Προς το περιεχόμενο

ipad 10th generation 2022


georgkar94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, μόλις πήρα το ipad 10th generation 2022..όποιος μπορεί να προτείνει θήκη και τζαμάκι σε λογικές τιμές γιατί το ψάχνω και έχω μπερδευτεί. Επίσης με το apple pen τι γίνεται; Bλέπω ότι υπάρχει και ένα Type c..η θύρα είναι μόνο η διαφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/2/2024 στις 11:25 ΠΜ, georgkar94 είπε

Καλησπέρα παιδιά, μόλις πήρα το ipad 10th generation 2022..όποιος μπορεί να προτείνει θήκη και τζαμάκι σε λογικές τιμές γιατί το ψάχνω και έχω μπερδευτεί. Επίσης με το apple pen τι γίνεται; Bλέπω ότι υπάρχει και ένα Type c..η θύρα είναι μόνο η διαφορά;

Ψάξε στο SHEIN για φθηνά και ποιοτικά αξεσουάρ ( θήκες και προστατευτικά οθόνης). 
Στο Pencil προτίμησε το καινούριο με USB C γιατί το άλλο είναι αρκετά παλιό και προοριζόταν για τα παλιά μοντέλα iPad Pro (θα έχεις θέμα με τη φόρτιση/ζευγάρωμα του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ήδη το iPad 10,2 9th gen 2021 αλλά δεν βλέπω να έχει το stage manager που το υποστηρίζει. ΛΕΙΠΕΙ στις ρυθμίσεις και στο κέντρο ελέγχου. Βοηθήστε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, freegr said:

Έχω ήδη το iPad 10,2 9th gen 2021 αλλά δεν βλέπω να έχει το stage manager που το υποστηρίζει. ΛΕΙΠΕΙ στις ρυθμίσεις και στο κέντρο ελέγχου. Βοηθήστε. 

Πού λέει ότι το υποστηρίζει;

https://support.apple.com/en-lamr/105075

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...