μου εδωσε το support

"

Καλησπέρα,
 
Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.
 

Σύμφωνα με τα στοιχεία που εμφανίζονται στο σύστημα μας στις 23/11/2023 ολοκληρώθηκε η ανανέωση της συνδρομής ΑΝΤ1+ Value Pack με 19,99€.

Στις 30/01/2024 καταχωρήθηκε το εκπτωτικό κουπόνι της ΔΕΗ, που σου δίνει 9 μήνες δωρεάν συνδρομής, με άμεση ενεργοποίηση της προσφοράς.

Λόγω του παραπάνω έχει εκδοθεί ένα πιστωτικό ποσό των 15,05€ που αντιστοιχεί στο διάστημα που δεν έχεις χρησιμοποιήσει την υπηρεσία και θα αφαιρεθεί από μελλοντική συνδρομή.
 
Τέλος, θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως στον λογαριασμό σου βλέπεις την ημερομηνία που ανανεώνεται ο μήνας και όχι την ημερομηνία που λήγουν οι 9 μήνες.  

Ωστόσο, αυτό συμβαίνει για να βλέπεις πότε ανανεώνεται ο μήνας σου. 
 
Δεν χρειάζεται να προβείς σε κάποια ενέργεια από μέρους σου, γιατί με την έναρξη του επόμενου μήνα θα αποδοθεί και πάλι δωρεάν ο επόμενος μήνας μέχρι να ολοκληρωθούν και οι 9 μήνες.
 
Παραμένουμε στην διάθεσή σου.

Φιλικά,
Ομάδα εξυπηρέτησης ΑΝΤ1+

Τι θέλει να πει το support? Ότι θα χρεωθεί ο λογαριασμός αλλά με κάποιο υπόλοιπο που έχεις θα συμψηφιστει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, txcellas είπε

Τι θέλει να πει το support? Ότι θα χρεωθεί ο λογαριασμός αλλά με κάποιο υπόλοιπο που έχεις θα συμψηφιστει;

Προφανώς πρόκειται για ειδική περίπτωση. Ήταν ήδη συνδρομητής και του επιτρέπουν (με αυτό τον τρόπο) να επωφεληθεί της δωρεάν παροχής των 9 μηνών (μέσω πιστωτικού).

Σωστή αντιμετώπιση......δεν νομίζω ότι είχε γίνει αντίστοιχη αντιμετώπιση στον δωρεάν μήνα της ΕΟΝ και Κοσμοτε TV

Επεξ/σία από ak156
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ που είχα ΑΝΤ1+ για την περσινή χρονιά της F1 και μου τράβηξαν 39,99 ευρώ στις 18 Δεκεμβρίου του 2023 μπορώ να χρησιμοποιήσω τον κωδικό ή τον ήπια και τσάμπα έδωσα τα 40 ευρώ? 

13 λεπτά πριν, ak156 είπε

Προφανώς πρόκειται για ειδική περίπτωση. Ήταν ήδη συνδρομητής και του επιτρέπουν (με αυτό τον τρόπο) να επωφεληθεί της δωρεάν παροχής των 9 μηνών (μέσω πιστωτικού).

Σωστή αντιμετώπιση......δεν νομίζω ότι είχε γίνει αντίστοιχη αντιμετώπιση στον δωρεάν μήνα της ΕΟΝ και Κοσμοτε TV

Εγώ που επικοινώνησα με το support δεν μου είπαν τίποτα τέτοιο...

 

Έβαλα απο περιέργεια και τον κωδικό να δω τι σκ@τά θα κάνουν....

Επεξ/σία από anikologr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, anikologr είπε

Εγώ που είχα ΑΝΤ1+ για την περσινή χρονιά της F1 και μου τράβηξαν 39,99 ευρώ στις 18 Δεκεμβρίου του 2023 μπορώ να χρησιμοποιήσω τον κωδικό ή τον ήπια και τσάμπα έδωσα τα 40 ευρώ? 

Εγώ που επικοινώνησα με το support δεν μου είπαν τίποτα τέτοιο...

 

Έβαλα απο περιέργεια και τον κωδικό να δω τι σκ@τά θα κάνουν....

