Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 minutes ago, ak156 said:

Ποιος στο είπε αυτό? Αφού η προσφορά γίνεται μέσω της εφαρμογής της ΔΕΗ. Λογικά οτιδήποτε και να έχεις εκεί.

Απλά είναι πολύ λογικό η συντριπτική πλειοψηφία να έχει ρεύμα....αέριο δεν έχουν όλοι, ρεύμα ναι😉

2 minutes ago, matrixxx said:

Μην πας απο εκει, πατα στο λινκ του TS.

έχετε δίκιο ναι

από το link στο αρχικό post λειτούργησε! 👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η ποιότητα εικόνας σε τηλεόραση (samsung) είναι εξαιρετική. καλύτερη κατά πολύ από το ψηφιακό σήμα του ελεύθερου καναλιού για το ίδιο περιεχόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο πως  το 99% των συνδρομων θα ακυρωσουν πριν το 9μηνο, επομενως κερδος για τον Αντ1 μαλλον μηδεν... εκτος απο κατι ξεχασιαρηδες που απο εκει θα τσιμπησουν τιποτα ψιλα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/1/2024 στις 11:25 ΠΜ, aggeloszog93 είπε

Παιδιά φανατικός F1 fan εδώ, αν έχει κανείς ΔΕΗ και δεν το χρησιμοποιήσει, θα του ήμουν υπόχρεος, μιας και εγώ δεν έχω..

Γιατί δεν γυρνάς στην ΔΕΗ να πάρεις και την προσφορά; 

Εγώ ευτυχώς έχω ακόμα σε ένα κτήριο ΔΕΗ. Και έλεγα να την αλλάξω...

Ας περιμένω 9 μήνες 🤣

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, andreas1gr είπε

Γιατί δεν γυρνάς στην ΔΕΗ να πάρεις και την προσφορά; 

Εγώ ευτυχώς έχω ακόμα σε ένα κτήριο ΔΕΗ. Και έλεγα να την αλλάξω...

Ας περιμένω 9 μήνες 🤣

Αυτό μου θυμίζει λίγο και εγκυμοσύνη😁

Φυσικά και εγώ έχω βάλει μεγάλη σημείωση στο ημερολόγιο....μην ξεχαστώ....και έχω δώσει κανονικη πιστωτική κάρτα!

Πάντως για τον ΑΝΤ μπορεί να ωφελήσει γιατί:

- κάποιοι ίσως το αποφασίσουν τελικά αφού το έχουν δοκιμάσει (ελάχιστοι εικάζω, αλλά έστω κάποιοι)

- κυρίως όμως θα μπορέσει να κάνει ένα crash test στην πράξη με αριθμό συνδρομητών που ποτέ δεν θα έχει ! Εάν θυμάμαι καλά όταν πρωτοξεκίνησε υπήρξαν σημαντικά θέματα.

Εδώ μπορείτε να δείτε τι ισχύει για τον Φεβρουάριο στο ρεύμα και τις διάφορες εταιρίες στο πράσινο τιμολόγιο για Φεβρουάριο...ενδεχομένως δε εάν σας συμφέρει η ΔΕΗ...φυσικά δεν θα πάτε μόνο για την προσφορά του ANT αλλά why not εάν σας συμφέρει τελικα η ΔΕΗ (ίσως λίγο off topic αυτό - εάν θεωρηθεί έτσι ας το σβήσει ο moderator)

puinakas.jpg

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, DADENIOS είπε

Παντως ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο πως  το 99% των συνδρομων θα ακυρωσουν πριν το 9μηνο, επομενως κερδος για τον Αντ1 μαλλον μηδεν... εκτος απο κατι ξεχασιαρηδες που απο εκει θα τσιμπησουν τιποτα ψιλα...

