Προς το περιεχόμενο

ΕΠΙΛΟΓΗ ΡΟΥΤΕΡ


georgecivic
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από georgecivic,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 hours ago, georgecivic said:

καλησπερα  παιδια  ευχαριστω    για  τις απαντησεις σας  ειπα να σας ακουσω   μιας  και ο σκοπος  ηταν    πιο  εμπειρες   γνωμες  και  παρηγγειλα   αυτο  εδω   ειπα να μην  ανεβω   σε  τιμη αλλα  μετα τα σχολια σας  πηρα τελικη  αποφαση  https://www.germanos.gr/product/smarthome-diktuaka/mobile-internet/retail/tp-link-nx510v-5g-ax3000-wi-fi-6-router/?productId=20427593   ακουω    γνωμες  δεν ειναι   ετοιμοπαραδοτο    θα  το  εχω  σε  δυο  εβδομαδες 

καλα εκανες και πηρες 5g εστω και αν χρειαστηκε δυστυχως να βαλεις το χερι πιο βαθια στην τσεπη.απλα θα ειναι κατι που θα το κρατησεις για πολυ καιρο.ειναι και wifi 6 Κτλ οποτε ολο το πακετο ειναι μια χαρα.δυστυχως που θα το πω αλλα το 5g ειναι λιγο μονοδρομος αν θες να κανεις σοβαρη σχεση και δυστυχως παλι που θα το ξαναπω αλλα ειναι ακριβα ακομα τα router.

20 hours ago, papaleole said:

Σε αλλο φόρουμ το τεσταρε κάποιος  με το cpe pro 2 και είπε ότι του δίνει πολύ καλύτερες ταχυτητες.

Με λίγα λόγια εμεινε παρα πολύ ευχαριστημένος με το συγκεκριμένο.

Συγκεκριμενα είπε ότι σκίζει.

 

 

απλα να του κανει και firmware update μολις το παρει καλου κακου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το περιμενω  απο  κωτσοβολο   παραγγελια  γιατι  δεν  ειχε αποθεμα   το περιμενω  πως και πως   οταν  το παραλαβω  και  συνδεθω    θα  στειλω    εντυπωσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 hours ago, georgecivic said:

το περιμενω  απο  κωτσοβολο   παραγγελια  γιατι  δεν  ειχε αποθεμα   το περιμενω  πως και πως   οταν  το παραλαβω  και  συνδεθω    θα  στειλω    εντυπωσεις 

ενημερωσε μας και ελπιζω να καλυψει τις αναγκες σου ως 5g router.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 21/02/2024 at 22:36, georgecivic said:

το περιμενω  απο  κωτσοβολο   παραγγελια  γιατι  δεν  ειχε αποθεμα   το περιμενω  πως και πως   οταν  το παραλαβω  και  συνδεθω    θα  στειλω    εντυπωσεις 

πες μας εντυπώσεις γιατί θέλω να το πάρω και εγω το συγκεκριμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, souxoumouxou said:

πες μας εντυπώσεις γιατί θέλω να το πάρω και εγω το συγκεκριμένο

αν σε παιρνει οικονομικα υπαρχουν και teltonika και  fritz και mikrotik. (ta τελευταια εχουν λιγο πιο δυσκολο setup)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...