Προς το περιεχόμενο

20% σε yellows σε όλα τα εστιατόρια στις 14/2 με πιστωτική Πειραιώς


christos4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
9 ώρες πριν, fotis1997 είπε

14/02 πήγα σε εστιατόριο και ξόδεψα 44,50€ με πιστωτική κάρτα.

Μου έδωσε αρχικά 44 yellows. Σήμερα μου ήρθε ειδοποίηση ότι για του Αγίου Βαλεντίνου πήρα μόλις 198 yellow. 

Κανονικά έπρεπε να πάρω 44,50*100=4.450 yellow.

Έχει πάρει κανείς άλλος τα yellows?

Με τα νουμερα που δινεις και με αυτα που δινει ο sarevok19, επρεπε λογικα και αντιστοιχα με αυτον, να παρεις σημερα 4356 yellows. Μηπως εκεινη την ημερα ειχες παρει απο αλλο μαγαζι καμια τυροπιτα ή κατι αντιστοιχο με τιμη απο 2€ εως 2.99€; Λογικα αυτο θα ειναι, ειχες παρει τοτε 2 ποντους και σημερα αλλους 198.

Για τσεκαρε τις συναλλαγες σου και ενημερωσε το τοπικ αν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνη την ημέρα είχα κάνει μια ακόμα συναλλαγή 2,30€ μέσω της εφαρμογής BOX. Πολύ πιθανό να είναι αυτό. Πάντως δεν περίμενα να μετράει και το BOX στην προσφορά.

Έστειλα μήνυμα στην Πειραιώς για διευκρινήσεις. Μόλις έχω απάντηση θα ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μετά από κλήση στην Πειραιώς η οποία με την αναμονή κράτησε συνολικά 40 λεπτά (στην φόρμα επικοινωνίας της winbank δεν μου απάντησαν και με προέτρεψαν στο τηλέφωνο) έγινε αυτό για το οποίο είχε γραφτεί ότι μπορεί να γίνει. Δηλαδή πήγα σε εστιατόριο αλλά ήταν δηλωμένο ως αναψυκτήριο. Οι λίγοι πόντοι που πήρα ήταν από συναλλαγή στο BOX (το οποίο απ' ότι φαίνεται μετρούσε στην προσφορά). 

Άρα όντως πολύ μπέρδεμα ήταν η συγκεκριμένη προσφορά. 

Εγώ έτσι και αλλιώς θα πήγαινα σε εστιατόριο αλλά είναι κρίμα που δεν πήρα το 20%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...