Προς το περιεχόμενο

Last Epoch


aimon1989

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, alet είπε

Το LE το έπαιξα πέρσι τον Μάιο.
Σε σχέση με το D4 το οποίο έπαιξα την 2η σεζόν στα γούστα μου ηταν μερα με νύχτα.

Ελπίζω να προσέθεσαν το content που υποσχόντουσαν και να μην είναι στην ουσία η ίδια early access που βάφτισαν launch
 

Έτσι ακριβώς, ότι λες, αυτό διάβαζα και γω δω και κει και καθόμουν στα αυγά μου.
Μήπως τώρα διορθώθηκε η φάση του, γιατί και γω δε το έπαιρνα τόσα χρόνια, γιατί rpg και χωρίς ολόκληρο το content=φόλα.
Πάντως, τα reviews στο steam μέχρι και χθες είναι αρκετά θετικά, αλλά αφορούν όσο ήταν στην ΕΑ φάση, τώρα στο release δεν έχουν γίνει και πολλά.

5 λεπτά πριν, aimon1989 είπε

το ίδιο ακριβώς και εγώ. Εχτές που δοκίμασα να μπω δεν γινόταν με τίποτα, σημερα το πρωι μπήκα μια χαρά και έχουν βγάλει και ενα fix 20mb ήδη. Φαντάζομαι ότι τις επόμενες μέρες θα έχει ακόμα connection issues αλλά μετά θα στρώσει μιας και όσοι είναι diablo 4 fans θα βρούν 100 λάθη για να γυρίσουν πίσω στην blizzard και τα 70 ευρω χαχα

Μάλιστα. Υπομονή λοιπόν! Να το παίξει ο κόσμος και όσοι hypαρονται από τα streams, να δούμε τι έκαναν και θα το πάρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 2 χρόνια που είχα παίξει σε early access μπήκα στο launch περιμένοντας να δω κάτι αρκετά διαφορετικό. Ακόμα βέβαια είμαι στην αρχή (20 lvl) αλλά νιώθω ότι είναι το ίδιο παιχνίδι που είχα παίξει τότε. 

Θα μου πεις και τι περίμενα; Δε ξέρω αλλά νιώθω πως δεν του αξίζει όλο αυτό το hype που έχει γίνει αυτές τις μέρες. 

Σε καμία περίπτωση δεν είναι κακό αλλά δεν το λες και polished.

Να σημειώσω πως παίζω από Steam Deck που δεν είναι καν verified και μάλλον συμβάλει στην άποψη μου. 

 

Spoiler

Σαν το Grim Dawn κανένα μέχρι στιγμής

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, firepc said:

Βασικά πάτωσαν τα S&B και SS οπότε δεν έχει ιδιαίτερο ανταγωνισμό. Το Helldivers 2 πάει καλά και το palworld το οποίο όμως έχει κοινό fortnite

δεν νομιζω οτι ο ανταγωνισμός για το last epoch είναι αυτα τα games, αντιθέτος όλοι περιμένουν για poe 2 που λογικά θα πάρει όλο τον κόσμο, όπως επίσης και το diablo 4 που θα μπει game pass τέλος μαρτίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...