δινει τσαμπα 1 χρονο σε καθε νεα συνδεση vodafone tv, δινει 6 μηνες νομιζω με 20 ευρω απο mymarket, δινει 6 μηνες δωρεαν μεσω ΔΕΗ.... καποιος θελει να γραψει συνδρομητες απεγνωσμενα... σαν να πλασαρεται για καμμια πωληση σαν να λεμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, pp6210 είπε

δινει τσαμπα 1 χρονο σε καθε νεα συνδεση vodafone tv, δινει 6 μηνες νομιζω με 20 ευρω απο mymarket, δινει 6 μηνες δωρεαν μεσω ΔΕΗ.... καποιος θελει να γραψει συνδρομητες απεγνωσμενα... σαν να πλασαρεται για καμμια πωληση σαν να λεμε...

Ακριβως οπως το λες κατι σαν δολωμα !!!Το μαρκετινγκ εχει πολλα εργαλεια και κολπα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απλά πιστεύει στο προϊόν της ξέρει ότι δύσκολα θα γραφτεί κόσμος λόγω την πληθώρα πλατφορμών και το δίνει δωρεάν για να το δει κόσμος και κάποιοι να μείνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 30/01/2024 at 20:09, 111111 said:

σε tvbox παίζει; Γιατί ούτε με την εφαρμογή μπορείς να δεις πρόγραμμα ούτε με mozilla ή chrome. Μόνο στον υπολογιστή παίζει

Σε nvidia shield κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, kirileman είπε

Σε nvidia shield κανονικά.

Δεν θυμάμαι εάν το είπα αλλά η εφαρμογή μπήκε και σε X88 King (S922 Android9) με custom rom port of Ugoos 0.5.4 AOSP and Magisk root (για όσους καταλαβαίνουν από αυτά😉). Έκανα και διάφορα τεστ (έτσι για την "επιστήμη"😁:

- Η εφαρμογή εγκαθίσταται, ανοίγει, όμως κάποια στιγμή σου βγάζει μήνυμα ότι απαγορεύεται η μεγάλη οθόνη.

- Επίσης ελέγχει και σου βγάζει μήνυμα εάν βρίσκει root στην συσκευή σου. Αυτό βέβαια ξεπερνιέται εύκολα. Απλώς να ξέρετε ότι το ελέγχει.

- Τελικά κατάφερα να τρέξω το ANT1+ μόνο βγάζοντας το HDMI καλώδιο και με χειρισμό του κουτιού από το κινητο μου (υπάρχει εξαιρετική εφαρμογή Ugoos για αυτό όπου βλέπεις και την οθόνη)

- Μάλιστα κάποια στιγμή όταν πήγα στην καινούργια μου Smart TV TCL 65C805 και στις ρυθμίσεις του ΑΝΤ1+ μου είχε προσθέσει 2 φορές την ίδια συσκευή, Ugoos AM6 (έτσι την βλέπει)......προφανώς από τις διάφορες δοκιμές...τις έσβησα από εκεί.

- Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι εάν είχα ATV version and not AOSP θα έτρεχε χωρίς κανένα πρόβλημα. Έχω και module που μετατρέπει AOSP to ATV and ATV to AOSP, αλλά δεν αξίζει τον κόπο να το κάνω για αυτή την εφαρμογή.

- Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι εάν έχετε ATV firmware, ΧΩΡΙΣ root κανονικά πρέπει να παίξει και να λογίσει την συσκευή σας ως TV.....μπορεί και όχι βέβαια ανάλογα με τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά κάθε TVbox.

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους εμφανίζει το σφάλμα "Access denied Error 15" δοκιμάστε με vpn στην Ελλάδα και μπαίνει κανονικά.
Εγώ χρησιμοποίησα το Ηola VPN που είναι free σαν επέκταση στο chrome.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, pp6210 είπε

δινει τσαμπα 1 χρονο σε καθε νεα συνδεση vodafone tv, δινει 6 μηνες νομιζω με 20 ευρω απο mymarket, δινει 6 μηνες δωρεαν μεσω ΔΕΗ.... καποιος θελει να γραψει συνδρομητες απεγνωσμενα... σαν να πλασαρεται για καμμια πωληση σαν να λεμε...

να συμπληρωσω κ 2η πιθανη αιτια της απογνωσης που μου εδωσε φιλος, ισως ειναι στο κατω οριο που εχει συμφωνηθει με F1 για την αποκλειστικοτητα μεταδοσεων, ταιριαζει και χρονικα αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...