Προς το περιεχόμενο

Cosmote gigamax unlimited+ extra sim 4sharing


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, gzaf21 είπε

Σήμερα σε κατάστημα Γερμανός με ενημέρωσαν ότι μπορώ να προμηθευτώ έξτρα sim μόνο data unlimited για 14 € το μήνα

Σε ποιο κατάστημα ;

1 ώρα πριν, gzaf21 είπε

Σήμερα σε κατάστημα Γερμανός με ενημέρωσαν ότι μπορώ να προμηθευτώ έξτρα sim μόνο data unlimited για 14 € το μήνα

 

54 λεπτά πριν, Lewnidas1995 είπε

μπορει να μην ειναι 3€ αλλα και παλι αξιζει !

 

Δεν αξίζει να πληρώνεις 14 € το μήνα

Το COSMOTE Family Unlimited κοστίζει 20 € η δεύτερη γραμμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 minutes ago, dandri said:

Σε ποιο κατάστημα ;

 

Δεν αξίζει να πληρώνεις 14 € το μήνα

Το COSMOTE Family Unlimited κοστίζει 20 € η δεύτερη γραμμή.

στον κουμπαρο μου παντως δεν το εκαναν 20 αλλα ιδια τιμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lewnidas1995 είπε

στον κουμπαρο μου παντως δεν το εκαναν 20 αλλα ιδια τιμη...

Κάνουν και προσφορες τα καταστήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, gzaf21 είπε

Σήμερα σε κατάστημα Γερμανός με ενημέρωσαν ότι μπορώ να προμηθευτώ έξτρα sim μόνο data unlimited για 14 € το μήνα

Μήπως ήταν πρωταπριλιάτικο ψέμα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, gzaf21 είπε

Σήμερα σε κατάστημα Γερμανός με ενημέρωσαν ότι μπορώ να προμηθευτώ έξτρα sim μόνο data unlimited για 14 € το μήνα

Όπως με ενημέρωσαν από το κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ Κορυδαλλού ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ extra sim μόνο data unlimited για 14 € το μήνα.

Επεξ/σία από dandri
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως ηταν καποια εκπτωση καταστηματος διοτι εγινε συμβολαιο 2 αριθμων και τους λεω τι εχουμε σε εχτρα σιμ μονο data και μου λεει αυτη που ειχε 3ευρω καποτε ? του λεω ναι . μου λεει πλεον ειναι στα 14ε.αυτη ηταν η επικοινωνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, gzaf21 είπε

ισως ηταν καποια εκπτωση καταστηματος διοτι εγινε συμβολαιο 2 αριθμων και τους λεω τι εχουμε σε εχτρα σιμ μονο data και μου λεει αυτη που ειχε 3ευρω καποτε ? του λεω ναι . μου λεει πλεον ειναι στα 14ε.αυτη ηταν η επικοινωνια.

Μήπως είναι Cosmote Family ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/4/2024 στις 9:58 ΠΜ, dandri είπε

Μήπως είναι Cosmote Family ;

έτσι φαίνεται, απλά ο υπάλληλος είπε την τιμή που κοστίζει να βάλεις ένα ακόμη μέλος στο family. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, έχω συμβολαιο gigamax unlimited από αρχές του μήνα και ο λόγος που το έκανα ήταν να βγάλω 2η sim για router στο σπίτι. Που να ήξερα ότι τα κατήργησαν πρόσφατα...Έχει δοκιμάσει κανείς τη multisim αν δουλεύει ή αν σκοπεύουν να αντικαταστήσουν την extra sim υπηρεσία με κάτι καινούριο;

Δεν έχω θέμα αν είναι λίγο πιο ακριβό, τα 3 ευρώ της extra sim δεν θα τα ξαναδούμε. Αλλά να μην φτάνει το κόστος σε τιμές νέου συμβολαίου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, johnko1 είπε

Καλησπέρα, έχω συμβολαιο gigamax unlimited από αρχές του μήνα και ο λόγος που το έκανα ήταν να βγάλω 2η sim για router στο σπίτι. Που να ήξερα ότι τα κατήργησαν πρόσφατα...Έχει δοκιμάσει κανείς τη multisim αν δουλεύει ή αν σκοπεύουν να αντικαταστήσουν την extra sim υπηρεσία με κάτι καινούριο;

Δεν έχω θέμα αν είναι λίγο πιο ακριβό, τα 3 ευρώ της extra sim δεν θα τα ξαναδούμε. Αλλά να μην φτάνει το κόστος σε τιμές νέου συμβολαίου. 

Η MultiSim, όπως ενημέρωσαν και εμένα, δεν είναι λειτουργική, διότι δεν παίζει σε pocket modem ή router. Γιαυτό και έβγαλαν την Extra Sim, η οποία έχει παγώσει και αναμένεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα ήθελα την βοήθεια σας.

Ποιά εταιρία παρέχει καλύτερο οικονομικό πακέτο, μόνο κάρτα sim με απεριόριστα data (internet), χωρίς τηλέφωνο;

 

Επεξ/σία από monoxromos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, monoxromos said:

Θα ήθελα την βοήθεια σας.

Ποιά εταιρία παρέχει καλύτερο οικονομικό πακέτο, μόνο κάρτα sim με απεριόριστα data (internet), χωρίς τηλέφωνο;

 

Καμια. Τέτοιο πακέτο μόνο συμβόλαιο κινητής. Όλα τα αλλά έχουν ελάχιστα gb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...