Προς το περιεχόμενο

Καθαρισμός αυτιών.


sonikk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια χαρά σε όλους!

Ψάχνω να βρω εντος του νομου Αττικής κάτι σαν το παρακάτω για καθαρισμό αυτιών.

 

Δεν είναι γιατροί αυτοί που τα κάνουν στα παρόμοια αυτά βίντεο.Κατι σαν μαγαζιά ομορφιάς ή περιποίησης θα έλεγα ότι είναι που προσφέρουν από κούρεμα,ξύρισμα κλπ.

Δεν ξέρω πώς ακριβώς λέγονται στην Ελλάδα.beauty spa μήπως;Δεν έχω ιδέα.Εγω θα ήθελα να κάνω έναν ανάλογο καθαρισμό αυτιών.

Όταν λέω για καθαρισμό αυτιών εννοώ σαν το παραπάνω βίντεο γιατί κάτι κέντρα αισθητικής  από βίντεο που έχω δει βάζουν κάτι ξυλάκια με κερί και χαρτί που το τυλίγουν γύρω από το αυτί  και του ανάβουν φωτιά και καθώς σιγοκαιει απορροφά το κερί στο αυτι.Αυτο όμως αποδείχθηκε ότι είναι απάτη και δεν καθαρίζει το κερί από το αυτί.

 

Έχει υπόψη κάποιος πού θα μπορούσα να βρω κάτι ανάλογο; Ή αν του έτυχε να πάει κάπου που να το δοκίμασε;

Περιοχές εντός Αττικής.

Όχι σε γιατρους κλπ όμως.

Ευχαριστώ!

 

 

Επεξ/σία από sonikk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε σε έναν ωριλά να σου κάνει επαγγελματικό καθαρισμό να είσαι ήσυχος.

Εκτός αν θες αλλού μπας και το χρεώσουν 15€ να σου έρθει πιο οικονομικά αλλά για μια φορά κάθε δύο χρόνια που θα το κάνεις δεν πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, phanispal είπε

Είναι σίγουρο ότι πρέπει να αφαιρείται εντελώς το κερί απ' το εσωτερικό του αυτιού;

οχι. Αλλα και εγω θα ηθελα να εκανα εναν καθαρισμο σε ΩΡΥΛΑ να φυγει ολο το κερι να δω πως θα ακουω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν χρειάζεσαι καθαρισμό θα το καταλάβεις.... πριν 3 χρόνια μετά από μπάνιο που μπήκε νερό σταμάτησα να ακούω όπως πριν οπότε γίνεται άμεσα αντιληπτό... πήγα σε Ωριλά και μετά τον καθαρισμό δεν μπορούσα να έχω ούτε το παράθυρο του αυτοκινήτου ανοιχτό....ακούς και το παραμικρό και πραγματικά καταλαβαίνεις τι σημαίνει Πόλη. Για λίγο καιρό σε ενοχλεί αρκετά ο θόρυβος.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...