Προς το περιεχόμενο

Γνώμη για μεταχειρισμένο μεσαίο αυτοκίνητο


george1703

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τί θα προτείνατε για hatchpack μέχρι 15000 μέχρι 10 ετιας; Μου αρέσει το opel Astra k βενζίνη με τα 150 άλογα. Λόγω του ότι δε κάνω πολλά Χλμ πάω αναγκαστικά σε βενζινοκινητήρα. Τι άλλο έχετε να προτείνετε σε αυτά τα λεφτά με τουλ 130 ίππους και πάνω από 1200cc??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να προσθεσω ενα μοντέλο που δεν παιζει να το ακουσεις εδω μεσα αλλα αν σου αρεσει η οδηγηση θα το ευχαριστηθεις. θα σου προτεινα την giulietta 1.4 με τα 170 ή τα 150...

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, george1703 είπε

Τί θα προτείνατε για hatchpack μέχρι 15000 μέχρι 10 ετιας; Μου αρέσει το opel Astra k βενζίνη με τα 150 άλογα. Λόγω του ότι δε κάνω πολλά Χλμ πάω αναγκαστικά σε βενζινοκινητήρα. Τι άλλο έχετε να προτείνετε σε αυτά τα λεφτά με τουλ 130 ίππους και πάνω από 1200cc??

Toyota Corolla 5ετίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, pananton είπε

να προσθεσω ενα μοντέλο που δεν παιζει να το ακουσεις εδω μεσα αλλα αν σου αρεσει η οδηγηση θα το ευχαριστηθεις. θα σου προτεινα την giulietta 1.4 με τα 170 ή τα 150...

Η gulietta μου αρέσει κ μένα αλλά έχω ακούσει ότι καταπίνει βενζίνη αυτή με τα 150hp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Corolla υβριδικο αν σε παιρνει σε αυτα τα λεφτα. Αλλιως θα κοιταγα Focus και Leon 

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, pananton είπε

να προσθεσω ενα μοντέλο που δεν παιζει να το ακουσεις εδω μεσα αλλα αν σου αρεσει η οδηγηση θα το ευχαριστηθεις. θα σου προτεινα την giulietta 1.4 με τα 170 ή τα 150...

Μακραν το πιο ομορφο απ ολα.

Εψαχνα κι εγω να παρω μεχρι περσι, και ξενερωσα με τις τιμες που εβλεπα. Σε ενα χρονο απο 12κ αποφασισαν να τα πουλανε 17κ.

Και ευτυχως που δεν πηρα τελικα, καθως υπολογιζω πως θα παω σε ηλεκτρικο σε 2 χρονια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, george1703 είπε

Η gulietta μου αρέσει κ μένα αλλά έχω ακούσει ότι καταπίνει βενζίνη αυτή με τα 150hp

τα multiair με τα 150 ή 170 (ίδιο αυτοκίνητο αλλά αλλη χαρτογράφηση για ρυπους) είναι πιο πιο οικονομικά από τα tjet με τα 120. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, pananton είπε

τα multiair με τα 150 ή 170 (ίδιο αυτοκίνητο αλλά αλλη χαρτογράφηση για ρυπους) είναι πιο πιο οικονομικά από τα tjet με τα 120. 

140 Και 170 δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ntinaras είπε

140 Και 170 δεν ειναι?

ο multiair στις giulietta απέδιδε 170 μέχρι κάποια χρονολογία και μετά 150 λόγω συμμόρφωσης με euro6. 

ο tjet απέδιδε 120. 

αναφερομαι πάντα σε βενζίνη γιατί σε πετρέλαιο απέδιδαν τα euro5 105 ενώ τα euro6 120 αλλά εκεί άλλαζε και η τουρμπίνα όπου ήταν μεταβλητής γεωμετρίας. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

julieta δεν έχω οδηγήσει...

δες το ford focus  που είχε πει και ο nabuko το απλό >2015  βγαίνει σε 1.000cc με 125hp ή 140hp και σε  1500cc με 150hp ή 182hp.  πολύ σταθερό αμάξι και με πολυ ωραίο τιμόνι (στο στρίψιμο "ακούει" και είναι άμεσο) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...