Προς το περιεχόμενο

Απορια μπουμερ revolut k paypal


rudigarcia222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες συγνωμη κιολας απλα ειμαι αμπαλος με αυτα και ηθελα μια απλη εξηγηση,εγω εχω λογαριασμο σε μια τραπεζα εθνικης και το εκανα συγχωνευση με ενα ακουντ paypal ωστε να αγοραζω πραγματα με απολυτη ασφαλεια καθως μου ειπαν η paypal ειναι η ασφαλεστερη μεθοδος,τωρα η διαφορα με revolut ποια ειναι?βασικα αν κανω revolut τι πλεονεκτηματα εχω?ειναι αλλη μεθοδος?ειναι πιο πολυ για εξωτερικο ωστε να μην χρεωνωνται δασμοι αν καταλαβα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rudigarcia222 είπε

παιδες συγνωμη κιολας απλα ειμαι αμπαλος με αυτα και ηθελα μια απλη εξηγηση,εγω εχω λογαριασμο σε μια τραπεζα εθνικης και το εκανα συγχωνευση με ενα ακουντ paypal ωστε να αγοραζω πραγματα με απολυτη ασφαλεια καθως μου ειπαν η paypal ειναι η ασφαλεστερη μεθοδος,τωρα η διαφορα με revolut ποια ειναι?βασικα αν κανω revolut τι πλεονεκτηματα εχω?ειναι αλλη μεθοδος?ειναι πιο πολυ για εξωτερικο ωστε να μην χρεωνωνται δασμοι αν καταλαβα?

Καμία σχέση ,η revo είναι μια χρεωστική κάρτα που δεν έχεις έξοδα μετατροπής συναλλάγματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η paypal δεν είναι τράπεζα. Είναι μια εταιρία στην οποία εμπιστεύεσαι την κάρτα σου και λειτουργεί ως ενδιάμεσος παρέχοντας ασφάλεια στις συναλλαγές σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...