Προς το περιεχόμενο

OnePlus Nord 3 5G Dual SIM (16GB/256GB)


Marios Rios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα ελεγα οτι εχει σαπια αλλα για μελλοντικα θα ειναι θεμα

1 ώρα πριν, tsimisdel είπε

Όντως, αν δεν κάνεις και τόσο απαιτητική χρήση, δεν είναι νορμάλ μέσα στη μέρα να φορτίσεις, λογικό μου φαίνεται να σε ανησυχήσει, θα έλεγα ότι ίσως πρόκειται για ελαττωματικό κομμάτι αλλά, έχουν σταθεί και άλλοι στα της μπαταρίας, χρήστες και δοκιμαστές. Τουλάχιστον, ξέφυγες από την έννοια της μπαταρίας, αυτό είναι το καλό, λογικό να σε ανησυχήσει πάντως....

Ναι το εκανα και για μπαταρια το ειχα παρει με αποφορολογηση εχασα μονο 20€ ευτυχως και τπ εδωσα γιατι δεν ηθελα τελικα να δωσω τοσα λεφτα για κινητο (438€) πια δονω μαξ μεχρι 300€ αλλα τα κραταω 3 χρονια σιγουρα..Εμενα η μπαταρια του που το λενε και αλλοι και η αδιαφορη βραδυνη καμερα…Αν σε νοιαζει ξ καμερα και δεν παιζεις παιχνια αν πεσει η τιμη αξιζει μια ματια xiaomi redmi note 13 pro + ,xiaomi 13T αν δεν εχεις θεμα με λειτουργικο

Στις 17/2/2024 στις 4:29 ΜΜ, Marios Rios είπε

Σε ευχαριστώ αδερφέ μου για την απάντηση σου! Εγώ αυτό που ζητάω είναι να "τρέχει" γενικότερα το κινητό σφαίρα και να είναι vfm όσο γίνεται... Δε με νοιάζει το gaming.. θέλω να έχει κομπλέ κάμερα όχι σκουπίδι αλλά όχι και εξαιρετική παράδειγμα! Θέλω ένα κινητό που θα μου κρατήσει 3 χρόνια ας πούμε, που θα παίρνει τις ενημερώσεις λογισμικού απροβληματιστα κλπ και που γενικότερα δεν θα έχω προβλήματα συμβατότητας κλπ...

Ποιο πιστεύεις πως θα έπαιρνες με κλειστά μάτια εσύ? 400 με 500 ευρώ μπάτζετ 

Για μενα τσεκαρε xiaomi 13T ,xiaomi redmi note 13 pro + αν εισαι οκ με λειτουργικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/2/2024 στις 11:14 ΜΜ, kp1 είπε

Δεν θα ελεγα οτι εχει σαπια αλλα για μελλοντικα θα ειναι θεμα

Ναι το εκανα και για μπαταρια το ειχα παρει με αποφορολογηση εχασα μονο 20€ ευτυχως και τπ εδωσα γιατι δεν ηθελα τελικα να δωσω τοσα λεφτα για κινητο (438€) πια δονω μαξ μεχρι 300€ αλλα τα κραταω 3 χρονια σιγουρα..Εμενα η μπαταρια του που το λενε και αλλοι και η αδιαφορη βραδυνη καμερα…Αν σε νοιαζει ξ καμερα και δεν παιζεις παιχνια αν πεσει η τιμη αξιζει μια ματια xiaomi redmi note 13 pro + ,xiaomi 13T αν δεν εχεις θεμα με λειτουργικο

Για μενα τσεκαρε xiaomi 13T ,xiaomi redmi note 13 pro + αν εισαι οκ με λειτουργικο

Ένα κινητό με τα χαρίσματα του nord 3 αλλά με καλή μπαταρία δε παίζει? 

Μου άρεσε αυτό που μου είπε ο φίλος παραπάνω ότι δεν έρχεται με προεγκατεστημένες περιττές εφαρμογές... Και όχι μόνο αυτό!

Κάποια άλλη επιλογή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αντίστοιχα χαρακτηριστικά με το Nord 3, πας σε Poco X6 Pro, ίσως και Poco F5, σε θέμα κάμερας ίσως χωλαίνουν συγκριτικά. Με τις περιττές εφαρμογές δεν υπάρχει θέμα, στο Redmi Note που πήρα πρόσφατα, μπορούν να απεγκατασταθούν, δεν προκύπτει κάποιο θέμα, εντάξει, προσωπικά μιλώντας, ούτε 5 λεπτά μου πήρε για να ξεφορτωθω όσες εφαρμογές, δεν είναι τόσο μεγάλο θέμα. 

Γενικότερα για καλή μπαταρία, κοιτάς μεταξύ Xiaomi/Poco/Samsung & για επιδόσεις, στα δύο πρώτα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...