Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν 1 μήνα Cosmote TV με ενεργοποίηση WhatsUp DIY 13.5€


atrias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, tiniakos είπε

Παίζει σε παραπάνω από μια συσκευές ταυτόχρονα; 

Σύμφωνα με αυτό μόνο σε 1, εκτός εάν πάρεις το επιπλέον πακέτο? Ή μήπως ανήκει στην κατηγορία "Για τα Μηνιαία Πακέτα διατίθεται δωρεάν έως το τέλος του 2024" 🫠

1.png

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βρε παιδια εμενα ηταν να ληξει ο δωρεαν μηνας 22/3 και ομως συνεχιζει ακομα!!!ξερει κανεις τι παιζει?δεν βλεπω στον λογ/σμο μου πουθενα να υπαρχει χρεωση για επομενο μηνα ή καποιο email...

Επεξ/σία από DIMAOT
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, DIMAOT είπε

βρε παιδια εμενα ηταν να ληξει ο δωρεαν μηνας 22/3 και ομως συνεχιζει ακομα!!!ξερει κανεις τι παιζει?δεν βλεπω στον λογ/σμο μου πουθενα να υπαρχει χρεωση για επομενο μηνα ή καποιο email...

Να τους κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ.. ακούς εκεί, τα καθάρματα..

Spoiler

:P

 

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Doubt είπε

Να τους κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ.. ακούς εκεί, τα καθάρματα..

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

:P

 

χαχα!μη δω καμια χρεωση πουθενα μετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητάει κινητό ή email για login.
Οπότε έβαλα το κινητό μου και στην συνέχεια το pin που (ξανα)έστειλαν και αφού κάνει μπει,
μου λέει ότι ΔΕΝ έχω active subscription, με επιλογές buy και login με άλλο id. 

Στο buy, μου λέει να μπω στο site και να ψωνίσω.
Τέλος.

Τι να καταλάβω από αυτό;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, P_Spiros είπε

Ζητάει κινητό ή email για login.
Οπότε έβαλα το κινητό μου και στην συνέχεια το pin που (ξανα)έστειλαν και αφού κάνει μπει,
μου λέει ότι ΔΕΝ έχω active subscription, με επιλογές buy και login με άλλο id. 

Στο buy, μου λέει να μπω στο site και να ψωνίσω.
Τέλος.

Τι να καταλάβω από αυτό;
 

Καλό κάψιμο έκανα.
Φυσικά και ο ρεζίλης πήρα στο 13888 και το πήγα βήμα βήμα με έναν καινούργιο φίλο στο τηλέφωνο (μάλλον βαριόταν.

Με την ανανέωση μου ήρθαν 3 sms και κάποιο από τα 3 είχε το link -που δεν είδα ποτέ- και ψαχνόμουν.

Πάντως, χαζός - ξεχαζός, δεν υπάρχουν πουθενά οδηγίες online της διαδικασίας, πέραν του sms και δεν υπάρχει recovery μέθοδος εάν το διαγράψει κάποιος κατά λάθος, ούτε μέσω cosmote. Μεγάλο φάουλ της cosmote προς τους κουτούς και απρόσεχτους συνδρομητές της (σαν και εμένα φυσικά).

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρει κανείς αν θα συνεχίσει η προσφορά, μετά τον Μάρτιο? 

Την ενεργοποίησα και έχω ήδη id αλλα οταν πάω να μπω μου λέει:

Screenshot_2024-03-30-08-27-32-516_gr.cosmote.cosmotetv.android-edit.jpg

Επεξ/σία από eko13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δεν έχω καταλάβει αν πάρω δεύτερη φορά το πακέτο μέχρι αύριο με το μήνα δωρεάν μπορώ να έχω και δεύτερο μήνα ή ισχύει για ένα μήνα μόνο που έχω ήδη και τέλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, pan82 είπε

Κι εγώ δεν έχω καταλάβει αν πάρω δεύτερη φορά το πακέτο μέχρι αύριο με το μήνα δωρεάν μπορώ να έχω και δεύτερο μήνα ή ισχύει για ένα μήνα μόνο που έχω ήδη και τέλος;

Έλα ντε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, StavrosD είπε

Τι σημαίνει "θα απολέσω το δικαίωμα υπαναχώρησης του νόμου 2251/1994 περί προστασίας του καταναλωτή;

image.png.cfd637e52062453399c142f093964bb0.png

 

Συνήθως για αγορές εξ αποστάσεως ισχύει το δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 15 ημερών, βάσει νόμου. Όμως υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις που αριθμούνται στον νόμο αυτό (από α έως ιγ). Μάλλον εν προκειμένω η εξαίρεση αφορά την υπ' αρ. (ιγ) εξαίρεση όπως αποτυπώνεται στον νόμο:

Το δικαίωμα υπαναχώρησης που προβλέπεται στα άρθρα 3ε έως 3ια για τις εξ αποστάσεως και εκτός εμπορικού καταστήματος συναπτόμενες συμβάσεις, δεν ισχύει όσον αφορά στις ακόλουθες περιπτώσεις:

ιγ) την προμήθεια ψηφιακού περιεχομένου μη παρεχόμενου πάνω σε υλικό μέσο, εάν η εκτέλεση ξεκίνησε με την προηγούμενη ρητή συγκατάθεση του καταναλωτή και την επιβεβαίωση εκ μέρους του ότι χάνει έτσι το δικαίωμά του υπαναχώρησης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι σήμερα ειναι η προσφορα και μετα τελος? Κριμα και είναι καλη φαση , βαζω που βαζω πλεον 15ρα καρτα και 13ρι πακέτο,  να εχω το σινεμα και καποιες σειρες δεν είναι κακο

*εννοω η προσφορά για ν παρεις το πακετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δεν αρκει να παρεις το πακετο και να μπεις με το id σου στην cosmote tv πρεπει να κλικαρεις το λινκ και να βαλεις εναν κωδικο που σου εχουν στειλει στο sms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...