Προς το περιεχόμενο

Bdtk Ανδρικά & γυναικεία εσώρουχα -50% στα 2τμχ/σετ και άνω


Jethro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσφορά στα βρακιά στα 2 τμχ ή σετ και άνω -50% έχει και φουτερ και φόρμες

Μέσω σκρουτζ για εσώρουχα bodytalk με επιλογή καταστήματος bodytalk

https://www.skroutz.gr/cs/391/bodytalk-50-sta-2-se-esoroucha.html

Επεξ/σία από Jethro
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kamui είπε

Η ίδια προσφορά για τα βρακιά ήταν ανοιχτή πριν μερικές μέρες και τότε έκαναν 14,95 η 3άδα....ενώ τώρα 22+

Βάλε 2η τριάδα και θα έχουν τα 6 βρακιά 22€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε στα Λιντλ της προηγουμενη εβδομαδα τα 3 στα 7,99 😋

Αν δεν τρελενεται καποιος για τις μαρκες τα Esmera ή οπως αλλιως τα λενε ειναι γενικα καλης ποιοτητας και οικονομικα.

Οι φανελες βεβαια υστερα απο αρκετα πλυσιματα αρχιζουν να κονταινουν, σχεδον φουλ βαμβακι γαρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετρια ποιοτητα στην καλυτερη, οταν ειχα παρει πριν μερικα χρονια καποια τρυπησαν μετα απο 3-4 πλυσεις, αλλα ηταν ραμμενα στραβα.

Απο μενα Οχι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια εχω και τα εσώρουχα από lidl και απο BDTK. Tα BDTK είναι κατα πολύ ανώτερα. Τα BDTK τα είχα πάρει από την προηγούμενη προσφορά 9 τμχ 21 ευρώ και δεν το μετάνιωσα. Απλά το αναφέρω γιατί βλέπω ότι τα συγκρίνουμε. Καλά είναι του lidl για τα χρήματά τους αλλά σε σχέση με την προηγούμενη προσφορά της BDTK δεν συγκρίνεται μιας και η ποιότητα είναι κατα πολύ ανώτερη και η τιμή ουσιαστικά ήταν ιδια. Ελπίζω να βοήθησα. 

Επεξ/σία από PeopleAreStrange
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω θα πω απλα πως γυρω στα 10ε καποιος αγοραζει 5-7 μποξερακια απο Κινα.......Ναι δεν ειναι τα ΚΑΛΑ που θα βαλεις αν βγαινεις για "περιπετεια" αλλα για καθημερινα εμενα με εχουν βολεψει (εχω αγορασει καμια 50αρια απο διαφορους εμπορους στο Aliexpress μεσω του Choice που δεν χρεωνεσαι και μεταφορικα).
Δεν ειναι λες και τα BDTK φτιαχνονται εδω (και οχι μονο αυτα, ολα σχεδον ειναι ειτε Τουρκια, ειτε Ινδια και Κινα).

Επεξ/σία από TheStranger80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 minutes ago, TheStranger80 said:

Εγω θα πω απλα πως γυρω στα 10ε καποιος αγοραζει 5-7 μποξερακια απο Κινα.......Ναι δεν ειναι τα ΚΑΛΑ που θα βαλεις αν βγαινεις για "περιπετεια" αλλα για καθημερινα εμενα με εχουν βολεψει (εχω αγορασει καμια 50αρια απο διαφορους εμπορους στο Aliexpress μεσω του Choice που δεν χρεωνεσαι και μεταφορικα).
Δεν ειναι λες και τα BDTK φτιαχνονται εδω (και οχι μονο αυτα, ολα σχεδον ειναι ειτε Τουρκια, ειτε Ινδια και Κινα).

Καλα ναι κι εγω ειχα παρει μια φορα απο Shein και βρωμουσαν πλαστικιλα. Τα Bodytalk οπου κι αν παραγονται, τουλαχιστον ειναι απο βαμβακι και μπαμπου.

