Προς το περιεχόμενο

Εξαγωγή επαφών σε αρχείο από Xiaomi redmi note 8


tzitzikas2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Έχω ένα Xiaomi redmi note 8 που τα έχει παίξει και πρέπει να πάρω σε αρχείο .vcf τις επαφές και να τις περάσω στο καινούργιο. Δεν έχω βρει πως γίνεται καθώς ούτε στις ρυθμίσεις ούτε στην εφαρμογή τηλέφωνο βρίσκω τέτοια επιλογή. Προσπαθώ να το κάνω σε λειτουργία πτήσης καθώς το τηλέφωνο τα έχει παίξει και κάνει διάφορα, μέχρι και καλεί μόνο του αριθμούς από τις επαφές. Οπότε υπάρχει και δυσκολία να περάσω κάποια εφαρμογή για να κάνω ,export τις επαφές. Ξέρει κανείς πως γίνεται μέσα από το τηλέφωνο αυτό η εξαγωγή σε αρχείο? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, tzitzikas2 said:

Καλησπέρα. Έχω ένα Xiaomi redmi note 8 που τα έχει παίξει και πρέπει να πάρω σε αρχείο .vcf τις επαφές και να τις περάσω στο καινούργιο. Δεν έχω βρει πως γίνεται καθώς ούτε στις ρυθμίσεις ούτε στην εφαρμογή τηλέφωνο βρίσκω τέτοια επιλογή. Προσπαθώ να το κάνω σε λειτουργία πτήσης καθώς το τηλέφωνο τα έχει παίξει και κάνει διάφορα, μέχρι και καλεί μόνο του αριθμούς από τις επαφές. Οπότε υπάρχει και δυσκολία να περάσω κάποια εφαρμογή για να κάνω ,export τις επαφές. Ξέρει κανείς πως γίνεται μέσα από το τηλέφωνο αυτό η εξαγωγή σε αρχείο? Ευχαριστώ!

Φαντάζομαι οι επαφές είναι αποθηκευμένες στη συσκευή κι όχι στο google λογαριασμό σου, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, tzitzikas2 είπε

Δεν έχω βρει πως γίνεται καθώς ούτε στις ρυθμίσεις ούτε στην εφαρμογή τηλέφωνο βρίσκω τέτοια επιλογή.

Πρέπει να πας στην εφαρμογή Επαφές.
Ελπίζω να σε βοηθήσει το παρακάτω βίντεο.
 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, stark είπε

Φαντάζομαι οι επαφές είναι αποθηκευμένες στη συσκευή κι όχι στο google λογαριασμό σου, ε;

Μάλλον, έκανα εξαγωγή το.αρχειο έχει μέγεθος 54kb. Αύριο ίσως έχω το νέο κινητό να δω αν τις φορτώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...