Προς το περιεχόμενο

POCO X6 PRO 12GB/512GB στα 325 ευρώ @DHgate.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

39 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Αν δεις τα Local review , κριτικες δηλ , απο 9 Ελληνες δικους μας, διαβασε τα να δεις τι γραφουν , σε κανεναν τους δεν τους το εστειλε.

Αν θελεις εσυ να περιμενεις και να δεις, οκ, τα λεφτα σου δεν θα τα χασεις βεβαια αν δεν στο στειλει, αλλα θα ειναι σαν να τα εχεις δανεισει χωρις τοκους

Εσυ αποφασιζεις αν θελεις την αναμονη χωρις να εισαι σιγουρος οτι θα στο στειλει

Παραγγελία 22/03 από Vance, την οποία δημοσίευσα στη σελίδα 15. Στις 29/03 έστειλα ένα μήνυμα να δω τι γίνεται και μου απάντησε η/ο εκπρόσωπος Joy: "Έχουμε μεγάλο όγκο παραγγελιών και τις επεξεργαζόμαστε μία μία. Εάν βιάζεστε θα κάνουμε επιστροφή χρημάτων, αλλιώς περιμένετε και πολύ σύντομα θα αποσταλλεί". Στις 05/04 μου ήρθε ειδοποίηση και tracking number.

Ένα από τα "καλά" χαρακτηριστικά που έχουμε ως έθνος, είναι πως είμαστε πασίγνωστοι για την υπομονή μας (🤣🤣🤣). Ξέρεις, κάτι κόρνες στο μπροστινό αμάξι μετά από μόλις 0.12 κλάσματα του δευτερολέπτου που άναψε το πράσινο κλπ. Δες και στο σχετικό νήμα με την πρωταπριλιάτικη προσφορά του mastiha shop, όπου ο άλλος λίγες ώρες μετά την παραγγελία έκανε παράπονα. Για να μην πολυλογώ, εντάξει, δεν είναι πως καίγομαι να πάρω τις πάνες του παιδιού ή τον ζεστό καφέ. Στα 263 που μου είχε βγεί τότε, εξακολουθεί και αποτελεί Value for money επιλογή, και λίγη υπομονή δεν βλάπτει.

Εντωμεταξύ, κάτι θηκούλες κλπ. που είχα παραγγείλει με το Choice του Ali στις 29/03 και το είχα γράψει στη σελίδα 21, ήρθαν στις 11/04. Μιά χαρά για Κίνα και τους φίλους που φοβούνται τους μεγάλους χρόνους αναμονής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το plaza kai το vance δεν εχουν πολυ στοκ για αυτο εχουν δεκα μερες αναμονη.

9 ώρες πριν, Αthanasios είπε

Εντωμεταξύ, κάτι θηκούλες κλπ. που είχα παραγγείλει με το Choice του Ali στις 29/03 και το είχα γράψει στη σελίδα 21, ήρθαν στις 11/04. Μιά χαρά για Κίνα και τους φίλους που φοβούνται τους μεγάλους χρόνους αναμονής.

απο που; εχω καιρο να παραγγειλω απο Κινα και δεν ξερω τι παιζει με αναμονη κ ορια τελωνιου.

αλλιως θα παω στο κινεζικο της γειτονιας μηπως εχει φερει :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εάν υποθέσουμε ότι κατά την διάρκεια της ζωής του κινητού δεν θα χρειαστούμε την εγγύηση τότε η τιμή για το συγκεκριμένο κινητό είναι 'τζαμπα' για όποιον το σκέφτεται ακόμα.πραγματατικα εγω δηλώνω ενθουσιασμένος οπότε το κρατάω.βοηθαει και το ότι είναι ελαφρύ σε σύγκριση με τα κινητά των 190-200 γραμμαρίων.μπορει να λες σιγά την διαφορά,με τα γραμμάρια παίζουμε αλλά πραγματικά έχει διαφορά στο χέρι.

Επεξ/σία από Thanos1972
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikotsal είπε

https://techmaniacs.gr/tzampa-to-xiaomi-poco-x6-pro-5g-sta-212e-apo-aliexpress-apothiki-gallias-choris-teloneio/

Βγαίνει αρκετά φτηνά, από ότι λέει εδώ, για όσους το σκέφτονται ακόμα 

Link για το 256 έχουμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/4/2024 στις 9:29 ΜΜ, FoZzZ είπε

Στο allie με το κουπόνι π έχει το 12/512 βγαίνει 259 ευρώ.

Το πήρα από vance mall, έκανα βλακεία να το ακυρώσω?

απο εκεί στα 259 παρειγγειλα και εγώ και ενώ έγραφε αρχικά παράδοση 25 Απριλίου τώρα πλέον γράφει για shipping αναμονή 47-46-45 μέρες και πεφτει μια μέρα κάθε μέρα 

Στις 16/4/2024 στις 6:09 ΜΜ, FoZzZ είπε

Update μου το στείλανε σήμερα από το vance mall. Εχτές βράδυ το παρήγγειλα.

Εννοείς το κάνανε shipping ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, agap είπε

απο εκεί στα 259 παρειγγειλα και εγώ και ενώ έγραφε αρχικά παράδοση 25 Απριλίου τώρα πλέον γράφει για shipping αναμονή 47-46-45 μέρες και πεφτει μια μέρα κάθε μέρα 

Εννοείς το κάνανε shipping ? 

Ναι, ενω κ εμενα εγραφε 47 μερες. Κανε υπομονη θα στο στειλουνε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...