Προς το περιεχόμενο

[Gaming Laptop] Lenovo LOQ 3 16''2K+, Ryzen 7 7840HS, RTX 4060 ,16GB DDR5, QWERTZ DE -1125€ @amazon.de


plr77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 07/03/2024 at 21:26, filip123go said:

Ναι, εννοείται ότι μπορεί να γίνει! Ρύθμιση μέσα από τα windows είναι. Και με πολύ προσοχή (ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΉ) , ξεκουμπωνουν και τα κουμπάκια και κουμπωνουν στις αντίστοιχες θέσεις.

Ειναι σιγουρο οτι στο συγκεκριμενο ξεκουμπωνουν/κουμπωνουν?
Διοτι σε πολλα φορητα, απαξ και ξεκουμπωσεις, δεν ξανακουμπωνει με τιποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/3/2024 στις 11:41 ΜΜ, georgepapas95 είπε

Από ποιότητα κατασκευής γνωρίζει κανεις ? αυτό που αναφέρουν για τη θύρα type c με φορτίση 140W γνωρίζει κάποιος κάτι ?

 

Σε aorus 17h υπάρχει θυρα usb type c για φόρτιση μέσω gan charger εως 100w , στο συγκεκριμένο ψιλοασχετο χαρακτηριστικό μια και ως gaming laptop με 4080 δεν κάνει για gaming λειτουργία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, georgepapas95 είπε

εχετε να προτείνετε κανενα cooling pad ? 

Εγω εχω το IETS GT500 με 5000rpm υπαρχει και μικροτερη εκδοση αλλα σου προτεινω την 5000 κανει τρομερη δουλεια ακομα και στη μεση να το βαλεις.Εχει βγει φετος και το GT600 και υπαρχει και ενα LLANO ολα ειναι με συνδεση σε πριζα.Απο amazon ολα αυτα αν θες δες υπαρχουνν σχετικα video και στο youtube

Ειχα δωσει 80 € αλλα αξιζει.Επειδη εχει ryzen επεξεργαστη θα εχεις καλυτερες θερμοκρασιες εγω φαντασου εχω intel και παιζω αναμεσα σε 60-70 βαθμους.

 

18 λεπτά πριν, forgotten είπε

Σε aorus 17h υπάρχει θυρα usb type c για φόρτιση μέσω gan charger εως 100w , στο συγκεκριμένο ψιλοασχετο χαρακτηριστικό μια και ως gaming laptop με 4080 δεν κάνει για gaming λειτουργία 

Και εμενα εχει 100W συνδεση προφανως και δε το εχεις για gaming εκεινη την ωρα αλλα αν καποιος δεν θελει αν κουβαλαει εξω τον πολυ βαρυ φορτιστη ενος gaming laptop και το θελει εξω για απλη εργασια εχει ενφορτιστη κινητου στα 100W που ειναι και μικροτερος και κανει δουλεια η και λιγοτερα W

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...