Προς το περιεχόμενο

VODAFONE 50 χρεωση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω φυγει απ την wind και εκανα συμβολαιο στην vodafone 50mbps με 21,91 μετα απο εκπτωση που μου εκανε η πωλητρια.

Και χθες ερχεται ο πρωτος λογαριασμος 44 ευρω. Στο τμημα εξυπηρετησης δεν βγαζεις γραμμη αναμονη 1 ωρα....... εστειλα email στην πωλητρια ουτε μου απαντησε,

Ξερω οτι πολλες φορες ο πρωτος λογαριασμος ερχεται φουσκωμενος αλλα 44 ευρω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, karnezis είπε

Εχω φυγει απ την wind και εκανα συμβολαιο στην vodafone 50mbps με 21,91 μετα απο εκπτωση που μου εκανε η πωλητρια.

Και χθες ερχεται ο πρωτος λογαριασμος 44 ευρω. Στο τμημα εξυπηρετησης δεν βγαζεις γραμμη αναμονη 1 ωρα....... εστειλα email στην πωλητρια ουτε μου απαντησε,

Ξερω οτι πολλες φορες ο πρωτος λογαριασμος ερχεται φουσκωμενος αλλα 44 ευρω?

 

Αν δεν κάνω λάθος (τουλάχιστον στην Cosmote έτσι γίνεται) ο πρώτος λογαριασμός είναι προπληρωμή δύο μηνών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, karnezis είπε

Ξερω οτι πολλες φορες ο πρωτος λογαριασμος ερχεται φουσκωμενος αλλα 44 ευρω?

Ο λογαριασμός αναφέρει αναλυτικά στις πίσω σελίδες, ποιες ακριβώς είναι οι χρεώσεις. Λογικά έχει και την προπληρωμή του επόμενου μήνα. Αν έχεις πάλι απορίες, δώσει εικόνα του λογαριασμού χωρίς να φαίνονται προσωπικά δεδομένα, να το δούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, jkoukos είπε

Ο λογαριασμός αναφέρει αναλυτικά στις πίσω σελίδες, ποιες ακριβώς είναι οι χρεώσεις. Λογικά έχει και την προπληρωμή του επόμενου μήνα. Αν έχεις πάλι απορίες, δώσει εικόνα του λογαριασμού χωρίς να φαίνονται προσωπικά δεδομένα, να το δούμε.

 

λογαριασμος.jpg

420637534_3804935539825283_6686667720535238506_n.jpg

Περιοδος τιμολογησης 9/02-29/02

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και σελίδα με αναλυτικότατο πίνακα και όχι μόνο το σύντομο υπόμνημα που δείχνεις. Ουσιαστικά στο πάγιο προστέθηκε και αναλογική χρέωση για τις επιπλέον ημέρες από την στιγμή που συνδέθηκες.

Αυτό γίνεται μόνο την πρώτη φορά ενώ στην τελευταία, όταν με το καλό διακόψεις ή φύγεις, θα γίνει πάλι αναλογική χρέωση μόνον για τις ημέρες του μήνα που είχες σύνδεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσφατα που πηγα κοσμοτε μου ηρθε 3-4 ευρώ πανω απο το παγιο ο πρωτος λογαριασμός και στον επόμενο λογαριασμό το αφαίρεσαν.. Είναι πρώτος λογαριασμούς γι'αυτό..

Αν δεν στο αφαιρέσουν και γινει λαθος ενημερωσε τους και απο τηλ αλλά μπορεις και απο chat στο my Vodafone app.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Tελικα παιδια η πωλητρια ενω μου ειχε πει οτι θα μου κανει εκπτωση απ τα 26 ευρω στα 21.91 δεν την εκανε γι αυτο κ ο πρωτος λογαριασμος ηταν ανεβασμενος  κ ο δευτερος λογαριασμος ηταν 26 ευρω. Οποτε θα μου κανουν επιστροφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...