Συγνώμη εάν δεν είχες βάλει τον κωδικό πως θα σου έκαναν πίστωση? Δεν είναι για όλους η προσφορά, αλλά μόνο για όσους έχουν ΔΕΗ (και φυσικά κάνουν όλες τις ενέργειες για να ενεργοποιηθεί η προσφορά)

**Δεν έχω καμία σχέση με τον ΑΝΤ, αλλά "μεταφράζοντας" αυτά που ανέφερε ο φίλος πιο πάνω😁

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NiKoSmile είπε

Χειρότερα ή καλύτερα από την φώτο;

image.png.894a675c983fdf2f2baf48e440db78e2.png

 

 

Αυτο να υποθεσω πως ειναι εικονα απο broswer;

Δεν δοκιμασα σε ζωντανο πως παιζει και σίγουρα οχι απο Broswer

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, atrias είπε

εντωμεταξύ αν έχεις μόνο αέριο στη ΔΕΗ δε σου δίνουν τα rewards ε ?

αφορά αποκλειστικά παροχές για ρεύμα

Ποιος στο είπε αυτό? Αφού η προσφορά γίνεται μέσω της εφαρμογής της ΔΕΗ. Λογικά οτιδήποτε και να έχεις εκεί.

Απλά είναι πολύ λογικό η συντριπτική πλειοψηφία να έχει ρεύμα....αέριο δεν έχουν όλοι, ρεύμα ναι😉

Επεξ/σία από ak156
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω πάντως προβλέπω τις 2-3 τελευταίες ημέρες του φεβρουαρίου που θα πέσουν ολοι να κάνουν την ενεργοποίηση , θα μπλοκάρουν τα συστήματα του αντ1 και θα τρέχουμε με ληγμένα κουπόνια να βρούμε άκρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, cls123 είπε

 

η απαντηση που μου εδωσε το support

"

Καλησπέρα,
 
Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.
 

Σύμφωνα με τα στοιχεία που εμφανίζονται στο σύστημα μας στις 23/11/2023 ολοκληρώθηκε η ανανέωση της συνδρομής ΑΝΤ1+ Value Pack με 19,99€.

Στις 30/01/2024 καταχωρήθηκε το εκπτωτικό κουπόνι της ΔΕΗ, που σου δίνει 9 μήνες δωρεάν συνδρομής, με άμεση ενεργοποίηση της προσφοράς.

Λόγω του παραπάνω έχει εκδοθεί ένα πιστωτικό ποσό των 15,05€ που αντιστοιχεί στο διάστημα που δεν έχεις χρησιμοποιήσει την υπηρεσία και θα αφαιρεθεί από μελλοντική συνδρομή.
 
Τέλος, θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως στον λογαριασμό σου βλέπεις την ημερομηνία που ανανεώνεται ο μήνας και όχι την ημερομηνία που λήγουν οι 9 μήνες.  

Ωστόσο, αυτό συμβαίνει για να βλέπεις πότε ανανεώνεται ο μήνας σου. 
 
Δεν χρειάζεται να προβείς σε κάποια ενέργεια από μέρους σου, γιατί με την έναρξη του επόμενου μήνα θα αποδοθεί και πάλι δωρεάν ο επόμενος μήνας μέχρι να ολοκληρωθούν και οι 9 μήνες.
 
Παραμένουμε στην διάθεσή σου.

Φιλικά,
Ομάδα εξυπηρέτησης ΑΝΤ1+

Αν καποιος ειχε ανανεωσει ή ενεργοποιησει για πρωτη φορα  και μετα απο 10-20-30 ημερες ηθελε να σταματησει την συνδρομη του τι θα συνεβαινε; Δεν θα του επεστρεφαν τα χρηματα αναλογικα στον αρχικο τροπο πληρωμης; Ασχετα με την προσφορα η ερωτηση. Δεν γνωριζω την πολιτικη του ant1+ σε αυτο. Το εχει κανει στο παρελθον καποιος απο οσους διαβαζουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, ak156 said:

Ποιος στο είπε αυτό? Αφού η προσφορά γίνεται μέσω της εφαρμογής της ΔΕΗ. Λογικά οτιδήποτε και να έχεις εκεί.

Απλά είναι πολύ λογικό η συντριπτική πλειοψηφία να έχει ρεύμα....αέριο δεν έχουν όλοι, ρεύμα ναι😉

έχω ακριβώς αυτό , αέριο και όχι (πλέον) ρεύμα από ΔΕΗ

πήγα στο My Rewards μέσα από το mydei και μου έδειχνε

Quote

Η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη για τον τύπο της παροχής σας.

Περισσότερες πληροφορίες στο: mydei.dei.gr

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 λεπτά πριν, atrias είπε

πήγα στο My Rewards μέσα από το mydei και μου έδειχνε

Μην πας απο εκει, πατα στο λινκ του TS.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...