Επεξ/σία από Chrisfm94
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 minutes ago, TheStranger80 said:

Εγω θα πω απλα πως γυρω στα 10ε καποιος αγοραζει 5-7 μποξερακια απο Κινα.......Ναι δεν ειναι τα ΚΑΛΑ που θα βαλεις αν βγαινεις για "περιπετεια" αλλα για καθημερινα εμενα με εχουν βολεψει (εχω αγορασει καμια 50αρια απο διαφορους εμπορους στο Aliexpress μεσω του Choice που δεν χρεωνεσαι και μεταφορικα).
Δεν ειναι λες και τα BDTK φτιαχνονται εδω (και οχι μονο αυτα, ολα σχεδον ειναι ειτε Τουρκια, ειτε Ινδια και Κινα).

Ψωνίζω χρόνια από Κίνα και τα προιόντα τους δεν είχαν ποτέ καμία σχέση με τα επώνυμα. Ναι μπορεί και τα επώνυμα να κατασκευάζονται Κινα η οπουδήποτε αλλού, αλλά έχουν άλλα στανταρ και διαδικασίες ελέγχου όπως και κάθε ποικιλία βαμβακιού διαφέρει. Διαφέρουν μέχρι και στην εφαρμογή. Και να μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για προσφορές που είναι άμεσα διαθέσιμες χωρίς τεράστια διαφορα τιμής. Αρα δεν μπορείς να τα συγκρίνεις.

Επεξ/σία από PeopleAreStrange
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Chrisfm94 είπε

Καλα ναι κι εγω ειχα παρει μια φορα απο Shein και βρωμουσαν πλαστικιλα. Τα Bodytalk οπου κι αν παραγονται, τουλαχιστον ειναι απο βαμβακι και μπαμπου.

Καλα το οτι ειχες παρει μια φορα δεν λεει κατι, και μαλιστα απο το Shein. Bamboo βρισκεις και Κινα και ξαναλεω, ολα παραγονται σε τετοιες χωρες. Τωρα οσοι νομιζουν πως τα υλικα αλλαζουν τοσο λες και μιλαμε για αυτοκινητα, ε δεν μπορω να πω κατι.

5 ώρες πριν, PeopleAreStrange είπε

Ψωνίζω χρόνια από Κίνα και τα προιόντα τους δεν είχαν ποτέ καμία σχέση με τα επώνυμα. Ναι μπορεί και τα επώνυμα να κατασκευάζονται Κινα η οπουδήποτε αλλού, αλλά έχουν άλλα στανταρ και διαδικασίες ελέγχου όπως και κάθε ποικιλία βαμβακιού διαφέρει. Διαφέρουν μέχρι και στην εφαρμογή. Και να μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για προσφορές που είναι άμεσα διαθέσιμες χωρίς τεράστια διαφορα τιμής. Αρα δεν μπορείς να τα συγκρίνεις.

Εχω επωνυμα που κοστιζουν 30-50ε εκαστο και ναι υπαρχει μεγαλη διαφορα με αυτα απο Κινα, το επωνυμο ομως δεν θα το φορεσω καθημερινα γιατι το λυπαμαι (εχω 6 τετοια και καμια 60αρια απο τα νορμαλ).
Επισης εγω οταν λεω επωνυμο δεν εννοω BDTK, μην τρελαθουμε κιολας (επαιρνα αθλητικα ρουχα τους κανα δυο χρονια μεχρι που αρχισα να παιρνω Franklin και Superdry και δεν ξανακοιταξα πισω - 3 κοκκινες φορμες απο BDTK ξεβαψαν στο 1ο πλυσιμο στους 30 βαθμους).

