Προς το περιεχόμενο

Στην αντεπίθεση περνά η OpenAI μετά την αγωγή που κατέθεσε ο Ίλον Μασκ


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, oldnew είπε

 Ok το κατέβασα.  Έχει την επιλογή να διαλέξεις 3.5 ή 4. Σε μερικά ερωτήματα,  κατι εκθέσεις που του έβαλα να γράψει έβγαλε τα ίδια που ειχε βγάλει στο παρελθόν και η free web version του 3.5 , δεν είδα κάποια βελτίωση δηλαδή. Απο μόνο του δε λέει τίποτα αυτό βέβαια.  Θέλει παραπάνω τεσταρισμα. Αν ειχα και paid λογαριασμό του original chatgpt της openai θα μπορούσα να τεστάρω καλύτερα. Μπορεί να έχεις δίκιο βέβαια.  Έχουν βγει τοσα πολλά και τοσες σχεδόν ολοιδιες εκδόσεις με ελάχιστες διαφορες που γίνεται μπάχαλο.  Γιατί υπάρχουν πάρα πολλές παρόμοιες που λενε οτι στηρίζονται στο 4 αλλα εχουν το δωρεάν 3.5 . Οταν το ρωτας σε ποια μηχανή στηρίζεται,  σου λέει οτι τα βαλανε να σου πει, ακόμα και στη free 3.5. Πχ αλλος το έχει κάνει να λέει,  είμαι ο κιττ. Και αυτό πάντως αν όντως στηρίζεται στο 4, δεν είναι δωρεάν.  Το γράφω για όσους διαβάζουν ενημέρωτικα. Κανονικά το πληρώνεις.  Και αν το βρεις "τσάμπα " επειδή στηρίζεται σε servers/ internet  συνήθως κάποια στιγμή σταματάει να δουλεύει. 

Πραγματικά εχω δοκιμάσει 4-5 που υποτίθεται ειχαν μηχανη 4, και βγάλανε αποτελέσματα χειρότερα του 3.5 της chatgpt. 

Thanks πάντως θα το τεστάρω καλύτερα. 

 

Το συγκεκριμένο δουλεύει μια χαρά! Στο πράσινο είναι η απάντηση του 3.5 και στο μωβ του GPT-4. Βγάζει μάτι η διαφορά!

image.png.9799e34dc9a2c00c25d014b84e7a8e39.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 minutes ago, NiKoSmile said:

Το συγκεκριμένο δουλεύει μια χαρά! Στο πράσινο είναι η απάντηση του 3.5 και στο μωβ του GPT-4. Βγάζει μάτι η διαφορά!

image.png.9799e34dc9a2c00c25d014b84e7a8e39.png

Η δημιουργία φώτο από περιγραφή σου δουλεύει εσενα? Αν και έχω άλλα γι αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, oldnew είπε

Η δημιουργία φώτο από περιγραφή σου δουλεύει εσενα? Αν και έχω άλλα γι αυτό. 

Όχι, πρέπει να διαλέξεις το AI Art.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...