Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν 1 μήνα Cosmote TV με ενεργοποίηση WhatsUp DIY 13.5€


atrias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, Bigi444444 είπε

Εγώ έκανα ανανέωση χθες και μου λέει ενεργοποίηση κωδικου έως 15/4, όχι 15/5. Δεν ξέρω γιατί. Εντωμεταξύ έχω κάνει την προηγούμενη ενεργοποίηση πριν καμιά βδομάδα. Εάν κάποιος τον θέλει,  μου λέει.

 

Mάλλον είναι λάθος του μηνύματος γιατί και μένα σε κωδικό που μου έστειλε πριν πέντε μέρες έτσι έγραφε αλλά αν μπεις μέσα στο app που σου δίνει το κωδικό λέει ενεργοποίηση ως 15/5. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, επειδή είμαστε νέοι συνδρομητές στην cosmote. Μπορείτε να με βοηθήσετε για να καταλάβω πως λειτουργεί?  

Δεν έχω smart tv αλλα ένα mi box (όχι το τελευταίο μοντέλο), εκεί μπορεί να παίξει;

Πρεπει να κατεβάσω κάποια εφαρμογή της cosmote στο μποξάκι για να βάλω τον κωδικό που θα μου στείλουν; 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Natashaky είπε

Καλησπέρα, επειδή είμαστε νέοι συνδρομητές στην cosmote. Μπορείτε να με βοηθήσετε για να καταλάβω πως λειτουργεί?  

Δεν έχω smart tv αλλα ένα mi box (όχι το τελευταίο μοντέλο), εκεί μπορεί να παίξει;

Πρεπει να κατεβάσω κάποια εφαρμογή της cosmote στο μποξάκι για να βάλω τον κωδικό που θα μου στείλουν; 

 

 

KAΛΩΣOPIΣATE ΣTHN YΠHPEΣIA COSMOTE TV! H ΔΩPEAN ΔOKIMAΣTIKH ΠEPIOΔOΣ TOY COSMOTE TV OTT (Entertainment Pack) PACK 30......4 IΣXYEI EΩΣ 30/04/2024. ΓIA NA ΣYNΔEΘEITE ΣTHN EΦAPMOΓH COSMOTE TV EIΣAΓETE TO COSMOTE ID [email protected] KAI TON KΩΔIKO ΠPOΣBAΣHΣ ΣAΣ. BPEITE ΠΛHPOΦOPIEΣ ΓIA TIΣ YΠOΣTHPIZOMENEΣ ΣYΣKEYEΣ ΣTO https://www.cosmote.gr/cosmotetvottinstructions. EAN ΞEXAΣATE TON KΩΔIKO ΠPOΣBAΣHΣ ΣAΣ MΠEITE ΣTO https://account.cosmote.gr.

Εμένα αυτό το sms ηρθε, πολυ εύκολη διαδικασία. Βεβαια εχω cosmoteid λόγω της εφαρμογής cosmote. Εχω κατεβασει την εφαρμογη κοτε στην tv και στο κινητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, panosno1com είπε

KAΛΩΣOPIΣATE ΣTHN YΠHPEΣIA COSMOTE TV! H ΔΩPEAN ΔOKIMAΣTIKH ΠEPIOΔOΣ TOY COSMOTE TV OTT (Entertainment Pack) PACK 30......4 IΣXYEI EΩΣ 30/04/2024. ΓIA NA ΣYNΔEΘEITE ΣTHN EΦAPMOΓH COSMOTE TV EIΣAΓETE TO COSMOTE ID [email protected] KAI TON KΩΔIKO ΠPOΣBAΣHΣ ΣAΣ. BPEITE ΠΛHPOΦOPIEΣ ΓIA TIΣ YΠOΣTHPIZOMENEΣ ΣYΣKEYEΣ ΣTO https://www.cosmote.gr/cosmotetvottinstructions. EAN ΞEXAΣATE TON KΩΔIKO ΠPOΣBAΣHΣ ΣAΣ MΠEITE ΣTO https://account.cosmote.gr.

Εμένα αυτό το sms ηρθε, πολυ εύκολη διαδικασία. Βεβαια εχω cosmoteid λόγω της εφαρμογής cosmote. Εχω κατεβασει την εφαρμογη κοτε στην tv και στο κινητο

Σ' εχαριστώ πολύ, θα προσπαθήσω να δω αν κατεβάζει την εφαρμογή στο box

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Natashaky είπε

Σ' εχαριστώ πολύ, θα προσπαθήσω να δω αν κατεβάζει την εφαρμογή στο box

Να σαι καλα. Λογικα ευκολο ειναι (ειχα cosmote id) και έβαλα εκει που μου ειπε το serial που μου στειλε.δε θυμαμαι αν μπηκα απο  το λαπτοπ πρωτα ή εφαρμογη κατευθείαν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ήρθε sms να απαντήσω σε  μια έρευνα της Cosmote, για αυτήν τη προσφορά, μάλλον ψάχνονται να την εφαρμόσουν μόνιμα, ίσως με κάποια χρέωση. 

Επεξ/σία από eko13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, eko13 είπε

Μου ήρθε sms να απαντήσω σε  μια έρευνα της Cosmote, για αυτήν τη προσφορά, μάλλον ψάχνονται να την εφαρμόσουν μόνιμα, ίσως με κάποια χρέωση. 

Κοίτα , για 13.5 ευρώ (πιο πριν έβαζα το πακετο με τα 11) αξιζει. Με την λογική οτι βαζεις 15 καρτα, το 13ρι παει στο πακέτο, δεν εχει κάτι συνδυαστικό κάτω απο 11 αν θυμαμαι καλα, οποτε το να παιρνω και το cinema - entertainment pack δε με χαλαει...  Φυσικά αποψη μου ετσι? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε ερωτηση στο τελος, μεχρι ποσα θα δινατε?

Μεχρι 3 ευρω, δηλαδη κατι παρομοιο, με το υπαρχων πακετο, θα τα εδινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν εχει ερθει το sms. Βεβαια περσι ή προπερσι με παιρναν τηλ απο το 13888 και καλα προσφορα μονο για μενα 5 ευρω το μηνα για ενα χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έκανα χθες το πακέτο για την προσφορά. Ο κωδικός μου γράφει "μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι 15/6". Επειδή βλέπω ότι "τρεναρουν " συνέχεια την παράταση, μακάρι να γίνει μόνιμο πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν μπορω να καταλαβω την εμμονη τους να ενεργοποιειται με ξεχωριστη σελιδα και κωδικο, και οχι αυτοματα ή  σαν πακετο στο mycosmote.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα πάρει τον προηγουμενο μηνα, ξαναπηρα το πακετο και ενεργοποιηθηκε αυτοματα , αφου βεβαια εβαλα το serial number στη σελιδα τους, η οποια σελιδα τους αν δεν εχεις κανει login κανει ριφρες και σου σπαει τα νευρα... αλλα τεσπα αλλος ενας μηνας με το πακετακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...