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, TheStranger80 said:

Καλα το οτι ειχες παρει μια φορα δεν λεει κατι, και μαλιστα απο το Shein. Bamboo βρισκεις και Κινα και ξαναλεω, ολα παραγονται σε τετοιες χωρες. Τωρα οσοι νομιζουν πως τα υλικα αλλαζουν τοσο λες και μιλαμε για αυτοκινητα, ε δεν μπορω να πω κατι.

Εχει και premium "Κινεζικα" και δεν ηταν καλο δειγμα το Shein; Απο ποιον premium Κινεζο πωλητη δηλαδη εσυ παιρνεις "γυρω στα 10ε ... 5-7 μποξερακια";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, Chrisfm94 είπε

Εχει και premium "Κινεζικα" και δεν ηταν καλο δειγμα το Shein; Απο ποιον premium Κινεζο πωλητη δηλαδη εσυ παιρνεις "γυρω στα 10ε ... 5-7 μποξερακια";

Πολλα κυκλοφορουν για το Shein και οταν μου λες μυριζαν πλαστικιλα ε οκ, εγω απο τα 50 που πηρα απο αλλου κανενα δεν μυριζε πλαστικιλα.

Επισης δεν ειπα ποτε πως ειναι Premium πωλητης αλλα οταν τα βαζω διπλα στα BDTK δεν βλεπω καμια διαφορα, ισα ισα, οταν τα BDTK ηταν μεχρι και ραμμενα στραβα (και με ενοχλουσαν κατα ολη την διαρκεια της ημερας) και τα "κινεζικα" ειναι οκ, ε δεν θα υποστηριξω την BDTK επειδη ισως να ειναι Ελληνικη (που και Ελληνικη να ειναι τα μποξερακια τους που κοιταω τωρα λενε Made In INDIA).

Απο εκει και περα αποψεις, εγω προτιμω να δωσω 10ε και να παρω 5-7 μποξερακια απο Κινα παρα να παρω 2-3 απο BDTK.

Επεξ/σία από TheStranger80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΚΑΤΑΡΧΑΣ συγνώμη για το OFF-TOPIC

Να δώσω κι εγώ μια εναλλακτική που δεν είναι προσφορά ημερών αλλά όλον τον χρόνο αυτή η τιμή παίζει (πάντα έχουν αυτήν την έκπτωση). Την εν λόγω λύση την είχα διαβάασει από πολύ παλιό thread εδώ στο Insomnia και εδώ και τουλάχιστον 8 χρονία είναι η μόνιμη λύση μου για τα καθημερινά μου εσώρουχα:

https://gr.sportsdirect.com/lee-cooper-cooper-mens-10-pack-hipster-trunks-422611#colcode=42261140

Τα λες και επώνυμα (σίγουρα πιο επώνυμα απ' ότι τα BodyTalk) αφού είναι LEE COOPER. Έχουν και άλλους συνδυασμούς αλλά εγώ προτιμώ τα μαύρα με τα έγχρωμα λάστιχα. Πολύ άνετα, 100% βαμβάκι και True to Size. Το SD μετα τo Brexit αύξησε αρκετά τα μεταφορικά στα 12€ για να καλύψει το τελωνείο, αλλά δεν πληρώνεις κάτι άλλο. Παραγγέλνω πάντα με κάποιον φίλο μου για να μοιραστούμε τα μεταφορικά οπότε η 10αδα βγαίνει στα ~32€ (26+6/άτομο)->3.2€/boxer. Έχω και έναν φίλο που μένει Αγγλία και κάποιες φορεές του λέω να μου φέρει αυτός όταν κατέβει. Μας έχουν βολέψει πάρα πολύ

ΠΡΟΣΟΧΗ: έχω πάρει και αυτήν την 5αδα γιατί μου άρεσαν τα χρώματα αλλά δεν είναι 100% βαμβάκι. Δεν μπορώ να σας εγγυηθώ για οτιδήποτε άλλο γιατί μόνο αυτές έχω αγοράσει.

Επεξ/σία από ninos30
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...