Προς το περιεχόμενο

λογαριασμοί ΔΕΚΟ κλπ σε λατινικούς χαρακτήρες


Exoskeletor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανεις πως μπορώ να κατεβάσω εναν λογαριασμό πχ απο cosmote ή εθνική τράπεζα που το ονομα κατόχου και διεύθυνση να ειναι στα λατινικά? μου το βγαζει παντα στα ελληνικά ακομα και αν βαλω γλωσσα αγγλικά. 

οταν σας ζητανε σαιτ στην εγγραφή έναν απο αυτους τους λογαριασμούς με λατινικά στοιχεία εσεις πως το κάνετε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Exoskeletor είπε

Ξέρει κανεις πως μπορώ να κατεβάσω εναν λογαριασμό πχ απο cosmote ή εθνική τράπεζα που το ονομα κατόχου και διεύθυνση να ειναι στα λατινικά? μου το βγαζει παντα στα ελληνικά ακομα και αν βαλω γλωσσα αγγλικά. 

οταν σας ζητανε σαιτ στην εγγραφή έναν απο αυτους τους λογαριασμούς με λατινικά στοιχεία εσεις πως το κάνετε? 

Προώθηση όπως είναι στα Ελληνικά.

Αν θέλουν κάνουν αυτοί τη μετάφραση...

 

Έχω στείλει σε εταιρεία που ζήτησε την έναρξη επιχείρησης για επικύρωση εγγραφής και αγορά προϊόντων και την έστειλα ως είχε.

Ουσιαστικά είναι και λίγο "τυπικό" όλο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε λογαριασμοί ΔΕΚΟ κλπ σε λατινικούς χαρακτήρες

Δοκίμασε να μεταφράσεις το .pdf αρχείο του λογαριασμού σου με ένα free on-line μεταφραστή (π.χ. online doc translator) και στείλε έπειτα το μεταφρασμένο αρχείο. Το πρόγραμμα μετάφρασης σίγουρα θα καταφέρει να μεταφράσει τα βασικά στοιχεία του λογαριασμού (όνομα, διεύθυνση) και θα σου στείλει το μεταφρασμένο .pdf – προσθέτοντας και το λογότυπό του επάνω... Έτσι είχα κάνει και εγώ για την εγγραφή στην coinbase αλλά δε θυμάμαι ποια πλατφόρμα/πρόγραμμα είχα χρησιμοποιήσει για τη μετάφραση του αρχείου του λογαριασμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...