Προς το περιεχόμενο

Αγορά κινητού μέχρι 300


Vasilis T 92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 1/3/2024 στις 12:06 ΜΜ, Vasilis T 92 είπε

Καλημέρα. Τι γνώμη έχετε για το iPhone 15 pro max;; σαν προτεραιότητα έχω κάμερα και μπαταρία, λογισμικό κτλπ και να μην κολλάει καθόλου το τηλέφωνο σε ότι και αν κάνω και για όση ώρα χρειαστεί να το κάνω και να μην ζόριζετε καθόλου το τηλέφωνο και να μην υπερθερμαίνεται

Αν έχεις να διαθέσεις τόσα χρήματα, είναι μια καλή περίπτωση αλλά, αν δεν το χρειάζεσαι πραγματικά, μπορείς και με λιγότερα χρήματα να κάνεις τη δουλειά σου, από προσωπική εμπειρία, ακόμα και με το θεωρητικά απροβληματιστο iOS, είχα συναντήσει θεματάκια συνεπώς, αν έχεις αυτό κατά νου, καλύτερα να αναθεωρήσεις. Σε όλους τους άλλους τομείς, δεν θα έχεις κάποιο θέμα αλλά προσωπικά μιλώντας, κοντά 1500€ για κινητό, δεν θα τα έδινα και δεν πρόκειται να τα δώσω, όταν με λιγότερα από τα μισά χρήματα μπορώ να κάνω τη δουλειά μου και με το παραπάνω. 

Επίσης, αν έχεις συνηθίσει σε Android, δύσκολη η μετάβαση σε iOS, θα ξεβολευτείς, ένας από τους λόγους για τους οποίους επέστρεψα σε Android, ήταν λόγω του iOS που ήταν παιδεμούρα σε διάφορα ζητήματα.

5 ώρες πριν, ByAnyMeansNecessary είπε

Το Xiaomi Note 13 Pro είναι η καλύτερη επιλογή σε αυτά τα χρήματα ; Το λογισμικό του έχει τις σπαστικές διαφημίσεις των προηγούμενων εκδόσεων ;

Τις έχει αλλά, μπορείς να τις απενεργοποιήσεις, το ίδιο έκανα και με το Redmi 13 Pro Plus που αγόρασα πρόσφατα, τις απενεργοποίησα και γλίτωσε το κεφάλι μου, υπάρχει τρόπος και με το φθηνότερο μοντέλο να το κάνεις. Δεν είναι τόσο μεγάλο θέμα bloatware & διαφημίσεις όσο το νομίζουν πολλοί, λύνεται πανεύκολα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...